Новини‎ > ‎

Містобудівною радою розглянуто Детальний план території мікрорайону 10а в Енергодарі для розселення учасників АТО

опубліковано 20 жовт. 2017 р., 05:37 Відділ інформації   [ оновлено 20 жовт. 2017 р., 05:40 ]
    
20 жовтня 2017 року під головуванням начальника управління містобудування та архітектури міської ради, головного архітектора міста Віри Знахуренко відбулося засідання містобудівної ради. До порядку денного було винесено два питання: про попередній розгляд архітектурно-планувальних рішень Детального плану території мікрорайону 10а в м.Енергодарі; розгляд ескізної пропозиції «Реконструкція трикімнатної квартири за адресою: м.Енергодар, просп.Будівельників, 41 під розміщення медичного центру ТОВ «МЕДКОМФОРТ».  
    По-першому питанню Віра Знахуренко ознайомила присутніх з двома варіантами детального плану мікрорайону №10а, які були розроблені проектувальниками державного підприємства «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування» під індивідуальне будівництво учасникам АТО. 
 
    Основною композиційною ідею мікрорайону, призначеного для розселення учасників АТО, є «Суспільство спілкування», завдяки чому передбачена розвинена система пішохідних та транспортних зв’язків, яка дозволяє максимально вільно переміщатися всередині мікрорайону, досягаючи любої його точки. Кожна ділянка має вихід або виїзд на обидві сторони від неї, що не ізолює жителів одного провулку від іншого. Також жителі мікрорайону мають можливість зібратися на центральній площі для вирішення загальних проблем або для дозвілля чи взаємодопомоги. Передбачено  також клуб, фізкультурно-оздоровчий та медичний пункти, приміщення для занять дітей у гуртках. Перший варіант проектного плану передбачає 93 ділянки по 10 соток, а другий розраховано на 156 ділянок по 6 соток.
    Члени ради за результатами обговорень схвалили 2 варіанти проектних планів, але перевагу надали першому варіанту, який кращий з боку інженерного забезпечення. Також радою прийнято рішення винести ці варіанти проектних планів на розгляд учасникам АТО.
    Стосовно другого питання містобудівною радою прийнято ескізні пропозиції на стадії проектування з урахуванням зауваження щодо встановлення пандусу.