Новини‎ > ‎

Команда Енергодарського НВК №5 виборола Кубок ЮНІСЕФ у фіналі футбольного турніру

опубліковано 22 трав. 2017 р., 05:39 Відділ інформації   [ оновлено 23 трав. 2017 р., 04:55 ]

19-21 травня 2017 року команда Енергодарського навчально-виховного комплексу №5 (тренер - Денис Шопов) представляла Запорізьку область у Всеукраїнському фінальному етапі футбольного турніру серед команд «UNICEF Football Cup» (м.Київ), у якому виборола перемогу.
        Турнір розпочався у березні та проходив у п’яти прифронтових східних областях - Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській та Харківській. Змагання об'єднали понад 300 команд - 5000 дітей з 302 шкіл, у тому числі дітей-переселенців зі Східної України.
        Організаторами турніру виступили Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні спільно з Федерацією футболу України та Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, за фінансової підтримки уряду Німеччини.
        Переможцем змагань стала Енергодарська команда, яка у фіналі перемогла команду Пісочинського колегіуму Харківської районної ради з рахунком 3:0. Після фінального матчу переможці та учасники отримали пам'ятні подарунки від президента ФФУ Андрія Павелко та голови представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованні Барберіса.