НовиниВ Енергодарі пройшло засідання міської Координаційної ради з питань розвитку підприємництва

опубліковано Відділ інформації

    22 червня 2018 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Алли Біленької відбулося засідання міської Координаційної ради з питань розвитку підприємництва.
    Члени ради розглянули питання про стан розгляду заяв із земельних питань та прийнятих з них рішень, оренду комунального майна,  перегляд методики розрахунку площі рекламної конструкції, за яку справляється плата, та доцільність зменшення цієї плати.
    Одним з питань розглянуто інформацію завідувача ВП “Енергодарський міжміськрайонний відділ ДУ “Запорізький ОЛЦ МОЗ України” Світлани Василенко, яка доповіла про роботу у напрямку здійснення відомчого контролю виробництва готової продукції та проведення медичних оглядів декретованих категорій населення у м.Енергодарі. Згідно з вимогами Державних санітарних правил, виробник харчової продукції зобов’язаний забезпечити постійний щомісячний контроль виробництва готової продукції, напівфабрикатів, питної води та змивів з об’єктів довкілля за мікробіологічними показниками. На сьогоднішній день мікробіологічна лабораторія ВП “Енергодарський міжміськрайонний відділ ДУ “Запорізький ОЛЦ МОЗ України” та Кам’янсько-Дніпровське районне лабораторне  відділення ВП “Енергодарський міжміськрайонний відділ ДУ “Запорізький ОЛЦ МОЗ України” атестовані та забезпечені необхідним обладнанням, устаткуванням для проведення необхідних досліджень і проведення медичних оглядів  декретованих категорій населення. Світлана Василенко зазначила, що постійні медичні огляди здійснюють тільки чотири комерційні об’єкти: ТОВ «Виробнича мережа «Дніпро», «АТБ-Маркет», «Український рітейл» та «Сільпо». Деякі приватні підприємці проходять разові медичні огляди, але більшість взагалі не звертається до лабораторій. Слід зазначити, що після реформування з ВП “Енергодарський міжміськрайонний відділ ДУ “Запорізький ОЛЦ МОЗ України” знято контрольно-наглядові функції. У разі виявлення неякісної продукції необхідно інформувати Держпродспоживслужбу.
    У ході засідання також обговорено підсумки діяльності Координаційної ради за І півріччя 2018 року, а також План роботи ради на ІІ півріччя.
 

В Енергодарі розпочато роботи із заміни ліфтів у житлових будинках

опубліковано Відділ інформації

       
 
З міського бюджету рішенням міської ради було виділено кошти для проведення капітального ремонту ліфтів. Сьогодні спеціалістами підрядної організації ведеться робота із заміни ліфтового обладнання за 4 адресами: вул.Молодіжна, 27, 1 корпус; вул.Молодіжна, 27, 2 корпус; вул.Українська, 12, 1-й під'їзд; вул.Українська, 14, 1 під’їзд.
        22 червня 2018 року начальник управління комунальної власності міської ради Олег Гордевич у супроводі представників технічного нагляду провів виїзний огляд стану виконання ремонтних робіт. За даними адресами вже демонтовано старі ліфти та розпочато роботу над монтажем нового комплекту обладнання. Завершити ремонтні роботи та ввести нові ліфти в експлуатацію за всіма зазначеними адресами планується вже до кінця липня поточного року.
        Олег Гордевич наголосив на високій якості нового обладнання, яке має довготривалий термін експлуатації – 25 років. Строк гарантії, яку дає виробник, - 3 роки. Протягом цього періоду фахівцями фірми-виробника проводитимуться технічні огляди та оперативне обслуговування.
        Що стосується заміни ліфтів за іншими адресами, вже завершено тендерні процедури та укладено договори з підрядниками на капітальні ремонти ще 7 ліфтів. Їх ремонт буде розпочато найближчим часом. Всі роботи із заміни ліфтів планується завершити до кінця 2018 року.
   

