НовиниВ Енергодарі готуються до відзначення 47-ї річниці з дня заснування міста

опубліковано Відділ інформації   [ оновлено ]

        24 травня 2017 року під головуванням міського голови Павла Музики відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення у місті 47-ї річниці з дня заснування міста Енергодара.
         Члени оргкомітету обговорили основні організаційні питання щодо проведення культурно-масових заходів, запланованих у місті з нагоди свята. Серед основних: концертна програма на міському стадіоні «Старт» 10.06.2017, офіційний прийом міського голови у виконавчому комітеті міської ради, нагородження кращих працівників підприємств та закладів міста, творчих колективів, конкурсно-розважальні та спортивні заходи. Окрім того, у святкових заходах до Дня міста візьмуть участь представники польської делегації на чолі з Генеральним Консулом Республіки Польща у Харкові Янушем Яблонським, які перебуватимуть у ці дні з візитом в Енергодарі.
 
         У рамках святкування Дня міста також заплановано урочисте вручення сертифікату головному переможцю конкурсу грантів «Громада своїми руками», а також проведення за підтримки Агенції місцевого розвитку конкурсу малюнків на площі перед МПК «Сучасник».
         Всі заходи з нагоди святкування Дня міста будуть затверджені відповідним розпорядженням міського голови.

В Енергодарі обговорили питання організації руху транспорту по кільцю

опубліковано Відділ інформації   [ оновлено ]

      
 
23 травня 2017 року міський голова Павло Музика провів робочу нараду за участю представників Запорізької АЕС, управління комунальної власності та Енергодарського відділення державної автоінспекції з питання організації дорожнього руху на перехресті вулиць Молодіжна - Енергетиків - автодорога на ВП «Запорізька АЕС».
        Приводом для обговорення стало звернення Енергодарського відділення поліції стосовно пріоритетності транспортних засобів, що рухаються на перехресті із кільцевою розв'язкою (т.зв. «конюшиному листі») відповідно до затверджених змін у законодавстві. Нова схема руху передбачає заміну головної вулиці на «кільці» з проспекту Енергетиків на вулицю Молодіжну. У свою чергу керівництво Запорізької АЕС звернулося до міської влади з проханням залишити проспект Енергетиків головною вулицею для дорожнього руху, аби запобігти виникненню проблем із перевезенням працівників підприємства службовим транспортом. Напередодні, 18 травня 2017 року, виконавчий комітет Енергодарської міської ради не підтримав відповідний проект рішення.   
        Міський голова зазначив, що зміни у пріоритетності транспортних шляхів можуть стати суттєвою перешкодою для руху службового транспорту ВП «ЗАЕС», створивши незручності для роботи режимного підприємства. Втім, недотримання вимог Закону України може призвести до критичних наслідків.
         У ході наради було вирішено у строк до 1 червня 2017 року провести роботу щодо визначення відповідності зазначеної території статусу кільцевої дороги, а також звернутися до керівництва ВП «ЗАЕС» з проханням переглянути та відновити технічний паспорт цієї ділянки дороги, яка перебуває на балансі станції. Якщо технічною документацією буде підтверджено, що перехрестя проспекту Енергетиків та вулиці Молодіжної має статус кільцевої дороги, з метою виконання Закону України пріоритетною дорогою для руху транспорту стане вулиця Молодіжна. У разі, якщо територія матиме інший статус, проспект Енергетиків залишиться головною дорогою.
 

Команда Енергодарського НВК №5 виборола Кубок ЮНІСЕФ у фіналі футбольного турніру

опубліковано 22 трав. 2017 р., 05:39 Відділ інформації   [ оновлено 23 трав. 2017 р., 04:55 ]

      
 
