НовиниПроведено рейд у сім'ях з дітьми, що опинилися у складних життєвих обставинах

опубліковано Відділ інформації   [ оновлено ]

      
 
19 квітня 2018 року спеціалістами служби у справах дітей Енергодарської міської ради та Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  проведено профілактичний рейд в 11 сім’ях, у яких проживає 24 дитини, що опинились у складних життєвих обставинах. Під час заходу проведено профілактичні бесіди з батьками щодо недопустимості вживання спиртних напоїв та наркотичних речовин.

        Батькам надано рекомендації щодо належного виконання батьківських обов’язків, ведення здорового способу життя, створення належних умов для проживання та розвитку дітей, попередження насилля у сім’ї,  відповідальність, передбачену чинним законодавством за неналежне виконання батьківських обов’язків. Чотирьом батькам, яких не було вдома, залишено запрошення в службу у справах дітей для бесіди. За результатами проведення рейду складено 5 актів житлово-побутових умов.
        Також відвідано сім’ю у зв’язку з анонімним телефонним дзвінком. З’ясовано, що в сім’ї проживає двоє малолітніх дітей, проведено профілактичну бесіду з матір’ю. Робота з сім’єю продовжується.
        Прийнято рішення про зняття з обліку служби у справах дітей однієї сім’ї, у якій проживає троє дітей, у зв’язку з покращенням умов утримання та догляду за дітьми, влаштуванням молодшої дитини до дитячого садка та працевлаштування матері.

Школярі змагалися у міському етапі всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура»)

опубліковано 19 квіт. 2018 р., 00:55 Відділ інформації   [ оновлено 19 квіт. 2018 р., 00:55 ]

       
 
17 квітня 2018 року на базі Енергодарської загальноосвітньої школи №7 відбувся міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри українського козацтва «Сокіл» («Джура»).

      У грі взяли участь команди ЕНВК №5, Енергодарського багатопрофільного ліцею, ЕЗОШ №7, ЕНВК «ЗНЗ-МНВК». Для учасників змагань була підготовлена ​​цікава конкурсна програма: змагання зі стрільби, смуга перешкод, перетягування каната.
        За підсумками змагань перше місце у міському етапі зайняла команда «Лава» Енергодарського багатопрофільного ліцею, друге - «Характерники» ЕНВК №5, третє - «Вільний козак» ЕЗОШ №7.
 

В Енергодарі продовжує діяти Урядова програма "Доступні ліки"

опубліковано 18 квіт. 2018 р., 06:30 Відділ інформації   [ оновлено 18 квіт. 2018 р., 06:34 ]

        18 квітня 2018 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яни Дабіжі відбулася нарада з питань впровадження Урядової програми “Доступні ліки”.
        Програма діє в Енергодарі з 2017 року та спрямована на забезпечення кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість його життя, зможуть запобігти виникненню ускладнень та передчасної смертності. У рамках програми енергодарці мають змогу безкоштовно або із незначною доплатою отримати медикаменти для лікування серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми та діабету ІІ типу. Для реалізації програми «Доступні ліки» в Енергодарі на 2018 рік виділено понад 1,7 мільйона гривень.
        Як зауважила завідувач поліклініки для дорослих ДЗ «СМСЧ №1» Оксана Іванова,  актуальним залишається питання щодо неповного освоєння виділених коштів енергодарськими аптеками. Виділені на перший квартал кошти освоєно тільки на 67,3%. Причина цього – у недостатньому асортименті та неналежній ефективності медичних препаратів, які передбачені програмою “Доступні ліки”. Окрім того, з міського бюджету на рік виділено 2 млн.грн. для відшкодування вартості ліків для пільгових категорій населення. Завдяки цьому енергодарці, яким не підходять препарати, передбачені урядовою програмою, можуть придбати необхідні ліки за рахунок коштів міського бюджету. Серед аптек, які беруть участь у програмі “Доступні ліки”, на першому місці по виконанню плану освоєння коштів знаходиться ДП ДАК «Ліки України» Аптека №5, якою використано надані кошти практично у повному обсязі — на 99%.
        У ході засідання було обговорено пропозиції від керівників аптечних закладів щодо перерозподілу виділених коштів.
        За результатами наради вирішено проаналізувати стан впровадження в Енергодарі програми “Доступні ліки” за перше півріччя 2018 року, а також провести відповідну роботу щодо перерозподілу коштів між аптечними закладами міста.
 

Енергодарцям на «прямій лінії» розкажуть про програму «теплих кредитів»

опубліковано 18 квіт. 2018 р., 05:22 Відділ інформації   [ оновлено 18 квіт. 2018 р., 06:05 ]

        
26 квітня 2018 року з 15.00 до 16.00 за телефоном 4-08-43 відбудеться «пряма лінія» з начальником управління економіки Енергодарської міської ради Овчатовою Оленою Вікторівною.

