Новини‎ > ‎

Напередодні нового року депутати міської ради затвердили бюджет Енергодара на 2018 рік

опубліковано 26 груд. 2017 р., 07:15 Відділ інформації   [ оновлено 26 груд. 2017 р., 23:34 ]
        26 грудня 2017 року за участю 32 депутатів відбулася позачергова XVI сесія Енергодарської міської ради сьомого скликання.
         Перед початком сесії, у ході спільного засідання постійних комісій міської ради, депутатами було прийнято рішення щодо виключення ряду питань з порядку денного та перенесення їх до розгляду на наступній сесії.
   
         Депутати узгодили додаткові питання, які стосувалися оприлюднення інформації щодо фінансової діяльності та звітності комунальних підприємств міста, здійснення електронних закупівель, а також перевірки наявності та забезпечення належного збереження первинних документів комунального підприємства «Підприємство комунальної власності». Рішенням міської ради затверджено питання щодо забезпечення одноразового безкоштовного харчування учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста з 1 січня 2018 року до 31 грудня 2018 року. Частину питань, які стосувалися затвердження міських програм, депутати вирішили об’єднати та проголосувати «пакетом».
         Основним питанням порядку денного стало затвердження бюджету міста на 2018 рік. У бюджеті передбачено кошти на фінансування захищених соціальних статей, закладених до міських програм. У 2018 році в порівнянні з попереднім роком зменшилися обсяги коштів  медичної та освітньої субвенцій з державного бюджету. Таке зменшення призвело до додаткового навантаження на місцевий бюджет: на фінансування з міського бюджету було переведено 100,75 штатних одиниць працівників ДЗ «СМСЧ №1» та 124,33 штатних одиниці працівників освіти. Крім цього, за рахунок коштів міського бюджету у 2018 році через нестачу обсягу освітньої субвенції з державного бюджету додатково виділено 7,6 млн.грн. на виплату надбавки за підвищення престижності у роботі у розмірі 20% від посадового окладу.
        Також у бюджеті на 2018 рік передбачені видатки на придбання медикаментів для ДЗ «СМСЧ №1», відділень денного перебування територіального центру, управління освіти, функціонування гемодіалізного відділення на базі ДЗ «СМСЧ №1».
        До міського бюджету на наступний рік закладено кошти у розмірі 23,8 млн.грн. для заміни 23 ліфтів. У 2017 році із запланованих 25 ліфтів було замінено тільки 2, ремонт інших перенесено на наступний рік. На сьогодні 16 з них зупинено у зв’язку з вичерпаним терміном дії.
        За підсумками обговорення питання депутати одноголосно затвердили бюджет міста на 2018 рік.
 Додаткові питання стосувалися дострокового припинення повноважень секретаря ради Олега Гордевича та обрання нового секретаря. За підсумками таємного голосування секретарем міської ради з 22 січня 2018 року обрано депутата міської ради Лесю Нікітіну.