Новини‎ > ‎

Міський голова зустрівся з постраждалими від затоплення квартир жителями будинку на вулиці Молодіжній, 83

опубліковано 22 лист. 2017 р., 22:40 Відділ інформації   [ оновлено 23 лист. 2017 р., 05:25 ]
          22 листопада 2017 року міський голова Павло Музика зустрівся з жителями будинку на вулиці Молодіжна, 83, які напередодні постраждали від затоплення покрівлі внаслідок дощу.
         Жителі будинку поскаржилися на неякісну роботу підрядної організації, яка виконує роботи з капітального ремонту покрівлі. Незважаючи на погіршення погодних умов, працівники перед початком вихідних днів зняли покриття з даху, в результаті чого сталося протікання. Потерпілі змушені були самостійно покривати покрівлю плівкою, щоб запобігти подальшому затопленню житла.
   
        Міський голова у супроводі заступника генерального директора КП «Підприємство комунальної власності» Олександра Колеснікова та виконуючого обов'язки начальника управління комунальної власності Яни Соколик оглянув наслідки затоплення двох квартир на дев'ятому поверсі першого під'їзду будинку. У під'їзді є сліди протікання покрівлі, зіпсована побілка, у квартирах пошкоджені шпалери.
        Через протікання покрівлі у третьому під'їзді будинку сталося аварійне відключення світла, в результаті якого жителі майже добу залишалися без електроенергії. Олександр Колесніков зазначив, що причиною цього стало коротке замикання, після чого працівниками КП "ПКВ" було відключено електропостачання для уникнення випадків ураження людей струмом.
 
        Павло Музика нагадав, що, згідно з умовами договорів на проведення капремонтів покрівель, укладених у поточному році, компенсацію понесених збитків покладено на підрядну організацію. У договорі зазначено, що оплату за виконання робіт підрядник зможе отримати тільки після того, як ліквідує всі зауваження і недоліки, допущені при виконанні ремонтів, а всі жителі будинку підпишуть акти обстеження, зазначивши, що претензій не мають. Міський голова також повідомив, що посадовця, який контролював виконання капітальних ремонтів покрівель, станом на 22 листопада звільнено.
  
        За зверненням власників затоплених квартир було організовано робота з дефектування понесених збитків і складання актів обстеження. Питання про відшкодування збитків знаходиться на контролі в управлінні комунальної власності, яким було укладено договір з підрядною організацією на виконання ремонтних робіт.