Новини‎ > ‎

На продовження восьмої сесії міської ради депутати вперше зібралися у повному складі

опубліковано 22 лип. 2016 р., 05:15 Відділ інформації   [ оновлено 25 лип. 2016 р., 22:11 ]
    
У п'ятницю, 22 липня, згідно з розпорядженням міського голови від 21.07.2016 №229-р, продовжила свою роботу восьма сесія Енергодарської міської ради сьомого скликання, яка розпочалася ще у квітні поточного року. Вперше депутати зібралися у повному складі: на момент початку засідання у залі зареєструвалися всі 34 народних обранця. 
  
    Павло Олексійович виніс пропозицію розглянути першим питання щодо внесення змін до бюджету міста на 2016 рік. Одноголосно депутати проголосували за ряд статей видатків по загальному та спеціальному фондах, зокрема, тих, що стосувалися фінансування спеціалізованої медико-санітарної частини №1. Близько 10 мільйонів гривень виділено на виплату заробітних плат майже тисячного колективу медсанчастини, пільгових пенсій для медпрацівників, придбання медикаментів, продуктів харчування, відрядження та курси підвищення кваліфікації, придбання медичного обладнання та капітальний ремонт покрівлі харчового блоку та інфекційного відділення медсанчастини за рахунок залишку коштів медичної субвенції на початок року.  
  
    Окрім того, депутати проголосували за статті видатків по загальному та спеціальному фондах, направлених на оплату праці з нарахуваннями працівників культури, освіти, соціальних служб, органів виконавчої влади, що утримуються за рахунок коштів міського бюджету, видатки на харчування для закладів освіти, компенсацію пільговим категоріям громадян з послуг зв'язку, надання одноразової матеріальної допомоги та компенсацію на зубопротезування учасникам АТО, цільовий членський внесок до Запорізького регіонального відділення Асоціації міст України, а також видатки на реалізацію міської програми з відшкодування частини суми кредиту, необхідного для придбання енергоефективного обладнання, придбання підручників для шкільних бібліотек за рахунок залишку коштів освітньої субвенції на початок року.
    Депутат міської ради від БПП “Солідарність” Вадим Рябуха звернувся до депутатів з пропозицією проголосувати за питання щодо проведення капітального ремонту у дитячій художній школі напередодні початку нового навчального року. Секретар ради Олег Гордевич зауважив, що зазначені питання не зняті з порядку денного, а відкладені для розгляду на черговому засіданні ради, яку планується провести найближчим часом.
    Після голосування міський голова оголосив перерву у роботі сесії. 
  
    Цього ж дня Павло Олексійович поспілкувався з журналістами та надав детальні роз'яснення щодо статей витрат славнозвісної суми у 20 мільйонів гривень, яка була озвучена під час зустрічі депутатів із представниками ЗМІ. Протягом тижня за ініціативи міського голови проводилися консультації з депутатами всіх фракцій та політичних сил щодо прийняття рішень з ряду найважливіших для міста питань. У ході переговорів по частині винесених на сесію питань було досягнуто компромісу, результатом чого стало продовження сесії та прийняття рішень щодо виділення коштів на соціальні статті. 
    Як зауважив Павло Олексійович, всі вищеназвані статті витрат були детально розглянуті у ході депутатських комісій, які відбулися ще до 18 березня, а також на спільному засіданні постійних комісій 25 березня. Їх проекти розміщені на офіційному веб-сайті міської ради. 
    - Сподіваюся, що сьогоднішнє засідання — це перший крок на шляху до знаходження компромісу всередині депутатського корпусу, - зазначив міський голова. - Втім, невирішеними залишаються ряд інших не менш важливих для міста питань, зокрема, виділення коштів на преміювання працівників освіти, участь талановитих обдарованих дітей - вихованців позашкільних установ в конкурсах і змаганнях, проведення міських заходів, капітальний ремонт покрівель житлових будинків, розробку детального плану території мікрорайону №10а, за рахунок якої планується виділення земельних ділянок для учасників АТО, придбання матеріалів та інвентарю для роботи КП “Підприємство комунальної власності”, утримання комунальних підприємств міста. 
    Окрім змін до бюджету, до порядку денного сесії внесено близько сотні питань, які стосуються затвердження змін до ряду міських програм, житлових та земельних питань, тощо.
    Про дату продовження сесії буде повідомлено додатково.