Новини‎ > ‎

Найближчим часом стануть відомі проекти-переможці конкурсу "Громада своїми руками"

опубліковано 26 черв. 2018 р., 01:13 Відділ інформації   [ оновлено 2 лип. 2018 р., 21:52 ]
    
    25 червня 2018 року у виконавчому комітеті міської ради відбулося засідання конкурсної комісії конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками», на якому були розглянуті проекти, подані для участі ініціативними групами. Конкурс проходить за фінансової підтримки компанії ДТЕК у рамках реалізації Програми соціального партнерства.
          Метою конкурсу є сприяння громадській активності, підтримка громадських ініціатив, спрямованих на об’єднання зусиль громадян для вирішення місцевих проблем.   
        Для участі у конкурсі ініціативними групами було подано 29 заявок, більшість з яких спрямовані на благоустрій, створення умов для відпочинку та занять спортом. Серед них комісія визначила проекти-переможці, на реалізацію яких буде надано фінансову підтримку від компанії ДТЕК.
          За словами голови конкурсної комісії, першого заступника міського голови Ігоря Курді, конкурс «Громада своїми руками» є однією з найефективніших форм взаємодії влади та громадськості. Конкурс щороку залучає все більше ініціативних груп, які надають проекти різноманітної направленості. 
            Окрім того, енергодарці мають можливість змагатися за великий грант на суму до 500 тисяч гривень, запропонувавши великий проект. Проголосувати за великі проекти можна онлайн на сайті соціального партнерства ДТЕК з 11 до 29 червня. Кращий проект буде реалізовано спільними зусиллями ДТЕК та міської влади до кінця поточного року.
        Оголошення переможців конкурсу та урочисте вручення сертифікатів планується провести найближчим часом.