Новини‎ > ‎

Містобудівною радою Енергодара затверджено Детальний план мікрорайону 10а під житлову забудову для учасників АТО

опубліковано 30 бер. 2018 р., 05:04 Відділ інформації   [ оновлено 30 бер. 2018 р., 05:05 ]
        29 березня 2018 року під головуванням начальника управління містобудування та архітектури міської ради, головного архітектора міста Віри Знахуренко відбулося засідання містобудівної ради.
         Основним питанням поряду денного став розгляд містобудівної документації Детального плану території мікрорайону 10а в м.Енергодарі. Проектувальником виступив Науково-дослідний і проектний інститут містобудування на замовлення виконавчого комітету міської ради.  Представник інституту Надія Добряк представила увазі присутніх Детальний план мікрорайону 10а, який рішенням міської ради зарезервовано під індивідуальне будівництво для учасників АТО.
 
         Планом передбачена розвинена система пішохідних та транспортних зв’язків, яка дозволяє максимально вільно переміщатися всередині мікрорайону. Кожна ділянка має вихід або виїзд на обидві сторони від неї, що не ізолює жителів одного провулку від іншого. Також жителі мікрорайону мають можливість зібратися на центральній площі для вирішення загальних проблем, дозвілля чи взаємодопомоги. На території передбачено  розважальну та прогулянкову зони, клуб, фізкультурно-оздоровчий та медичний пункти, приміщення для занять дітей у секціях. План передбачає 93 земельні ділянки по 10 соток під житлову забудову.
        Членами містобудівної ради прийнято рішення рекомендувати представлений проект для подальшої роботи та винести на розгляд виконавчого комітету міської ради для затвердження.