В Енергодарі вшанували пам'ять полеглих під час Другої світової війни

опубліковано Відділ інформації   [ оновлено ]

        22 червня 2018 року біля пам'ятної стели – місця поховання загиблих воїнів відбулося покладання квітів до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.
         У заході взяли участь члени Ради Енергодарської міської організації ветеранів, міський голова Павло Музика, секретар ради Леся Нікітіна, заступники міського голови, представники органів місцевого самоврядування.
        До учасників зібрання звернувся учасник локальних війн Михайло Соловій, який наголосив на важливості збереження пам’яті про подвиг українського народу у Другій світовій війні, про земляків, які віддали життя за свободу та незалежність рідної землі.
         Учасники заходу поклали вінки та квіти до місця поховання загиблих воїнів.
 

З коштів міського бюджету планується закупити інсулін для енергодарців, які потребують лікування

опубліковано 21 черв. 2018 р., 06:55 Відділ інформації   [ оновлено ]

     
   
21 червня 2018 року, у ході чергового засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради, члени виконкому погодили проект змін до міської Програми соціальної допомоги у м.Енергодарі на 2018-2020 роки. Зміни внесені з метою забезпечення інсулінозалежних енергодарців необхідним препаратом.
        В Енергодарі на сьогоднішній день на обліку перебуває 310 осіб, які потребують регулярних ін'єкцій інсуліну (серед них 17 дітей). Через існуючу проблему з фінансуванням закупівлі інсуліну з державного бюджету на сьогоднішній день у ДЗ "СМСЧ №1" цього препарату немає. У зв'язку з цим міська влада винайшла спосіб за рахунок Програми соціальної допомоги забезпечити нужденних енергодарців життєво необхідними ліками та виділити необхідні кошти.

Виконавчий комітет затвердив план мікрорайону 10а під житлову забудову для учасників АТО

опубліковано 21 черв. 2018 р., 06:49 Відділ інформації   [ оновлено 21 черв. 2018 р., 06:50 ]

    
    У ході засідання виконавчого комітету 21 червня 2018 року члени виконкому розглянули містобудівну документацію детального плану території мікрорайону №10а,  який рішенням міської ради зарезервовано під індивідуальне будівництво для учасників АТО.  Планом передбачена розвинена система пішохідних та транспортних зв’язків, яка дозволяє максимально вільно переміщатися всередині мікрорайону. Кожна ділянка має вихід або виїзд на обидві сторони від неї, що не ізолює жителів одного провулку від іншого. Також жителі мікрорайону мають можливість зібратися на центральній площі для вирішення загальних проблем, дозвілля чи взаємодопомоги. На території передбачено  розважальну та прогулянкову зони, клуб, фізкультурно-оздоровчий та медичний пункти, приміщення для занять дітей у секціях. План передбачає 93 земельні ділянки по 10 соток під житлову забудову.
        Міський голова Павло Музика зауважив, що дане питання тривалий час чекало свого вирішення, адже зазначена територія відноситься до земель лісового фонду та знаходиться у користуванні Державного підприємства «Кам’янсько-Дніпровське лісове господарство». На сьогоднішній день вже знайдено порозуміння з керівництвом місцевого лісництва, наступним кроком є погодження даного питання на центральному рівні.

Принтери і алкотестери - для поліції, меблі та обладнання - для шкіл: виконавчий комітет затвердив зміни до міських програм

опубліковано 21 черв. 2018 р., 06:37 Відділ інформації   [ оновлено 21 черв. 2018 р., 06:37 ]

  
   21 червня 2018 року під головуванням міського голови Павла Музики відбулося чергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради.
        Члени виконавчого комітету погодили зміни до міської програми профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки у м.Енергодарі на 2018-2020 роки. Згідно з ними, пропонується виділити кошти для придбання до Енергодарського міського відділення поліції двох принтерів та алкотестерів.
         Змінами, внесеними до Програми розвитку та удосконалення медичної допомоги у м.Енергодарі на 2018-2020 роки, передбачено забезпечення умов функціонування комунального некомерційного підприємства «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Енергодарської міської ради. Зокрема, виділення коштів для виплати заробітної плати працівникам, придбання комп’ютерних програм, пального, оплати комунальних послуг, енергоносіїв, спецодягу, м’якого інвентарю, поліграфічних матеріалів та інших витрат.
       
