НовиниОбдаровані діти з Енергодара відвідали з екскурсією Кам'янсько-Дніпровський музей

опубліковано Відділ інформації   [ оновлено ]

        
16 серпня 2017 року відділом у справах сім'ї та молоді Енергодарської міської ради організовано екскурсію для 40 талановитих та обдарованих дітей до Кам'янсько-Дніпровського районного історико-археологічного музею.

        Під час поїздки діти побачили експонати відомих пам'яток археології - Мамай-гору, курган Солоху, культурно-історичний центр царських скіфів Кам'янське городище. Пізнавальною для юних енергодарців стала експозиція «Кам'янський затон», у якій представлені речі, друковані та рукописні документи часів козацтва та Другої світової війни. Представлена ​​в музеї і експозиція, присвячена героям Небесної сотні, загиблим учасникам АТО - жителям Кам'янсько-Дніпровського району.
        Після екскурсії гончар Євген Караманов провів для дітей майстер-клас з гончарного мистецтва, ознайомив з видами, призначенням і технологією виготовлення виробів традиційної української кераміки.
        Завершилася поїздка цікавою оглядовою екскурсією по місту.
 
 

Енергодар приєднався до всеукраїнської акції «Велика Українська хода»

опубліковано Відділ інформації   [ оновлено ]

     
   
17 серпня 2017 року в Енергодарі пройшла всеукраїнська громадська акція «Велика Українська хода», організована волонтером, військовою журналісткою Катериною Валевською. Мета акції - вшанування пам'яті загиблих за незалежність нашої держави під час Революції гідності і в зоні АТО, об'єднання жителів усіх регіонів заради миру в Україні.
        Понад 700 метрів прапорів з усіх міст України, в тому числі - прапори бойових бригад і підрозділів, бійці яких захищають нашу країну на сході, прикрасили Алею троянд по вулиці Енергетиків. До численної колекції додався і прапор з Енергодара. Протягом дня енергодарці могли написати на ньому добрі побажання захисникам.
       У ході акції також була представлена ​​виставка шевронів бойових підрозділів.
 


Члени виконавчого комітету заслухали звіт про готовність закладів освіти до нового навчального року

опубліковано 17 серп. 2017 р., 05:28 Відділ інформації   [ оновлено 17 серп. 2017 р., 05:31 ]

       
У
ході засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради 17 серпня 2017 року було заслухано звіт начальника управління освіти міської ради Світлани Букреєвої про підготовку навчальних закладів до нового навчального року. Відповідно до потреб загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів міста управлінням освіти закуплено медикаменти, шпалери, пожежне обладнання, канцелярські товари, навчальні посібники. Напередодні навчального року проведено роботи з повірки лічильників водопостачання, випробування систем теплопостачання, обслуговування технічного обладнання та електромереж. Поточні ремонтні роботи приміщень закладів освіти проведено власними силами співробітників у зв'язку з відсутністю бюджетних коштів. Як зазначила начальник управління освіти, сьогодні навчальні заклади міста підготовлені до початку нового навчального року у межах виділених асигнувань.

        На даний час у зв'язку із недостатнім фінансуванням залишаються невирішеними питання стосовно проведення капітальних ремонтів у навчальних закладах. Серед першочергових завдань - капремонт м'якої покрівлі будівель ЕЗОШ №7, ЕЗОШ №4, ЕНВК "ДНЗ-ЗНЗ" №6,  ДНЗ №4, №5, №13 та №15; заміна вікон у ЕНВК №5, ДНЗ №4; ремонт системи опалення та гарячого водопостачання ДНЗ №14 та ЕЗОШ №2; герметизація швів ЕНВК №5; реконструкція системи опалення зі встановленням приладів обліку і регулювання споживання тепла у ЕНВК "ДНЗ-ЗНЗ" №6, ДНЗ №3.
        Також у навчальних закладах міста на даний час існує гостра потреба в будівельних матеріалах, м'якому інвентарі, миючих засобах, лінолеумі. Залишається невирішеним питання про придбання холодильного та технологічного обладнання для харчоблоків дитсадків, електротоварів, меблів. Всі зазначені розрахунки закладені до коригувань міського бюджету, проте досі не затверджені депутатами.

На засіданні виконавчого комітету затверджено зміни до ряду міських програм

опубліковано 17 серп. 2017 р., 05:20 Відділ інформації   [ оновлено 17 серп. 2017 р., 05:32 ]

    
    17 серпня 2017 року під головуванням міського голови Павла Музики відбулося чергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради. До порядку денного було включено 20 основних питань і 2 додаткових, з усіх прийнято відповідні рішення.

