Новини‎ > ‎

Міський голова зустрівся з колективом ДТЕК Запорізька ТЕС

опубліковано 30 січ. 2018 р., 06:15 Відділ інформації   [ оновлено 30 січ. 2018 р., 06:31 ]
        30 січня 2018 року міський голова Павло Музика провів виїзний прийом за місцем роботи працівників ДТЕК Запорізька ТЕС. Участь у зустрічі взяли перший заступник міського голови Ігор Курдя та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь Разводов.
        Павло Музика розповів про роботу у сфері житлово-комунального господарства, врегулювання тарифів на комунальні послуги для забезпечення стабільної роботи КП «Підприємство комунальної власності». З 19 січня на КП «ПКВ» призначено нового генерального директора Катерину Хоменко, якій доручено організувати роботу комунального підприємства належним чином. У грудні минулого року рішенням міської ради було виділено кошти на часткове погашення багатомільйонної кредиторської заборгованості КП «ПКВ» перед ВП «Запорізька АЕС», ДТЕК Запорізька ТЕС, ПАТ «Запоріжжяобленерго». Міський голова зазначив, що для оптимізації та поліпшення якості комунальних послуг необхідним кроком є реструктуризація - поділ КП «ПКВ» на кілька комунальних підприємств, кожне з яких буде відповідати за окремий напрямок роботи.
        Тепловиків цікавили питання встановлення лічильників обліку тепла та газу, ремонту ліфтів, покрівель, роздільного збору сміття, налагодження системи опалення, роботи громадських туалетів. Василь Разводов зазначив, що після коригування бюджету буде підготовлено та оприлюднено графіки проведення ремонтних робіт об’єктів житлово-комунальної сфери, покрівель, під’їздів, встановлення лічильників. З усіх питань, які надійшли у ході прийому, працівникам ДТЕК Запорізька ТЕС надано детальні відповіді та роз’яснення.