Новини‎ > ‎

НАЕК «Енергоатом» підвищить тарифи на електроенергію і тепло, що виробляються АЕС

опубліковано 6 серп. 2017 р., 23:23 Відділ інформації   [ оновлено 6 серп. 2017 р., 23:26 ]
      
 
04 серпня 2017 року перший заступник міського голови Ігор Курдя взяв участь у громадському обговоренні скоригованої інвестиційної програми Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія« Енергоатом» і змін до тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії АЕС на 2017 рік.

        Участь у заході взяли представники органів влади міст-супутників атомних електростанцій України - Енергодара, Вараша Рівненської області, Южноукраїнська Миколаївської області, Нетішина Хмельницької області.
        У ході обговорень учасникам заходу були представлені обгрунтування підвищення тарифу на електричну енергію. За розрахунками НАЕК, середньорічний тариф у 2017 році має становити 57,12 коп. за 1 кВт-год; теплова енергія - 90,2 грн за 1 Гкал. Чинний тариф на відпуск електроенергії становить 48,0 коп. за 1 кВт.год, тариф на виробництво теплової енергії - 77,14 грн за 1 Гкал. Кошти планується направити на покриття дефіциту для виконання ряду заходів з продовження терміну експлуатації та підвищення безпеки некапітального характеру.
        За ініціативи представників міст-супутників до протоколу обговорень було внесено пропозицію забезпечити включення об'єктів соціальної сфери в скориговану інвестиційну програму НАЕК "Енергоатом", обговорити на окремій нараді ситуацію щодо заборгованостей комунальних підприємств, а також звернутися до центральних органів влади з питанням про виконання у повному обсязі зобов'язань по зоні спостереження АЕС.