        Рішенням виконавчого комітету погоджено розмір батьківської плати у школах естетичного виховання. Від плати за навчання у дитячій художній та дитячій музичній школах у повному обсязі звільнено дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з сімей вимушених переселенців та учасників АТО, а також учнів, які закінчили попередній навчальний рік на "відмінно" і мають нагороди за призові місця, отримані на всеукраїнських та міжнародних конкурсах.
        Члени виконавчого комітету погодили проект змін до Програми розвитку системи освіти міста Енергодара на 2016-2018 роки, яким передбачено внесення до Програми розділу «Розвиток і функціонування української мови». Розділ передбачає завдання, спрямовані на створення умов для розвитку української мови, реалізації конституційних гарантій на її вільне функціонування.
        Виконавчим комітетом прийнято рішення про виділення коштів на придбання шкільної та спортивної форми дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. 61 дитина зазначених пільгових категорій отримає грошову компенсацію з коштів міського бюджету на придбання форми на загальну суму 24382 гривень.
  

У місті розпочато роботи з капітального та поточного ремонту покрівель житлових будинків

опубліковано 16 серп. 2017 р., 05:13 Відділ інформації

         
 
Рішенням Енергодарської міської ради виділено кошти на проведення капітального ремонту 29 покрівель житлових будинків. Сьогодні вже розпочато ремонтні роботи на 15 з них.
         Як розповів заступник міського голови Василь Разводов, на початку поточного року було проведено аналіз звернень громадян з питання протікаючих покрівель, які надходили на адресу міської влади з 2014 року. З них було відібрано адреси будинків, покрівлі яких знаходяться у найбільш занедбаному стані і потребують термінового капремонту. Після чого фахівцями КП «Підприємство комунальної власності» та замовника послуг - Управління комунальної власності міської ради, було проведено спільне комісійне обстеження, підготовлена ​​проектно-кошторисна документація та проведена експертиза проектів.
          Василь Разводов зауважив, що до відбору підрядних організацій, які здійснюють ремонт покрівель, замовник поставився з усією відповідальністю. Підрядники попереджені про необхідність оперативного та максимально якісного виконання ремонтних робіт, дотримання техніки безпеки та особисту відповідальність. Ремонтні роботи будуть здійснюватися під чітким контролем замовника та представників технічного нагляду. На кожному будинку, де ведуться ремонтні роботи, розміщено оголошення із зазначенням фірми-підрядника та замовника робіт.
        Як відомо, наприкінці березня поточного року розпорядженням міського голови від 31.03.2017 №96-р було затверджено плани-графіки поточних і капітальних ремонтів об'єктів житлово-комунального та соціально-культурного призначення на 2017 рік. У документі детально розписано об'єм ремонтів покрівель, під'їздів, міжпанельних швів із зазначенням конкретних адрес і термінів виконання. Ознайомитися із розпорядженням можна на сайті Енергодарської міської ради.
 

В Енергодарі стартувала благодійна акція «Збери дитину до школи»

опубліковано 14 серп. 2017 р., 21:21 Відділ інформації   [ оновлено 15 серп. 2017 р., 00:18 ]

     
 
Для багатьох сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, напередодні свята Першого дзвоника існує проблема непідйомних витрат на збори дитини до школи та придбання всього необхідного для навчання.

        Енергодарським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді оголошено благодійну акцію «Першокласник». Її мета - допомога у зборі канцтоварів, шкільних ранців для дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах - дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, які перебувають на обліку центру.
        Всі бажаючі долучитися до доброї справи можуть звертатися за адресою: вул. Козацька, 17, каб. № 3, тел. (06139) 6-19-54.
        Благодійна акція триватиме до 31 серпня 2017 року.

Для енергодарських учасників АТО продовжує діяти міська програма підтримки

опубліковано 14 серп. 2017 р., 21:20 Відділ інформації   [ оновлено 14 серп. 2017 р., 21:20 ]

      
 
Третій рік поспіль в Енергодарі продовжує діяти Комплексна програма підтримки учасників АТО і членів їх сімей.

        З початку року до управління праці та соціального захисту населення звернулися 62 учасники АТО і членів їх сімей. Станом на 14 серпня 2017 року одноразову матеріальну допомогу надано 33 енергодарцям на загальну суму 215,9 тис.грн.; компенсацію на житлово-комунальні послуги - 48 особам на суму 77,8 тис. грн.; компенсацію на зубопротезування - 21 особам на 79,4 тис. грн.; допомогу у зв'язку з підписанням контракту - 11 особам на суму 16,5 тис.грн.
        Всього до управління звернулися 321 учасник АТО і члени їх сімей. У 2017 році видано одне направлення на психологічну реабілітацію, 7 направлень на професійну адаптацію (курси водіїв категорії «В»). Навчання учасників АТО на курсах водіїв зазначеної категорії здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету. За інформацією УПСЗН, в проект міської програми на 2018 рік планується закласти кошти на навчання учасників АТО на курсах водіїв категорії «С».
        Шестеро учасників АТО отримали одноразову грошову допомогу на компенсацію витрат, пов'язаних з розробкою документації із землеустрою для відведення земельної ділянки на загальну суму 21 тис.грн. за рахунок коштів обласної програми «Назустріч людям».

