Новини‎ > ‎

На економічно активних підприємствах, організаціях та бюджетних установах міста станом на 01.09.2017 відсутня заборгованість із виплати заробітної плати

опубліковано 26 вер. 2017 р., 06:20 Відділ інформації   [ оновлено 26 вер. 2017 р., 06:21 ]
    26.09.2017 під головуванням начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Смірнової відбулося засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. 
    За статистичними даними станом на 01.09.2017 заборгованість із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах, організаціях та бюджетних установах м.Енергодара відсутня.
    На засіданні проаналізована інформація від керівників підприємств: ПАТ «Електропівденмонтаж-10», КП «Підприємство комунальної власності», ЕІДМУ ім.Р.Г. Хеноха «КПУ» та ТОВ «МЦ «Дента-люкс», де за даними Енергодарського об’єднаного управління ПФУ в Запорізькій області, заробітна плата у червні поточного року виплачувалась в розмірі менше мінімальної. В результаті з’ясовано, що порушень законодавства з оплати праці не виявлено, працівники відпрацювали неповний робочий місяць у зв’язку з відпустками, перебуванням на листках тимчасової непрацездатності або були працевлаштовані на неповний робочий день (0,5 ставки) згідно з штатним розкладом. 
    Управлінню праці та соціального захисту населення міської ради доручено продовжити аналіз причин отримання заробітної плати менше мінімальної на підприємствах міста на підставі даних органів Пенсійного фонду України та Державної фіскальної служби.