Новини‎ > ‎

Міський голова зустрівся з працівниками квіткового ринку

опубліковано 3 бер. 2018 р., 04:28 Відділ інформації
        3 березня 2018 року до міського голови Павла Музики звернулися продавці квіткового ринку. Напередодні павільйони, де вели торгівлю квітами підприємці, було демонтовано державною виконавчою службою Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області за рішеннями Енергодарського міського та  Кам'янсько-Дніпровського районного судів. Даними рішенням право користування зазначеною земельною ділянкою визнано за приватним підприємцем Миколою Козаковим, який є її орендарем. Продавців було заздалегідь повідомлено про наявність судових рішень та необхідність прибрати павільйони у визначені терміни. Зараз на зазначеній земельній ділянці підприємцем ведуться роботи з благоустрою.
        Протягом кількох останніх місяців працівники ринку неодноразово зверталися на адресу міської влади, у тому числі, особисто до міського голови з питаннями щодо організації роботи ринку. Підприємцям надавалися відповіді щодо необхідності налагодження взаємодії з орендарем території, приведення павільйонів та прилеглої території у належний вигляд, однак цього зроблено не було.
  
        Термін дії договору оренди з підприємцем завершився у грудні 2017 року. Працівниками ринку було подано заяви щодо надання їм в оренду земельних ділянок на зазначеній території під встановлення павільйонів. Павло Музика повідомив, що рішення про продовження або скасування договору оренди земельної ділянки  можуть прийняти тільки депутати міської ради. Втім, відповідно до законодавства України, передати земельну ділянку в оренду можливо тільки на умовах аукціону. У зв’язку з тим, що в Енергодарі досі не затверджено нормативно-грошову оцінку землі, проводити аукціони на землю неможливо. А це означає, що навіть у разі, якщо договір оренди з Миколою Козаковим не буде продовжено, передати землю під квітковим ринком в оренду іншим підприємцям, які на це претендують, не має можливості.