Новини‎ > ‎

Напередодні сесії виконавчий комітет Енергодарської міської ради погодив зміни до міських програм

опубліковано 7 черв. 2017 р., 05:36 Відділ інформації   [ оновлено 7 черв. 2017 р., 05:38 ]

        
7 червня 2017 року під головуванням Енергодарського міського голови Павла Музики відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.
       Рішенням виконкому погоджено проект змін до Програми сприяння розвитку місцевого самоврядування в Енергодарі на 2017-2021 роки. Зміни передбачають збільшення фінансування на придбання телемонітора для візуалізації результатів поіменного голосування депутатів Енергодарської міської ради. Крім того, з метою впровадження реформи місцевого самоврядування до програми внесено пункт про співпрацю міста з Місцевої асоціацією органів місцевого самоврядування «Регіональний центр розвитку спроможних територіальних громад Запорізької області».
        У ході засідання узгоджені корективи до Програми розвитку системи освіти міста Енергодара на 2016-2018 роки. Проектом передбачено придбання сухих басейнів для дитячих садків, протипожежних дверей, мультимедійного обладнання, швейних машин для навчальних закладів, нових дитячих майданчиків, проведення капітальних ремонтів басейн ЕЗОШ №7, спортивного залу ЕЗОШ №4, фасаду ЕНВК №5, актового залу НВК №5, а також приміщень інших шкіл, придбання відеомоніторів для навчально-виховного процесу, спортивного інвентарю, поповнення бібліотек навчальних закладів.
          Члени виконавчого комітету погодили проект змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства, об'єктів благоустрою, дорожнього господарства міста Енергодара на 2016-2018 роки. Зміни до програми передбачають виділення коштів для обладнання чотирьох зупинок громадського транспорту, проведення капітального ремонту доріг по проспекту Енергетиків та вулиці Курчатова, придбання пересувної електротехнічної лабораторії для виконання робіт.
      Рішенням виконавчого комітету схвалено проект рішення міської ради щодо коригування бюджету міста у частині перерозподілу залишків загального та спеціального фондів. Зокрема, кошти планується спрямувати на проведення ремонтів у закладах освіти, заміну вікон у бібліотеці, художній та музичній школах, ремонт приміщення управління праці та соціального захисту населення, придбання туберкуліну для профілактики захворювання на туберкульоз та інші заходи.
        Члени виконкому розглянули повідомлення голови профспілкової організацій ДЗ «СМСЧ №1» Романа Корабліна про організацію мирного зібрання 07.06.2017 з 16.00 до 17.00 на площі біля будівлі виконавчого комітету міської ради. Контроль за забезпеченням громадського порядку під час проведення заходу покладено на Енергодарський відділ поліції.