Новини‎ > ‎

Напередодні сесії депутати опрацювали питання порядку денного у постійних комісіях

опубліковано 27 жовт. 2016 р., 07:00 Відділ інформації   [ оновлено 27 жовт. 2016 р., 07:00 ]
       27 жовтня у виконавчому комітеті за участю міського голови Павла Музики, секретаря ради Олега Гордевича, заступників міського голови, керівників виконавчих органів та міських служб відбулися засідання постійних комісій Енергодарської міської ради. Депутатами були розглянуті питання, внесені до порядку денного чергової, дев'ятої сесії міської ради, яку планується провести у п'ятницю, 28.10.2016 згідно із розпорядженням міського голови від 25.10.2016 №335-р.
  
    У складі комісій депутати опрацювали 19 питань, внесених до порядку денного, більшість з яких стосується внесення змін до міських програм та коригування бюджету. Серед основних змін до програм — виділення додаткових коштів на придбання матеріалів КП “Підприємство комунальної власності” для підготовки до зимового періоду, забезпечення безкоштовного відпуску ліків громадянам, які постраждали від наслідків Чорнобильської аварії з хронічними захворюваннями та іншим пільговим категоріям, матеріальної допомоги ліквідаторам аварії на ЧАЕС, придбання санаторно-курортних путівок на оздоровлення ветеранів війни та “чорнобильців”, безкоштовного проїзду пільгових категорій громадян залізничним транспортом, придбання та встановлення лічильників тепла для центральної міської бібліотеки, виділення коштів на придбання електронної та комп'ютерної техніки для Енергодарського відділення поліції, придбання медичних засобів та господарського обладнання для ДЗ “Спеціалізована медико-санітарна частина №1”, оздоровлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, забезпечення одноразової матеріальної допомоги громадянам, які уклали контракт на проходження військової служби у Збройних Силах України на особливий період, збільшення видатків депутатського фонду невідкладної матеріальної допомоги. 
  
    На розгляд сесії планується винести також питання щодо надання матеріальної допомоги у сумі 10 тис.грн. на лікування матері енергодарця Євгена Панова, якого незаконно утримують на території РФ, пенсіонерці, ветерану праці, за рахунок коштів Фонду соціальної підтримки громадян “Турбота”. Також серед питань порядку денного — виділення коштів за рахунок Фонду для надання матеріальної допомоги на відшкодування збитків постраждалим від пожежі у квартирі житлового будинку у розмірі 20 тис. грн.