Новини‎ > ‎

Напередодні Дня Конституції України військовослужбовці військової частини №3042 отримали заслужені нагороди

опубліковано 24 черв. 2016 р., 04:28 Відділ інформації   [ оновлено 28 черв. 2016 р., 22:04 ]
            24 червня у виконавчому комітеті Енергодарської міської ради пройшли урочисті збори з нагоди Дня Конституції України. Участь у заході взяли військовослужбовці військової частини №3042 Національної гвардії України, громадськість міста, волонтери.
    З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Павло Музика.
    - Усі ми повинні усвідомлювати, що належна повага до букви Закону – обов’язок як громадянина, так і представника будь-якої гілки влади та місцевого самоврядування. Низький уклін і слова подяки всім енергодарцям - активним і небайдужим жителям міста, військовослужбовцям, які сьогодні захищають свободу і цілісність нашої держави, волонтерам, які під час важких для країни подій підтримують національний дух єдності, за вашу активну громадянську позицію, патріотизм і вірність Україні. 
  
    За сумлінне несення служби, зразкову дисципліну та з нагоди Дня Конституції України медаллю “За оборону рідної держави” нагороджені 15 військовослужбовців військової частини №3042.
    Подякою Голови Запорізької обласної державної адміністрації за активну участь у проведенні благодійної акції “Великодній кошик солдату” на підтримку Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України відзначені керівник громадської організації “Об'єднання учасників АТО та волонтерів”, учасник АТО Костянтин Табакаєв, а також колектив Енергодарської загальноосвітньої школи №7 в особі директора Любов Мисик.
    Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять військовослужбовців, полеглих під час бойових дій у зоні АТО.
    Свої виступи присутнім подарували артисти МПК “Сучасник”.
  
    
            Після урочистої частини начальник юридичного відділу міської ради, виконувач обов'язків заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитро Поліщук, представники військової частини №3042 взяли участь у церемонії покладання квітів до пам'ятного знаку учасникам АТО “Герої нашого часу” та місць поховання енергодарців, які віддали життя, захищаючи свободу, територіальну цілісність та незалежність України у зоні АТО, - Сергія Полуляха, Олександра Щурова та Олександра Мидловця.