Новини‎ > ‎

На нараді з керівниками комунальних підприємств обговорено питання щодо використання приміщень КП "Підприємство комунальної власності"

опубліковано 6 серп. 2018 р., 06:20 Відділ інформації
            6 серпня 2018 року під головуванням міського голови Павла Музики відбулася робоча нарада з керівниками комунальних підприємств міста.
            У ході засідання обговорено організаційні питання щодо роботи нових комунальних підприємств, зокрема, затвердження штатних розписів, підготовки бюджетних запитів, кадрових питань, забезпечення підприємств необхідними приміщеннями та матеріально-технічної бази для їх роботи. Перший заступник міського голови Ігор Курдя наголосив, що пріоритетне право на використання приміщень КП «Підприємство комунальне власності», які знаходяться у комунальній власності територіальної громади м.Енергодара, мають комунальні підприємства. Об’єкти нерухомого майна, які не будуть затребувані комунальниками, планується виставити для передачі в оренду за конкурсом. 
           Найближчим часом з працівниками КП «ПКВ» планується провести консультації щодо їх працевлаштування до новостворених комунальних підприємств міста.