Новини‎ > ‎

На черговому засіданні виконавчого комітету затверджено ряд важливих питань

опубліковано 21 лип. 2016 р., 21:37 Відділ інформації   [ оновлено 21 лип. 2016 р., 21:37 ]
    
21 липня під головуванням міського голови Павла Музики відбулося чергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради. До порядку денного було включено 15 основних питань та 1 додаткове, з усіх прийняті відповідні рішення.
    Члени виконавчого комітету заслухали інформацію Енергодарського міського військового комісаріату про хід проведення чергового призову громадян на строкову службу у жовтні-листопаді 2016 року, хід виконання рішення виконкому щодо погашення заборгованості до бюджету Пенсійного фонду України, а також затвердили поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води для ВП “Запорізька АЕС”.
    Додаткове питання стосувалося погодження проекту змін до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства, об'єктів благоустрою, дорожнього господарства міста на 2016-2018 роки. Серед запланованих заходів програми  - ремонт, реконструкція. модернізація та обслуговування житлового фонду, зокрема, капітальні та поточні ремонти під'їздів, покрівель, міжпанельних швів, ліфтів, фасадів житлових будинків, встановлення естакад для сміттєвих контейнерів, підготовка житлового фонду до осінньо-зимового періоду, встановлення пандусів, заміна поштових скриньок, капітальні ремонти систем каналізації та опалення,  проведення заміни табличок з новими назвами вулиць, утримання комунальних систем,  проведення заходів з благоустрою, реконструкції та обслуговування скверів, вулиць, парків, внутрішньоквартальної території міста, встановлення та ремонт дитячих майданчиків, будівництво системи відеоспостереження, тощо. Одним з найважливіших пунктів програми є встановлення у житлових будинках приладів автоматичного обліку теплової енергії, холодного та гарячого водопостачання. Як підкреслив Павло Олексійович, це дозволить утриматися від підвищення тарифів на теплопостачання для населення.
  
    Виконавчим комітетом погоджено проект змін до Програми розвитку культури міста на 2013-2017 роки, а також затверджено протокол засідання комісії з питань визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді міста внаслідок порушення земельного законодавства.
    Рішенням виконавчого комітету створено міську комісію з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, яку очолив начальник юридичного управління, виконувач обов'язків заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитро Поліщук.