Новини‎ > ‎

Міський голова зустрівся з підрядниками з питання завершення капітальних ремонтів покрівель

опубліковано 20 груд. 2017 р., 02:56 Відділ інформації   [ оновлено 20 груд. 2017 р., 02:56 ]
      
 
19 грудня 2017 року міський голова Павло Музика провів робочу нараду з питань ремонту покрівель за участю представників управління комунальної власності міської ради, технічного нагляду та підрядних організацій, які виконують ремонтні роботи в Енергодарі.

        Міський голова зазначив, що мета даної зустрічі - визначитися з обсягом робіт, які необхідно виконати до кінця поточного року, а також вислухати підрядників щодо наявних проблемних питань. Незважаючи на те, що влітку поточного року всі керівники підрядних організацій були попереджені про необхідність якісного виконання ремонтних робіт, дотримання техніки безпеки та термінів, більшість з підрядників розтягнули процес виконання робіт до зими.
        Виконувач обов'язків начальника управління комунальної власності міської ради Яна Соколик повідомила, що сьогодні на етапі завершення знаходяться роботи з капітального ремонту покрівель у 22 житлових будинках. Всі вони повинні бути завершені до 22 грудня 2017 року - наступного тижня казначейство завершує роботу, і провести оплату за виконані роботи буде неможливо. Павло Музика заявив, що акти на оплату будуть підписані замовником тільки за умови остаточного завершення всіх робіт, передбачених договорами і кошторисами, усунення всіх зауважень і відсутності скарг від жителів будинку.
        Міський голова повідомив, що наступного року, при відборі підрядних організацій будуть враховані всі зауваження і недоліки, які були допущені у роботі підрядників. З тими організаціями, на які надходили скарги від жителів будинків, у подальшому договори укладатися не будуть, підкреслив Павло Музика.