  Рішенням виконавчого комітету погоджено зміни до Програми розвитку системи освіти міста Енергодара на 2016-2018 роки, пов’язані із надходженням субвенцій з обласного та державного бюджету місцевому бюджету. Так, за кошти державного бюджету буде придбано обладнання для кабінетів української мови, комп’ютерної техніки та меблів Нової української школи. Частково з державного та місцевого бюджетів фінансуватиметься придбання засобів аудіо-відтворення для ЗНО та дидактичних матеріалів Нової української школи. З обласного бюджету передбачено кошти для придбання апарату для виготовлення кисневих коктейлів ДНЗ №4, проведення капітального ремонту центрального ганку ДНЗ №4, з місцевого бюджету – придбання меблів для медіатек, спортивного обладнання (борцівського килиму), проведення капітального ремонту приміщень інклюзивно-ресурсного центру.
             Рішенням виконавчого комітету заборонено продаж алкогольних напоїв, а також напоїв у скляній тарі під час проведення масових заходів з нагоди святкування Дня молоді та Дня Конституції України: 23 червня з 17.00 до 01.00 24 червня та 28 червня з 17.00 до 01.00 29 червня.

В Енергодарі для пожежно-рятувальної частини міською владою виділено 2 тисячі літрів палива

опубліковано 20 черв. 2018 р., 23:28 Відділ інформації

      
 
За інформацією 13-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Запорізькій області, станом на 20 червня 2018 року у м.Енергодарі сталося 55 лісових пожеж у лісовій та лісопаркових зонах, під час яких вигоріло понад 7 гектарів лісу. За аналогічний період минулого році виникло 52 пожежі та вигоріло 14 гектар.

        Напередодні, 19 червня, за територією гаражно-будівельного кооперативу №1 відбулося дві пожежі загальною площею 4 гектари. Під час ліквідації пожежі було задіяно 9 одиниць техніки та 35 осіб особового складу.
        Начальник 13-й ДПРЧ Олег Панасенко зазначив, що майже у 100% випадків лісові пожежі виникають через людську недбалість та необережне поводження з вогнем під час відпочинку, паління та розведення багать.
        З метою забезпечення пожежної безпеки у м.Енергодарі розпорядженням міського голови від 04.04.2018 №112-р “Про посилення заходів щодо пожежної безпеки у лісовій та лісопарковій зоні м.Енергодара у 2018 році” обмежено проведення масових заходів у лісовій та лісопарковій зонах міста на час пожежонебезпечного періоду – з 10 квітня до 1 жовтня 2018 року, а також заборонено заїзд на ці території транспортних засобів, окрім спецтранспорту, розведення багать, паління. Слід зазначити, що за масштабні лісові пожежі передбачено кримінальну відповідальність. Пожежники закликають мешканців міста бути уважними та охайними під час відвідуванням лісової зони, з відповідальністю ставитися до дотримання правил пожежної безпеки.
        За словами Олега Панасенка, на сьогоднішній день пожежна частина забезпечена кадрами на 95% (існує потреба у рятувальниках). Щодо технічного забезпечення, наявна спеціалізована техніка застаріла, втім підтримується у належному стані. Існує потреба у пожежних рукавах, саме вони швидко виходять з ладу.
        Рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 08.06.2018 13-ДПРЧ ГУ ДСНС України в Запорізькій області виділено паливно-мастильні матеріали (бензин А-92) в кількості 2000 літрів для використання та здійснення запобіжних заходів у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій, ліквідації їх наслідків, проведення невідкладних відновлювальних робіт і заходів, надання постраждалому населенню необхідної допомоги для забезпечення його життєдіяльності.
        Також управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення подано бюджетний запит на виділення необхідних коштів на 2018 рік за рахунок міського бюджету згідно з міською цільовою Програмою захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки. Пожежній частині планується виділити пожежні каски, групові ліхтарі, тепловідбивні костюми, пожежні рукави, рятувальні мотузки, жилети тощо.