        У ході «прямої лінії» можна буде отримати консультацію та відповіді на будь-які питання про «теплі кредити» - Програму стимулювання населення  м.Енергодара до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини суми кредиту, залученого для придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів.
        Телефонуйте!

В Енергодарі розробляють план економічного розвитку міста

опубліковано 18 квіт. 2018 р., 05:06 Відділ інформації   [ оновлено 18 квіт. 2018 р., 05:26 ]

      
 
18 квітня 2018 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Алли Біленької відбулося засідання робочої групи з розробки плану економічного розвитку міста Енергодара.

        У червні 2017 року Енергодар приєднався до проекту «Мери за економічне зростання». Цей проект проходить з ініціативи Європейського союзу у рамках Східного партнерства з січня 2017 року. Його мета - надання підтримки органам місцевого самоврядування для налагодження співпраці з бізнес-сектором та громадськістю. Підписанти ініціатив отримують доступ до інструментів розвитку, зокрема, можуть взяти участь у конкурсі на отримання гранту для економічного розвитку, тренінгах, заходах щодо обміну досвідом отримати консультаційну підтримку.
        Завданням робочої групи є підготовка і написання плану економічного розвитку міста Енергодара до 2020 року, який, після узгодження з фахівцями, буде направлено для розгляду до Європейського Союзу.
    Серед основних напрямків плану розвитку Енергодара - розробка концепції індустріального парку, брендинг і маркетингова стратегія міста, створення бізнес-центру для проведення заходів, підтримки стартапів, бізнес-проектів та інше.
        Протягом одного місяця члени робочої групи будуть відпрацьовувати проект плану, вносити корективи, приймати пропозиції і зауваження. Наступне засідання групи планується провести у травні поточного року.

За порушення правил благоустрою приватного підприємця притягнуто до адміністративної відповідальності

опубліковано 18 квіт. 2018 р., 04:43 Відділ інформації   [ оновлено 18 квіт. 2018 р., 04:43 ]

 
      17 квітня 2018 року під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Курді відбулося засідання адміністративної комісії. Членами комісії розглянуто 5 адміністративних справ.
         У ході засідання розглянуто справу щодо порушення правил благоустрою приватним підприємцем – власником одного з торговельних об’єктів на вулиці Українській. Працівниками виконавчого комітету протокол на підприємця за ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів». Статтею передбачено адміністративну відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.) і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн.). За рішенням комісії на підприємця накладено штраф у розмірі 850 грн.


В Енергодарі розпочато роботу щодо впровадження громадського бюджету

опубліковано 18 квіт. 2018 р., 03:38 Відділ інформації   [ оновлено 18 квіт. 2018 р., 03:38 ]

     
 
17 квітня 2018 року під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Курді відбулося засідання робочої групи з впровадження в м.Енергодарі громадського  бюджету.
       У 2017 році Енергодар став одним з 11 населених пунктів серед 78 громад України, які були відібрані для участі у міжнародному проекті Фундації українсько-польської співпраці ПАУСІ «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства». 12 квітня 2018 року, на засіданні позачергової сесії міської ради, депутати підтримали рішення про впровадження в Енергодарі громадського бюджету.
        Члени робочої групи обговорили основні етапи впровадження громадського бюджету і орієнтовні терміни заходів. Основні вимоги до проектів - відповідність пріоритетам розвитку міста, спрямованість на поліпшення комфорту проживання енергодарців та естетичного вигляду міста, його соціально-економічному та культурному розвитку.
        Проекти будуть поділені на малі і великі. Малі проекти - це проекти вуличного, квартального і районного значення, загальна вартість їх реалізації - від 10 тисяч до 200 тисяч гривень. Великі проекти - міжрайонного та загальноміського значення, їх вартість може становити від 200 тисяч до 1 мільйона гривень. Для реєстрації малого проекту необхідно підписи не менше 25 жителів міста, для великого проекту - не менше 50. Від одного автора може надходити не більше одного малого і одного великого проекту на рік. Загальний обсяг громадського бюджету визначається рішенням міської ради, але не може становити менше 10 мільйонів гривень на рік.
        Оцінювати і проводити експертизи проектів будуть органи виконавчої влади, а також спеціально утворений консультативно-дорадчий орган - Координаційна рада. Його склад буде затверджено відповідним розпорядженням міського голови. До нього планується включити представників міської влади, виконавчих органів, громадськості, депутатів міської ради.
        Після оцінки та відбору проекти будуть представлені на розгляд жителів міста, які оберуть кращі шляхом голосування.
          Для залучення до участі у проекті якомога більшої кількості жителів міста планується організувати його широкий інформаційний супровід із розробкою логотипу проекту.