19-21 травня 2017 року команда Енергодарського навчально-виховного комплексу №5 (тренер - Денис Шопов) представляла Запорізьку область у Всеукраїнському фінальному етапі футбольного турніру серед команд «UNICEF Football Cup» (м.Київ), у якому виборола перемогу.
        Турнір розпочався у березні та проходив у п’яти прифронтових східних областях - Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській та Харківській. Змагання об'єднали понад 300 команд - 5000 дітей з 302 шкіл, у тому числі дітей-переселенців зі Східної України.
        Організаторами турніру виступили Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні спільно з Федерацією футболу України та Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, за фінансової підтримки уряду Німеччини.
        Переможцем змагань стала Енергодарська команда, яка у фіналі перемогла команду Пісочинського колегіуму Харківської районної ради з рахунком 3:0. Після фінального матчу переможці та учасники отримали пам'ятні подарунки від президента ФФУ Андрія Павелко та голови представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованні Барберіса.

В Енергодарі вперше пройшов конкурс "Міні Містер - 2017"

опубліковано 22 трав. 2017 р., 05:39 Відділ інформації

        З метою підтримки талановитих та обдарованих дітей міста, сприяння соціальному розвитку сім'ї та збереженню сімейних цінностей, на виконання завдань та заходів Комплексної міської програми підтримки дітей, молоді, сім'ї та ґендерного паритету на 2016-2019 роки, 20 травня 2017 року у МПК «Сучасник», за підтримки відділу сім’ї та молоді Енергодарської міської ради, відбулася конкурсна шоу-програма «Міні-містер 2017». Участь у конкурсі взяли 11 хлопчиків  віком від 6 до 7 років. Конкурсанти змагалися у трьох етапах: «Візитка», «Інтелектуальний конкурс» та «Творчий конкурс», продемонструвавши свої таланти та творчі здібності.
 
         Учасників привітали начальник юридичного управління міської ради Дмитро Поліщук та голова журі - начальник відділу у справах сім'ї та молоді Галина Аніканова.
         Кожен учасник був неперевершеним та став кращим у своїй номінації. За підсумками конкурсу перемогу та титул «Міні Містер-2017» виборов учень Енергодарської багатопрофільної гімназії «Гармонія» Іван Тимощенко, який вразив журі та глядачів яскравим та цільним образом сучасного нащадку козацького роду.

В Енергодарі провели інформаційну акцію до Дня пам'яті жертв СНІД

опубліковано 21 трав. 2017 р., 23:10 Відділ інформації   [ оновлено 21 трав. 2017 р., 23:49 ]

        Щороку Енергодарським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводяться заходи до Дня пам’яті людей, померлих від СНІДу, метою яких є привернення уваги жителів міста до цієї проблеми.
          19 травня 2017 року на базі Енергодарського навчально-виховного комплексу №5 проведено інформаційно-просвітницьку акцію «Знай! Пам’ятай! Живи!». Спеціалісти та волонтери ЦСССДМ розповсюдили серед учнів червону стрічку – один з символів солідарності з людьми, які постраждали від страшної хвороби. Акцією охоплено 300 учнів.
 
        З членами 22 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, за місцем проживання були проведені бесіди з теми: «Що ти маєш знати про ВІЛ/СНІД». Фахівці  розповсюджували серед клієнтів інформаційні буклети та акцентували увагу на  необхідності ведення здорового способу життя. У ході акції енергодарцям повідомили про можливість пройти анонімне обстеження на ВІЛ у мобільній амбулаторії благодійного фонду «Сподівання», яка перебуватиме в Енергодарі 8 червня 2017 року.
 

 

Виконавчий комітет не підтримав рішення про зміну схеми дорожнього руху по транспортному кільцю

опубліковано 21 трав. 2017 р., 22:30 Відділ інформації   [ оновлено 23 трав. 2017 р., 02:34 ]

