НовиниВ Енергодарі готуються до проведення тендерів із закупівлі матеріалів для відділення гемодіалізу

опубліковано Відділ інформації   [ оновлено ]

     
   
18 січня 2018 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яни Дабіжі відбулося засідання робочої групи з питання відкриття в Енергодарі гемодіалізного відділення.
        До складу робочої групи увійшли представники обласної громадської організації інвалідів - осіб з пересадженими органами «Надія на життя», органів виконавчої влади, ДЗ «СМСЧ №1» та особи, що потребують гемодіалізу.
        Завдання робочої групи - проаналізувати потребу у закупівлі необхідного обладнання, витратних матеріалів, медикаментів у термін до 31 січня 2018 року та забезпечити умови початку необхідних закупівель у найкоротші терміни; надати методичну допомогу спеціалістам ДЗ «СМСЧ №1» у підготовці технічних вимог до визначених предметів закупівлі, у т.ч. щодо витратних матеріалів; аналізувати питання щодо профільної підготовки необхідного медичного персоналу для роботи у гемодіалізному відділенні.
        У ході засідання членами робочої групи обговорено організаційні питання з підготовки та проведення необхідних закупівель. За підсумками обговорення вирішено підготувати медико-технічні вимоги для закупівлі витратних матеріалів та надати їх на розгляд тендерного комітету ДЗ «СМСЧ №1».

Для реалізації урядової програми «Доступні ліки» в Енергодарі на 2018 рік виділено 1,7 мільйона гривень

опубліковано Відділ інформації   [ оновлено ]

          18 січня 2018 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яни Дабіжі відбулася нарада з питань впровадження Урядової програми «Доступні ліки».
        Програма діє в Енергодарі з 2017 року та спрямована на забезпечення кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість його життя, зможуть запобігти виникненню ускладнень та передчасної смертності. У рамках програми енергодарці мають змогу безкоштовно або із незначною доплатою отримати медикаменти для лікування серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми та цукрового діабету ІІ типу.
  
        У ході наради обговорено проблемні питання, які виникали у працівників аптечних закладів під час впровадження заходів програми минулого року, враховано всі зауваження та пропозиції.
        Для впровадження програми "Доступні ліки" в Енергодарі протягом 2018 року з державного бюджету виділено кошти у сумі 1 млн. 702 тис.грн. До участі у даному проекту у поточному році планується залучити 15 аптечних закладів відповідно до їх клопотань. Обсяги коштів між аптечними закладами будуть розподілені із врахуванням результатів їх роботи у минулому році.

За порушення правил тиші двох енергодарців притягнуто до адміністративної відповідальності

опубліковано Відділ інформації

     
   
18 січня 2018 року під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Курді відбулося чергове засідання адміністративної комісії, у ході якого розглянуто два протоколи. Обидва стосуються порушення правил тиші громадянами у житлових будинках у вечірній час.
        За результатами розгляду справ порушників притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 182 Кодексу України про адміністративні порушення («Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях») - штрафу у розмірі 255 гривень кожному.

В Енергодарі обговорили питання належної організації роботи пункту обігріву

опубліковано 17 січ. 2018 р., 22:06 Відділ інформації   [ оновлено 17 січ. 2018 р., 22:07 ]

     
   
