Новини‎ > ‎

На реалізацію всіх проектів конкурсу міні-грантів “Місто своїми руками” буде надано фінансову підтримку від компанії ТОВ ДТЕК на загальну суму 230 тис.грн

опубліковано 1 лип. 2016 р., 00:28 Відділ інформації   [ оновлено 1 лип. 2016 р., 00:28 ]
30 червня відбулося засідання конкурсної комісії з оцінки проектних заявок, наданих на конкурс міні-грантів “Місто своїми руками”. Метою конкурсу є залучення громадськості до благоустрою міста, створення комфортних умов для його жителів. Конкурс проходить у місті четвертий рік поспіль.  
Протягом місяця жителі міста мали можливість проголосувати на веб-сайті конкурсу за проект, який найбільше сподобався. Для участі ініціативними групами було подано 21 заявку. Серед них членами конкурсної комісії було визначено 10 кращих проектів, які направлені на благоустрій міста, організацію дозвілля, корисного відпочинку та всебічного розвитку дітей, популяризацію здорового способу життя, облаштування тематичних дитячих майданчиків. На реалізацію всіх проектів буде надано фінансову підтримку від компанії ТОВ ДТЕК на загальну суму 230 тис.грн. (до 30 тис. грн. на один проект).
Оголошення переможців та урочисте вручення сертифікатів планується провести найближчим часом із залученням представників міської влади та компанії ТОВ ДТЕК.