      
 18 травня 2017 року, у ході чергового засідання виконавчого комітету, обговорювалося питання про затвердження схеми організації дорожнього руху на перехресті вулиці Молодіжна - проспекту Енергетиків - автодороги на ВП «Запорізька АЕС». Як повідомила виконувач обов'язків начальника управління комунальної власності Яна Соколик, до виконавчого комітету надійшло звернення Енергодарського відділення поліції по пріоритетності транспортних засобів, що рухаються по колу, відповідно до змін у законодавстві України. Нова схема руху передбачає заміну головної вулиці на «кільці» з проспекту Енергетиків на вулицю Молодіжну. Проти цього рішення, від імені багатотисячного колективу Запорізької АЕС, виступив член виконавчого комітету, голова профспілкового комітету ВП «ЗАЕС» Микола Захаров. Він зазначив, що зміни в пріоритетності транспортних шляхів по вулиці Молодіжній і проспекту Енергетиків можуть стати суттєвою перешкодою для руху службового транспорту ВП «ЗАЕС» і створити незручності для роботи режимного підприємства. Павло Музика підтримав таку позицію, зазначивши, що рішенням з даної ситуації може стати переобладнання транспортного «кільця» по дорозі з АЕС на перехрестя.
        За підсумками розгляду питання проект не був підтриманий. У вівторок, 23 травня, за ініціативи міського голови Павла Музики, відбудеться робоча нарада за участю представників ВП "Запорізька АЕС", міських служб та державної автоінспекції з питання організації дорожнього руху по кільцю.

Енергодарців попередили про відповідальність за недотримання правил пожежної безпеки

опубліковано 19 трав. 2017 р., 05:39 Відділ інформації   [ оновлено 19 трав. 2017 р., 05:51 ]

        19 травня 2017 року під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Курді відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
        Члени комісії обговорили заходи щодо запобігання протидії масовим пожежам у лісовій та лісопарковій зонах. Керівникам підприємств, установ та організацій міста доручено забезпечити виконання заходів, передбачених розпорядженням міського голови від 04.04.2017 №98-р. На час пожежонебезпечного періоду з 07 квітня 2017 року до 01 листопада 2017 року у лісовій та лісопарковій зонах обмежено проведення масових заходів, заборонено заїзд транспортних засобів та розведення багать, звалення та спалювання сміття.  Ігор Курдя наголосив на необхідності вжиття заходів щодо притягнення до відповідальності осіб, які порушують правила поводження у лісовій зоні, розпалюють багаття або залишають сміття під час відпочинку на природі. Працівникам 13-й державної пожежно-рятувальної частини доручено посилити інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення стосовно дотримання правил пожежної безпеки на природі.
 
         У ході засідання було заслухано інформацію щодо підготовки міського пляжу «Сонячний» до літнього сезону. У термін до 01.06.2017 планується завершити проведення лабораторних досліджень стану води на пляжі, за підсумками яких буде складено відповідний акт про готовність головного водного об’єкта міста.
        Члени комісії обговорили питання про стан виконання заходів щодо відновлення систем протипожежного захисту будинків підвищеної поверховості, створення територіального формування цивільного захисту, попередження виникнення нещасних випадків та посилення інформаційної роботи щодо правил поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, боєприпасів та саморобних пристроїв.

Для впровадження в Енергодарі програми молодіжного будівництва необхідно рішення депутатів міської ради

опубліковано 19 трав. 2017 р., 05:34 Відділ інформації   [ оновлено 19 трав. 2017 р., 05:34 ]

           18 травня 2017 року міський голова Павло Музика провів робочу зустріч з головою правління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Сергієм Комнатним. Тема зустрічі стосувалася впровадження в Енергодарі міської програми забезпечення молоді житлом. Програма передбачає кредитування енергодарців, яке здійснюватиме Фонд за рахунок коштів міського бюджету. Співпраця з Фондом обґрунтована державними гарантіями організації, наявністю спеціальної ліцензії на подібний вид послуг, що дозволить мінімізувати всі ризики, пов'язані з кредитуванням.
 