17 січня 2018 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яни Дабіжи відбулася робоча нарада з питання щодо організації в Енергодарі роботи пункту обігріву бездомних громадян.
        У більшості населених пунктів області пункти обігріву базуються саме на територіях лікувальних закладів, адже безпритульні громадяни нерідко потребують медичної допомоги. В Енергодарі, відповідно до нормативно-правових документів - розпорядження міського голови від 22.11.2017 №329-р та Комплексного плану заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру міста Енергодара на 2017-2018 роки – роботу стаціонарного пункту обігріву на період сильних морозів організовано на базі приймального відділення ДЗ «СМСЧ №1».
        Виконувач обов'язків начальника ДЗ «СМСЧ №1» Ольга Берестова зазначила, що нерідко безхатченки, які приходять погрітися, займають вільні  місця у коридорі, а пацієнти змушені стоячи очікувати черги на прийом. Окрім того, через роботу з бездомними громадянами медичні працівники змушені нести додаткове навантаження, відволікаючись від роботи з пацієнтами.
        Ольга Берестова зазначила, що протягом тижня до пункту обігріву звернулися 8 осіб, двох з них було госпіталізовано. Не всі з громадян, які звертаються, є бездомними, проте у допомозі не відмовляють нікому.
        При їдальні, розташованій на території ДЗ «СМСЧ №1», для безхатченків пропонується гаряче харчування. Двічі на тиждень, по вівторках та п’ятницях, бездомні можуть отримати повноцінний обід. Допомогу в організації харчування надає громадська організація «Віра та милосердя» (керівник Ірина Борисенко).
        За підсумками наради вирішено розглянути можливість передбачити окреме приміщення для облаштування пункту обігріву на зимовий період, залучивши волонтерів, а також запропонувати Енергодарському міському відділенню поліції включити до маршруту патрулювання приймальне відділення для контролю за дотриманням порядку.

Для переселенців проводяться роз'яснення та консультації з правових питань

опубліковано 17 січ. 2018 р., 05:53 Відділ інформації   [ оновлено 17 січ. 2018 р., 05:53 ]

  
 
    16 січня 2018 року на базі Енергодарського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді головний спеціаліст Енергодарського бюро правової допомоги Яна Зарубіна провела інформаційний захід для внутрішньо переміщених осіб, які проживають в Енергодарі.
        Спеціаліст розповіла учасникам зустрічі про перелік послуг, які можна отримати в бюро правової допомоги, роз’яснила, які категорії громадян можуть звернутися для отримання вторинної правової допомоги. Учасники зустрічі отримали інформаційні буклети з відповідями на основні питання стосовно безоплатної правової допомоги.
         Зустрічі зі спеціалістом бюро правової допомоги проводяться на базі ЕМЦСССДМ двічі на місяць.
         Звернутися до Енергодарського бюро безоплатної правової допомоги можна за адресою: вул. Молодіжна, буд. 57. Графік роботи: пн-чт - з 8.00 до 17.00, пт - з 8.00 до 15.45. Тел.: 4-08-98

Енергодар відвідав митрополит Запорізький та Мелітопольський Лука

опубліковано 17 січ. 2018 р., 03:14 Відділ інформації

            17 січня 2018 року, напередодні свята Хрещення Господня, Енергодар відвідав архієпископ, митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука. Архієпископ провів Божественну літургію у Свято-Богоявленському храмі, що будується.
        Владику зустрічали Енергодарський міський голова Павло Музика, священослужителі , парафіяни.
        Архієпископ Лука благословив присутніх, привітав усіх з наступаючим святом Хрещення, побажав Божої милості і благополуччя.
  
  

КП "ПКВ" ведуться ремонтні роботи з відновлення роботи системи опалення у житлових будинках

опубліковано 17 січ. 2018 р., 02:38 Відділ інформації   [ оновлено 17 січ. 2018 р., 02:38 ]

        16 січня 2018 року, в Енергодарі, за адресою вул. Українська, 2 стався порив транзитного трубопроводу системи опалення. За розпорядженням т.в.о. генерального директора КП «Підприємство комунальної власності» Енергодарської міської ради Катерини Хоменко на місце пориву оперативно виїхала аварійна бригада.
        У ході ремонтних робіт було відключено від опалення 19 житлових будинків - ремонтникам довелося повністю злити воду з системи опалення за адресою вул. Українська з 2-го будинку по 18-й, а також по пр. Будівельників 24, 28, 32, 34, 36.
        Аварійні зварювальні роботи було завершено близько 24.00 16 січня, після чого почалося поступове заповнення системи опалення гарячою водою. На даний момент перші квартири даних будинків вже з опаленням. Повне заповнення системи очікується до кінця дня 17 січня 2018 року.

