Новини‎ > ‎

Напередодні сесії депутати Енергодарської міської ради обговорили питання порядку денного у постійних комісіях

опубліковано 19 вер. 2016 р., 21:34 Відділ інформації   [ оновлено 19 вер. 2016 р., 21:34 ]
       Другий тиждень поспіль у виконавчому комітеті Енергодарської міської ради проходять засідання постійних комісій міської ради. Депутатами були розглянуті питання, внесені до порядку денного чергової сесії міської ради, яку планується провести у вівторок, 20 вересня, згідно із розпорядженням міського голови від 09.09.2016 №288-р. 
    Минулого тижня депутати Енергодарської міської ради у складі комісій з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, захисту прав людини, законності, взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації, з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього середовища, а також з питань соціального захисту та охорони здоров'я опрацювали понад 80 питань порядку денного. Засідання комісій проходили у присутності представників громадськості, учасників АТО, підприємців та ЗМІ. Особливу увагу було приділено питанням організації харчування у закладах освіти, затвердження звіту про виконання бюджету міста за І квартал 2016 року, внесення змін до складу виконавчого комітету та Регламенту Енергодарської міської ради.  
  
    Жваве обговорення викликало питання стосовно відмови у наданні згоди на добровільне об'єднання територіальних громад міста Енергодар та села Іванівка. Депутати висловили власні зауваження з даного питання, зокрема, винесли пропозицію зняти питання з порядку денного сесії для більш детального вивчення та опрацювання з урахуванням думки жителів міста.
 
    Депутат міської ради від Партії Захисників Вітчизни Іван Морщавка доповів з питання щодо якості харчування у школах та дитячих садах. Іван Євгенович повідомив,  що у зв'язку із неналежним рівнем організації харчування дітей останнім часом у навчальних закладах зросла кількість випадків харчового отруєння. 
    Одне з питань, розглянутих на комісіях, стосувалося виділення землі учасникам АТО. На сьогодні у наявності є 7 земельних ділянок, на які претендують 18 учасників АТО. Загалом, заяви щодо виділення землі подав 61 учасник бойових дій. 
    У понеділок, 19 вересня, пройшли засідання постійних комісій міської ради з питань економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва та регуляторної політики, а також з питань освіти, культури, спорту та молоді. Депутати розглянули питання, що стосуються коригування та внесення змін до ряду міських програм, 
  
    Серед інших на розгляд сесії міської ради винесено питання про систематизацію отримання благодійної допомоги для потреб закладів освіти міста.