Ветеранам-будівельникам Енергодара подарували екскурсію до острова Хортиця

опубліковано 14 серп. 2017 р., 06:00 Відділ інформації   [ оновлено 14 серп. 2017 р., 06:01 ]

      
 
До Дня будівельника 12 серпня 2017 року для 30 ветеранів будівельної галузі міста, за сприяння міської влади, була організована екскурсія на острів Хортиця Запорізької області.

        Ветерани відвідали історичну пам'ятку Запорізького краю, прогулялися територією історико-культурного комплексу «Запорізька Січ». Для гостей було організовано театралізовані виступи запорізьких козаків, а також екскурсія до єдиного в Україні Музею історії Запорізького козацтва.
        Після екскурсії для ветеранів було організовано святковий обід та подорож на теплоході навколо острова Хортиця.

Після виділення бюджетних коштів в Енергодарі розпочнуть роботи з капітального ремонту доріг

опубліковано 14 серп. 2017 р., 00:52 Відділ інформації   [ оновлено 14 серп. 2017 р., 00:52 ]

        10 серпня 2017 року заступник Енергодарського міського голови Василь Разводов провів робочу нараду з питання проведення ремонту вуличних доріг. Участь у нараді взяли представники ВП "Запорізька АЕС", ДТЕК Запорізька ТЕС, а також приватні підприємці, які займаються транспортними перевезеннями по місту.
        Рішенням міської ради були виділені кошти на розробку проектів, проведення експертиз і тендерних процедур з проведення капітального ремонту доріг. Всього планується відремонтувати 13 ділянок доріг по проспекту Будівельників, проспекту Енергетиків, вулицях Молодіжній, Воїнів-Інтернаціоналістів, Українській, Лісовій. Василь Васильович зазначив, що у ході робіт будуть враховані всі недоліки, у зв'язку з чим планується повністю перекривати ділянки доріг при ремонті. Для організації дорожнього руху під час ремонтних робіт будуть розроблені схеми тимчасових маршрутів для транспорту, який перевозить працівників містоутворюючих підприємств та жителів міста.
        Розпочати ремонтні роботи стане можливо після виділення бюджетних коштів рішенням Енергодарської міської ради. Після цього буде складено графік проведення ремонтів, визначено терміни і розроблено схеми тимчасових маршрутів. Для безпечного руху транспорту на ділянках проведення ремонтів планується встановити тимчасові дорожні знаки і фундаментні блоки. Для спецтранспорту комунальних служб також будуть розроблені схеми і маршрут дорожнього руху.
        У рамках ремонтних робіт передбачено нанесення розміток, пішохідних переходів, заміна дорожніх знаків, а також установка чотирьох зупинок автотранспорту: по вулиці Курчатова (близько УКВ), по вулиці Лісовій, біля ЕЗОШ №4 і по вулиці Молодіжній, 105. Що стосується реконструкції вулиці Української, планується провести роботи по розширенню дороги на 3 метри, а також облаштувати під'їзди до розташованих на вулиці торгових об'єктів.
        Всього заплановано провести капітальний ремонт 13 дорожніх ділянок, з них 4 дороги - за рахунок субвенції по зоні спостереження, 9 - з бюджетних коштів. 
        Василь Разводов також повідомив, що перехрестя вулиць Молодіжна - проспект Енергетиків - автодорога на ВП «Запорізька АЕС» планується прийняти в комунальну власність міста з балансу ВП "Запорізька АЕС". Обов'язкова умова для цього - благоустрій та капітальний ремонт вказаної ділянки дороги.
 

Енергодарці стали частіше звертатися по допомогу до депутата обласної ради Олексія Сагайдачного

опубліковано 10 серп. 2017 р., 04:46 Відділ інформації   [ оновлено 10 серп. 2017 р., 04:48 ]


        09 серпня 2017 року у виконавчому комітеті Енергодарської міської ради депутат Запорізької обласної ради Олексій Сагайдачний провів особистий прийом громадян.
        Під час прийому надійшло 15 звернень, більшість з яких стосуються надання матеріальної допомоги на лікування енергодарцям, які мають хронічні захворювання, пенсіонерам та малозабезпеченим жителям міста. Один заявник звернувся за консультацією з правових питань. Всі заяви взято під особистий контроль депутата.
        Олексій Сагайдачний зазначив, що кількість звернень громадян на особисті прийоми значно зросла у порівнянні з минулим роком. До депутата звертаються з різних питань, але переважна більшість з них стосуються надання матеріальної допомоги на лікування. На сьогоднішній день розмір неоподатковуваної матеріальної допомоги з обласного депутатського фонду становить до 2 тисяч гривень на одного заявника. Всього в обласному фонді матеріальної допомоги передбачено до 300 тисяч гривень на рік на одного депутата.
 

1-10 of 957