НовиниДепутати Енергодарської міської ради проголосували за зарплати працівникам бюджетних установ та комунальних закладів

опубліковано Відділ інформації   [ оновлено ]

  
 
    23 червня 2017 року, відповідно до розпорядження міського голови від 22.06.2017 №192-р, під головуванням міського голови Павла Музики, за участю 19 депутатів продовжила свою роботу чергова тринадцята сесія Енергодарської міської ради. 
        Основне питання порядку денного стосувалося коригування бюджету міста, а саме – видатків на заробітну плату працівникам комунальних підприємств, закладів освіти та культури, Енергодарської ДЮСШ з боксу ім.В.Манзулі, апарату виконавчого комітету міської ради, а також нарахування, оплату комунальних послуг та енергоресурсів бюджетних установ та комунальних підприємств. Окрім того, проектом передбачено виділення коштів з міського бюджету у сумі 1 мільйон 43 тисячі гривень для проведення ремонтних робіт у приміщеннях військовій частині №3033 Національної гвардії України. Одноголосно депутати підтримали зазначене рішення. 
        Депутати затвердили зміни до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства, об’єктів благоустрою, дорожнього господарства міста Енергодара на 2016-2018 роки. Корективами передбачено придбання матеріалів для підготовки до осінньо-зимового періоду, протипожежного обладнання для забезпечення пожежної безпеки будинків підвищеної поверховості, реконструкція ігрових майданчиків для дітей з обмеженими можливостями по вул.Козацькій, 17, проведення ремонту вуличного освітлення 1-2 мікрорайонів, вуличних та внутрішньоквартальних доріг, облаштування пандусами 28 житлових будинків.
          Частину земельних питань депутати вирішили об’єднати та проголосувати «пакетом». До порядку денного сесії було винесено питання щодо відведення земельних ділянок учасникам АТО по вулиці Молодіжній та на території СГТ «Волна». Депутат міської ради Андрій Карбасов повідомив, що відповідно до змін у законодавстві територію мікрорайону 10-а, який зарезервовано під виділення земельних ділянок для учасників АТО, виведено із земель лісового фонду. У зв’язку з цим Андрій Карбасов запропонував зняти з порядку денного розгляд зазначених питань та прискорити процес відведення землі військовослужбовцям на території мікрорайону 10-а. Депутати одноголосно підтримали дану пропозицію.

Діти соціальних категорій Енергодара відпочинуть у дитячих оздоровчих таборах

опубліковано Відділ інформації

        
З 01 до 21 червня 2017 року 46 дітей, які потребують особливої уваги та підтримки - діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних сімей, діти учасників бойових дій, діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, та діти - відмінники навчання, оздоровилися та відпочили у Дитячому закладі оздоровлення та відпочинку “Лісова пісня” (с.Богатир Якимівського району Запорізької області, на березі Молочного лиману Азовського моря). До закладу діти були направлені відділом у справах сім'ї та молоді міської ради за розподілом путівок від Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.
         20 червня 2017 року 40 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, за рахунок коштів міського бюджету направлені на оздоровлення та відпочинок до Дитячого закладу оздоровлення та відпочинку “Прометей” (м.Приморськ Запорізької області). Під час перебування у закладі діти отримають оздоровчі послуги, збалансоване п’ятиразове харчування, проживання у корпусах з усіма зручностями, культмасові та спортивні розваги, обов’язкове купання у Азовському морі.

За неправильно припаркований автомобіль житель Енергодара оштрафований на 510 гривень

опубліковано Відділ інформації   [ оновлено ]

      
 