В Енергодарі розглядається можливість створення центру первинної медичної допомоги

опубліковано 16 січ. 2018 р., 03:07 Відділ інформації   [ оновлено 17 січ. 2018 р., 03:24 ]

        
До міського голови Павла Музики звернулося керівництво ДЗ "СМСЧ №1" з питання щодо необхідності створення комунального підприємства - центру первинної медичної допомоги.

        Як відомо, згідно з медичною реформою, з 1 січня 2018 року розподіл медичної субвенції з державного бюджету відбувається за двома напрямками - для надання первинної та вторинної медичної допомоги.
        Для впровадження реформи обов'язковою умовою є автономний статус медичного закладу, оскільки тільки комунальні медичні установи зможуть укласти договори з Національною службою здоров'я України та отримувати фінансування за надані послуги з державного бюджету.
        Більше двох років міською владою ведеться робота з підготовки до передачі ДЗ "СМСЧ №1" на баланс міста. Рішенням міської ради від 24.05.2017 №65 надано згоду на прийняття до комунальної власності цілісного майнового комплексу ДЗ «СМСЧ №1». Однак керівництво медико-санітарної частини не йде назустріч у вирішенні даного питання, всіляко саботуючи процес прийому-передачі, зокрема, надання необхідного пакету документів для його завершення.
        Належна організація в Енергодарі заходів у рамках медичної реформи передбачає у тому числі створення центру первинної допомоги. Однак для цього у першу чергу необхідно завершити роботи з передачі ДЗ "СМСЧ №1" до комунальної власності.

Міський голова провів плановий прийом громадян з особистих питань

опубліковано 15 січ. 2018 р., 06:49 Відділ інформації   [ оновлено 15 січ. 2018 р., 06:50 ]

      
 
15 січня 2018 року міський голова Павло Музика провів прийом громадян з особистих питань. Під час прийому надійшло 4 звернення, які стосувалися працевлаштування, надання матеріальної допомоги на лікування, а також виділення земельних ділянок учасникам бойових дій. З усіх питань енергодарці, які звернулися на прийом до міського голови, отримали вичерпні відповіді та роз'яснення.
        Зокрема, учаснику бойових дій в Афганістані з питання щодо виділення земельної ділянки Павло Музика повідомив, що в Енергодарі передбачено квартал №10-а під житлову забудову, зарезервований для виділення землі особам, які мають статус учасників бойових дій. Зазначена територія відноситься до земель лісового фонду і знаходиться у користуванні державного лісництва, тому вирішити питання про виділення земельних ділянок можливо тільки в порядку зміни цільового призначення земель. Всі звернення, що надходили до виконавчого комітету Енергодарської міської ради з даного питання від учасників бойових дій, взято до обліку у відділі земельних відносин міської ради у порядку черговості їх надходження.

На вулицях Енергодара працювала снігоприбиральна техніка

опубліковано 15 січ. 2018 р., 06:47 Відділ інформації   [ оновлено 15 січ. 2018 р., 06:47 ]

     
   
У зв’язку із погіршенням погодних умов 15 січня 2018 року на вулиці Енергодара КП «Підприємство комунальної власності» виведено снігоприбиральну техніку для розчищення автотранспортних доріг. У прибиранні снігу задіяно 5 одиниць спеціалізованої техніки. Силами працівників комунального підприємства проведено посипання тротуарів реагентами. Комунальним підприємством проведено закупівлю палива об’ємом 3,8 тон, частину якого буде використано для робіт снігоприбиральної техніки.
        До розчищення дороги за маршрутом слідування службового транспорту ВП «Запорізька АЕС» також було залучено спеціалізовану техніку атомної електростанції.

1-10 of 1200