Для надання електронного звернення персональний підпис не потрібен

опубліковано 17 квіт. 2018 р., 22:30 Відділ інформації

        17 квітня 2018 року під головуванням міського голови Павла Музики відбулося засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при виконавчому комітеті міської ради.
      Під час засідання було розглянуто питання щодо порядку розгляду електронних звернень, що надходять на адресу виконавчого комітету з огляду на розбіжності у застосуванні вимог ст.5 Закону України «Про звернення громадян» деякими управліннями міської ради.
        У 2015 році було внесено зміни до Закону України «Про звернення громадян», відповідно до яких запроваджено можливість подання громадянами усних звернень за допомогою засобів телефонного зв’язку, надіслання електронних звернень.
        Відповідно до ст.5 Закону України «Про звернення громадян» у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. В електронному зверненні законодавством не передбачено застосування електронного цифрового підпису, отже, немає необхідності ставити особистий власноручний підпис (додавати його скановану копію).
        В той же час Законом не прописано механізм надсилання електронних звернень, не визначено, що звернення має бути написане власноруч заявником, підписане, відскановане або сфотографоване та надіслане електронною поштою.
        Таким чином, для того, щоб адресувати своє звернення на адресу органів влади, жителям м.Енергодара достатньо створити електронний документ, де мають бути зазначені його персональні (контактні) дані, суть порушеного питання та направити його на електронну адресу zvern@en.gov.ua.
        За результатами обговорення даного питання члени постійно діючої комісії та управлінь міської ради, які висували додаткові вимоги до електронних звернень громадян, прийшли згоди щодо уникнення зайвих бюрократичних кроків, що суттєво спростить процедуру подання електронних звернень громадянами на адресу міської влади та її виконавчого комітету.
        У 2015 році до виконавчого комітету електронною поштою надійшло 3 звернення, у 2016 році – 63, у 2017 році - 45, у І кварталі 2018 року - 10 звернень.

Виконавчий комітет затвердив конкурсну документацію з призначення управителя багатоквартирних будинків

опубліковано 16 квіт. 2018 р., 07:05 Відділ інформації   [ оновлено 16 квіт. 2018 р., 21:32 ]

  
     16 квітня 2018 року під головуванням міського голови Павла Музики відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.
       Основним питанням порядку денного було затвердження конкурсної документації для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків. Проект регуляторного акта про затвердження конкурсної документації був опублікований 22 лютого 2018 року в газеті «РОСТ» та на офіційному веб-сайті міської ради. Згідно із законодавством, протягом одного місяця енергодарці мали можливість ознайомитися з проектом, дати рекомендації і пропозиції, які були детально розглянуті 29 березня 2018 року на засіданні конкурсної комісії.
        Відповідно до Закону України №417-VII «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку» з 1 липня 2018 року всі багатоквартирні будинки переходять у власне управління. Для тих будинків, які не визначились з формою власності і не обрали управителя, керуюча компанія призначається міською владою на конкурсній основі.
        Перший заступник міського голови Ігор Курдя зазначив, що у ході засідання сесії міської ради 12 березня 2018 року депутатами було розглянуто електронну петицію щодо скасування рішень виконавчого комітету Енергодарської міської ради від 27.04.2017 №105 «Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків у місті Енергодарі» та від 25.01.2018 №21 «Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.04.2017. Більшістю голосів депутати утрималися від прийняття даного рішення.
      За підсумками розгляду даного питання члени виконавчого комітету більшістю голосів затвердили конкурсну документацію.

Довгожительку міста привітали з 90-річним ювілеєм

опубліковано 16 квіт. 2018 р., 02:07 Відділ інформації   [ оновлено 16 квіт. 2018 р., 02:08 ]

            16 квітня 2018 року заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яна Дабіжа привітала із 90-річним ювілеєм жительку міста Башук Катерину Степанівну.
        Катерина Степанівна народилася 16 квітня 1928 року в с.Веселе Запорізької області. Трудову діяльність розпочала після війни у 1946 році, після закінчення 8 класів. Працювала санітаром у медпункті до 1947 року. У 1947 році вийшла заміж. У 1952 році переїхала з родиною до с.Олександрівка  Запорізької області, де  працювала санітаркою. У 1983 року вийшла на пенсію, у 1998 році переїхала до м.Енергодара.
        Яна Дабіжа привітала жінку з ювілеєм, побажала міцного здоров’я, сімейного добробуту, подякувала за життєвий досвід та трудові здобутки, вручила подарунок та квіти від виконавчого комітету.
          До привітань приєдналася голова ради Енергодарської міської організації ветеранів Надія Іванісова.
 

1-10 of 1352