22 червня 2017 року під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Курді відбулося засідання адміністративної комісії. Членами комісії було розглянуто 5 протоколів, які стосуються завідомо неправдивого виклику спецслужб, порушення правил дотримання тиші у населених пунктах і громадських місцях, порушення правил користування житловими будинками та приміщеннями, продажу алкогольних напоїв неповнолітнім. За результатами розгляду матеріалів, які надійшли до комісії, громадян, які вчинили адміністративні правопорушення, притягнуто до відповідальності у вигляді штрафів, а також попереджено про недопущення вчинення у майбутньому протиправних дій.
         У ході засідання розглянуто протокол про порушення правил благоустрою території міста Енергодара у частині паркування транспортних засобів. Напередодні працівниками житлово-експлуатаційних дільниць, уповноваженими складати протоколи про адміністративні правопорушення, по вулиці Козацька, 28 було виявлено факт порушення паркування особистого транспорту. Таке правопорушення є в Енергодарі одним з найбільш поширених: не всі водії дотримуються правил паркування автомобілів, часто залишаючи їх на зелених зонах, із заїздом на бордюр або тротуар прибудинкової території. Неправильно припаркований транспорт э адміністративним правопорушенням, яке підпадає під статтю 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення ( «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів»). Порушення правил благоустрою тягне за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн.), на посадових осіб та суб'єктів підприємницької діяльності - від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів (від 850 до 1700 грн.).
         За підсумками розгляду протоколу адміністративною комісією призначено порушникові штраф у розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів (510 грн.). Енергодарців просять уважніше ставитися до дотримання правил благоустрою міста, зокрема, паркувати автотранспорт у призначених для цього місцях.

В Енергодарі вшанували пам'ять жертв Другої світової війни

опубліковано 22 черв. 2017 р., 06:32 Відділ інформації   [ оновлено 22 черв. 2017 р., 06:32 ]

  
     22 червня 2017 рік біля пам'ятної стели - місця поховання загиблих воїнів відбувся урочистий захід, присвячений Дню скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. У заході взяли участь члени Ради Енергодарської міської організації ветеранів, представники міської влади, депутати міської ради, працівники установ міста.
        До учасників зібрання звернувся міський голова Павло Музика, який подякував ветеранам за безцінний подвиг, побажав довгих років життя та благополуччя.
        З промовою до присутніх звернувся учасник бойових дій, ветеран війни Роман Ерош. Свій вірш, присвячений подвигу воїнів-визволителів, прочитав енергодарський поет, син Героя Радянського Союзу, який загинув 9 травня 1944 під час визволення міста Севастополя Дмитра Загорулька, Анатолій Загорулько.
 
        Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять полеглих у роки війни героїв, які захищали рідну землю від ворога, поклали вінки та квіти до місця поховання загиблих воїнів.
 
 


Працівники чотирьох комунальних підприємств міста декілька місяців не отримують заробітну плату

опубліковано 21 черв. 2017 р., 06:49 Відділ інформації   [ оновлено 21 черв. 2017 р., 06:57 ]

        21 квітня 2017 року відбулося засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. У ході засідання обговорено питання щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам трьох комунальних підприємств – КП ЦД «Промінь», КП «Міська молочна кухня» та КП «Ритуал».
        За інформацією управління праці та соціального захисту населення міської ради, станом на 01.06.2017 заборгованість з виплати заробітної плати на КП «Ритуал» складає 71 тис.грн., КП «Міська молочна кухня» - 78 тис.грн., КП «ЦД «Промінь» -159 тис.грн. Як зазначив перший заступник міського голови Ігор Курдя, така ситуація склалася через неприйняття своєчасно депутатами міської ради рішення щодо нарахування коштів для виплати заробітної плати працівникам бюджетних організацій та комунальних підприємств. На  засіданні  міської ради 8 червня частина депутатів не підтримали рішення щодо виділення коштів на зарплати комунальникам та бюджетникам. Під час затвердження бюджету міста на 2017 рік кошти для виплат заробітних плат були закладені тільки на перший квартал року. Окрім того, ухвалою Енергодарського міського суду зупинено здійснення перерозподілу фінансування статей витрат на виплати заробітних плат працівникам комунальних підприємств, передбаченого бюджетним законодавством. Сьогодні понад 200 комунальників залишаються без заробітних плат.
        Робота комунальних підприємств сьогодні фактично заблокована. За інформацією керівництва КП "Ритуал", працівники ритуальної служби вже з наступного тижня відмовляються виходити на роботу, якщо не буде проведено виплату заробітної плати. Управлінням праці та соціального захисту населення направлено офіційні листи на адресу депутатів міської ради з проханням підтримати рішення про виплати зарплат працівникам комунальних підприємств. 
     
