Новини‎ > ‎

Наймолодший дитячий садок Енергодара відзначив 25-річний ювілей

опубліковано 28 жовт. 2016 р., 06:33 Відділ інформації   [ оновлено 28 жовт. 2016 р., 06:34 ]
    28 жовтня заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яна Дабіжа взяла участь в урочистостях з нагоди відзначення 25-річного ювілею Енергодарського дитячого навчального закладу №16.
  
    Дитячий садок №16 “Сопілочка” функціонує з 1991р. З 2016 року заклад очолює Світлана Кретиніна. Колектив закладу — переможець та дипломант численних педагогічних виставок, конференцій та фестивалів.
    Яна Георгіївна привітала трудовий колектив садочка із визначною датою, побажала професійних успіхів та добробуту, вручила квіти та пам'ятний подарунок.
  
    За багаторічну сумлінну працю, високій професіоналізм, успіхи в навчанні та вихованні підростаючого покоління Почесними грамотами виконавчого комітету, Листами подяки міського голови, грамотами управління освіти були відзначені найкращі працівники закладу.
    Нагрудним знаком Енергодарської міської ради “Кращий працівник” за багаторічну сумлінну працю, високій професіоналізм, успіхи в навчанні та вихованні підростаючого покоління нагороджено вихователя закладу Ларису Шаповал.
    Свято продовжилося концертною програмою за участю вихованців та працівників закладу.