Новини‎ > ‎

Міські служби провели рейд по контролю за дотриманням неповнолітніми норм правопорядку

опубліковано 28 квіт. 2017 р., 06:03 Відділ інформації   [ оновлено 28 квіт. 2017 р., 06:03 ]
        27 квітня 2017 року спеціалістом служби у справах дітей міської ради, інспектором Енергодарського відділення поліції та фахівцем з соціальної роботи Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено спільний профілактичний рейд по здійсненню контролю за дотриманням норм правопорядку неповнолітніми у громадських місцях.
        У ході рейду в міському парку відпочинку виявлено двох неповнолітніх дівчат, які палили на території спортивного майданчику. Підлітків доставлено за місцем проживання, з їх батьками проведено профілактичну роботу. Оскільки виявлені дівчата не досягли віку, з якого застосовується адміністративна відповідальність, на батьків складено адміністративні протоколи, які буде передано для розгляду до міського суду.
        Службою у справах дітей регулярно, відповідно до графіка, проводяться профілактичні рейди, спрямовані на виявлення випадків продажу алкоголю неповнолітнім, перебування дітей та підлітків у розважальних закладах після 22.00, перевірки умов проживання та утримання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.