Енергодарці пільгових категорій зможуть оздоровитися у санаторіях України за рахунок коштів місцевого бюджету

опубліковано 20 черв. 2018 р., 07:08 Відділ інформації   [ оновлено 20 черв. 2018 р., 07:09 ]

            З кожним роком субвенція на підтримку громадян соціальних категорій з державного бюджету суттєво зменшується. Для того, аби не залишити пільговиків без допомоги і забезпечити виконання соціальних гарантій у місті Енергодарі протягом декількох років успішно діє програма соціальної допомоги. Завдяки їй за рахунок коштів міського бюджету фінансується ряд соціальних заходів. Зокрема, придбання санаторно-курортних путівок для оздоровлення ветеранів війни, праці, інвалідів Чорнобильської АЕС ІІ категорії, учасників АТО.
        За перше півріччя 2018 року за рахунок міського бюджету видано 36 путівок енергодарцям пільгових категорій, з них: 17 - ветеранам праці та дітям війни; 14 - інвалідам II категорії, які постраждали від аварії на ЧАЕС; 6 - учасникам бойових дій в зоні АТО; 1 - ветерану війни.
        Всього міською програмою соціальної допомоги на 2018 рік передбачено: 126 тисяч гривень - для компенсації на оздоровлення учасників АТО; 296,1 тисяч - для інвалідів ЧАЕС II групи; 63 тисячі - для ветеранів війни, 189 тисяч - для ветеранів праці.

В Енергодарському військовому комісаріаті розпочато ремонтні роботи за рахунок місцевого бюджету

опубліковано 20 черв. 2018 р., 03:52 Відділ інформації   [ оновлено 20 черв. 2018 р., 03:56 ]

        Рішенням Енергодарської міської ради виділено кошти на проведення ремонту приміщень Енергодарського об’єднаного міського військового комісаріату.
        19 червня 2018 року у приміщеннях військкомату, який перебуває на балансі КП «Підприємство комунальної власності», розпочато ремонтні роботи. У першу чергу, ремонт буде проведено у кабінетах, які застосовуються для проведення медичних оглядів та роботи, пов’язаної з призовом громадян на військову службу.
        Таким чином, вже найближчим часом для енергодарців, які проходитимуть призовну комісію, буде створено належні і комфортні умови.
 
 

В Енергодарі обговорили заходи щодо локалізації та ліквідації карантинних рослин

опубліковано 19 черв. 2018 р., 04:37 Відділ інформації   [ оновлено 20 черв. 2018 р., 21:39 користувачем isp web ]

    19 червня 2018 року у виконавчому комітеті міської ради відбулося перше засідання робочої групи з питань боротьби з карантинними рослинами.
    З метою попередження виникнення алергічних захворювань населення міста Енергодара у зв’язку з цвітінням карантинних рослин та бур’яну було видане розпорядження міського голови від 12.06.2018 № 198-р «Про проведення комплексу заходів щодо боротьби з карантинними рослинами, бур’янами та несвоєчасним покосом трав у 2018 році». Розпорядженням затверджено План заходів щодо локалізації та ліквідації карантинних рослин та бур’янів на території міста протягом вегетаційного періоду (червень-жовтень), створено робочу групу та закріплено території міста за підприємствами та організаціями для знищення вогнищ карантинних рослин та бур’янів.
    Під час засідання обговорено питання щодо методів боротьби з небезпечними рослинами. Вирішено використовувати механічний метод – систематичне (3-4 рази) скошування рослин амброзії з початку вегетації (квітень-травень) до цвітіння (кінець липня – початок серпня) або виривання з корінням. Інші методи боротьби в умовах міста не доцільні. Також розглянуто питання щодо проведення щомісячних рейдів-перевірок по виявленню вогнищ та знищенню карантинних рослин. Члени робочої групи доповіли, що обстеження внутрішньо квартальної території проводиться постійно і при виявленні вогнищ карантинних бур’янів, небезпечні рослини ліквідовуються.
    Більш детальну інформацію про карантинні рослини та бур’ян можна дізнатися на офіційному сайті Енергодарської міської ради у рубриці «Актуально».

1-10 of 1467