         Сьогодні у напрямку забезпечення енергодарців житлом вже зроблено перші кроки. Рішенням міської ради в Енергодарі виділено земельну ділянку під будівництво десятиповерхового будинку на 100 квартир по бульвару Каштановий у районі будинку №7.  Рішенням виконавчого комітету затверджено Порядок взаємодії Енергодарської міської ради з Запорізьким управлінням Фонду при наданні пільгових довготермінових кредитів за рахунок коштів міського бюджету. За попередніми розрахунками загальна вартість програми - близько 79 мільйонів гривень. Рішення щодо виділення коштів прийматиме Енергодарська міська рада.
         Павло Музика наголосив, що сьогодні у міській раді склалася вкрай складна ситуація: частина депутатів саботують прийняття ряду важливих для життєдіяльності міста питань. Представники Державного фонду висловили готовність взяти участь у засіданні сесії міської ради та детально роз’яснити депутатам важливість та необхідність впровадження в Енергодарі програми молодіжного будівництва.
         За підсумками засідання вирішено активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо впровадження програми кредитування та умов отримання кредиту, ініціювавши проведення тематичних інформаційних заходів на підприємствах міста, зокрема, ВП «Запорізька АЕС» та ДТЕК Запорізька ТЕС.

Учні навчальних закладів міста взяли участь у патріотичному флешмобі з нагоди Дня вишиванки

опубліковано 18 трав. 2017 р., 23:30 Відділ інформації   [ оновлено 18 трав. 2017 р., 23:31 ]

         18 травня 2017 року на площі біля МПК “Сучасник” учні загальноосвітніх закладів міста взяли участь у патріотичному флешмобі “Україна понад усе!”.
         Із всеукраїнським Днем вишиванки учасників заходу привітав міський голова Павло Музика, подякувавши організаторам флешмобу, дітям та педагогам, які долучилися до акції. До привітань приєдналася начальник управління освіти міської ради Світлана Букреєва.
         Учасники флешмобу продемонстрували глядачам яскраве шоу, прикрасивши виступ національною символікою кольорів державного прапора.
          
Свято продовжилося у міському парку культури та відпочинку фестивалем “Україна вишивана”. 
Увазі присутніх було представлено виставку-ярмарок сувенірних виробів, страв української кухні,  майстер-класи  з виготовлення декоративно-прикладних виробів, тощо.
 

 

Виконком доручив керівництву КП «ПКВ» активізувати роботу по стягненню з населення заборгованості за комунальні послуги

опубліковано 18 трав. 2017 р., 23:29 Відділ інформації   [ оновлено 23 трав. 2017 р., 04:30 ]

        18 травня 2017 року під головуванням міського голови Павла Музики відбулося чергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради. До порядку денного було включено 17 основних питань та 1 додаткове.
         Виконавчим комітетом затверджено комплексний план заходів щодо профілактики грипу в Енергодарі на 20117-2020 роки, склад комісії по прийому-передачі до комунальної власності об’єктів житла та соцкультпобуту від ВП «Запорізька АЕС», розмір денної грошової норми витрат на харчування хворих у відділеннях стаціонару ДЗ «СМСЧ №1», який становитиме 26,25 грн..
 
        Рішеннями виконавчого комітету погоджено проект змін до програми розвитку системи соціальних послуг для сім’ї, дітей та молоді на 2017-2021 роки, а також затверджено ряд житлових питань.
У ході засідання членами виконавчого комітету розглянуто питання про підготовку навчальних закладів до нового навчального року, а також про відкриття пришкільних таборів. З 1 до 21 червня 2017 року на базі трьох навчальних закладів - ЕНВК №1, ЕБГ «Гармонія», ЕНВК №5 – для юних енергодарців працюватимуть пришкільні табори з денним перебуванням.
      
 
        Члени виконавчого комітету заслухали звіт т.в.о. генерального директора КП «Підприємство комунальної власності» Олександра Колеснікова про роботу підприємства за 2016 рік. За звітний період доходи по підприємству склали 173,6 млн.грн., кредиторська заборгованість - 115,9 млн.грн., дебіторська заборгованість – 31,1 млн.грн. Рішенням виконавчого комітету роботу комунального підприємства за 2016 рік визнано незадовільною, керівництву КП доручено активізувати роботу щодо суттєвого зменшення розміру кредиторської заборгованості за отримані послуги та дебіторської заборгованості населення, суб’єктів підприємницької діяльності, про що відзвітувати міському голові у строк до 26 травня 2017 року.

1-10 of 847