Новини‎ > ‎

Найближчим часом буде оголошено відкриті торги на закупівлю витратних матеріалів для гемодіалізу

опубліковано 6 лют. 2018 р., 22:10 Відділ інформації   [ оновлено 6 лют. 2018 р., 22:10 ]
    6 лютого 2018 року відбулося чергове засідання робочої групи з питання відкриття гемодіалізного відділення у місті Енергодарі. Участь у заході взяли депутати міської ради та жителі міста, що потребують гемодіалізу.
    За підсумками минулого засідання ДЗ «СМСЧ №1» укладено трудовий договір з членом громадської організації інвалідів – осіб з пересадженими органами «Надія на життя» Андрієм Ходаковським на проведення тендерних закупівель витратних матеріалів, засобів для дезінфекції, солі для потреб гемодіалізного відділення. 
    У ході зустрічі присутні обговорили проблемні питання, через які затримується оголошення відкритих торгів на закупівлю витратних матеріалів та питання щодо організації інших закупівель, які необхідні для забезпечення умов відкриття гемодіалізного відділення.
    За результатами роботи членами робочої групи вирішено у найкоротшій термін оприлюднити оголошення та тендерну документацію на проведення відкритих торгів щодо закупівлі витратних матеріалів та у термін до 13 лютого поточного року  підготувати необхідну тендерну документацію щодо закупівлі меблів для гемодіалізного відділення.