Новини‎ > ‎

Міський голова зустрівся з колективом ВП "Атоменергомаш"

опубліковано 28 бер. 2018 р., 21:37 Відділ інформації   [ оновлено 28 бер. 2018 р., 23:08 ]
        28 березня 2018 року міський голова Павло Музика провів виїзний прийом за місцем роботи працівників ВП «Атоменергомаш» ДП «НАЕК «Енергоатом». Участь у зустрічі взяли генеральний директор ВП «Атоменергомаш» Олександр Маслюков, перший заступник міського голови Ігор Курдя, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь Разводов.
        Павло Музика розповів про заходи, які проводяться міською владою у сфері покращення якості надання житлово-комунальних послуг, проведення реструктуризації КП «Підприємство комунальної власності» та створення нових комунальних підприємств, перегляду тарифів на комунальні послуги, реформування медичної галузі, проекти, які планується реалізувати у місті.
 
            Одне зі звернень, що надійшли у ході прийому, стосувалося ремонту ліфту житлового будинку на вул.Українській, 12. Міський голова повідомив, що у 2018 році планується провести капітальні ремонти 23 ліфтів, на які вже виділено кошти рішенням міської ради. На ремонтні роботи 11 з них, до переліку яких входить будинок на вул.Українській, 12, вже проведено тендери. Їх ремонт буде розпочато найближчим часом.
        Інші питання, що надійшли на адресу міського голови, стосувалися вирішення проблеми з безпритульними тваринами, завершення НАЕК «Енергоатом» будівництва недобудованих соціально-важливих об’єктів, будівництва у місті Енергодарі нового житла для працівників підприємств та молодих сімей, реконструкції площі Фестивальної, дотримання пожежної безпеки та вжиття протипожежних заходів у навчальних закладах та торгових об’єктах. З усіх питань, які надійшли у ході прийому, працівникам ВП «АЕМ» надано детальні відповіді та роз’яснення, кілька звернень особистого характеру, що потребують додаткового опрацювання, взято на контроль.