 

Прем'єр-Міністр України Володимир Гройсман доручив до кінця року завершити виконання в регіонах програми по встановленню лічильників обліку енергоресурсів

опубліковано 20 черв. 2017 р., 21:54 Відділ інформації   [ оновлено 20 черв. 2017 р., 21:54 ]

    
    19 червня 2017 року, у ході селекторної наради з головами облдержадміністрацій з підготовки до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років, Прем'єр-Міністр України Володимир Гройсман акцентував особливу увагу на питанні щодо виконання у регіонах країни програми по встановленню лічильників обліку енергоресурсів.
        Глава Уряду підкреслив, що не виключає кадрових рішень щодо керівників областей за провал програми та неналежне ведення обліку споживання енергоресурсів. За словами Прем'єра, реалізація цієї програми - єдиний спосіб реальної оцінки споживання ресурсів та оплати за них.
        В Енергодарі проведення робіт по встановленню у житлових будинках лічильників тепла і води  планувалося ще у минулому році. Відповідний проект рішення про фінансування програми неодноразово виносився на розгляд депутатів Енергодарської міської ради. Через тривалу відсутність кворуму на сесіях міської ради придбання та встановлення лічильників довелося перенести на 2017 рік. 
        Керівникам територій та областей Володимир Гройсман доручив у термін до кінця поточного року завершити реалізацію програми по встановленню лічильників у повному обсязі. В Енергодарі відсоток виконання програми на сьогоднішній день знаходиться на нульовому рівні при необхідному показнику 70-80%. Чи будуть до кінця року у будинках Енергодара встановлені прилади обліку тепла, залежить від рішення міської ради.

В Енергодарі на базі ДЗ "СМСЧ №1" буде відкрито гемодіалізне відділення

опубліковано 20 черв. 2017 р., 05:58 Відділ інформації   [ оновлено 20 черв. 2017 р., 06:00 ]


        20 червня 2017 року відбулося засідання робочої групи з питання щодо відкриття в Енергодарі гемодіалізного відділення.
          Напередодні міським головою Павлом Музикою був підписаний чотиристоронній договір з ТОВ «Ренарт», ТОВ «БУД-АЛЬЯНС ГРУП» та ДЗ "​​СМСЧ №1" щодо виконання ремонтних робіт та підготовки приміщень для відкриття в Енергодарі відділення гемодіалізу на благодійній основі. Безкоштовну поставку медичного обладнання, його сервісне і технічне обслуговування забезпечить компанія ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна», яка вже багато років надає послуги відповідного спрямування по всій Україні.
        Керівництвом ДЗ "СМСЧ №1" підготовлено перелік обладнання та медикаментів, необхідних для роботи відділення, визначені обсяги ремонтних робіт. Розмістити відділення планується у приміщеннях другого поверху головного корпусу медико-санітарної частини. За попередніми розрахунками, наданими керівництвом ДЗ "СМСЧ №1", загальний обсяг коштів, необхідних для організації роботи відділення, - 11 мільйонів гривень.
        Орієнтовні терміни проведення ремонтних робіт у приміщеннях - 3 місяці, навчання персоналу, яке планується провести за рахунок коштів компанії, триватиме близько 2-3 тижнів. Кошти для придбання медичних препаратів будуть забезпечені з державного бюджету. З міського бюджету буде фінансуватися утримання штату працівників, супровід пацієнтів після лікування, придбання меблів, тощо. Для виділення необхідних коштів проект відповідних змін до міської Програми розвитку і вдосконалення медичної допомоги в Енергодарі на 2015-2017 роки буде винесено на розгляд депутатів Енергодарської міської ради.
 

Енергодар став учасником Ініціативи Євросоюзу «Мери за економічне зростання»

опубліковано 20 черв. 2017 р., 05:53 Відділ інформації   [ оновлено 21 черв. 2017 р., 03:58 ]

      
 
20 червня 2017 року Енергодарський міський голова Павло Музика взяв участь в офіційній церемонії для 20 перших українських міст-підписантів нової Ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання» (M4EG) в Києві.
        «Мери за економічне зростання» - нова Ініціатива Європейського Союзу, яка підтримує місцеві влади країн Східного сусідства, таких як Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна. Метою нової ініціативи є співпраця органів місцевого самоврядування, бізнес-секторів та громадянського суспільства для посилення місцевого економічного зростання, розвитку та створення робочих місць.
        Приєднавшись до Ініціативи, Енергодар зобов'язується розробити та впровадити план економічного місцевого розвитку на 2-3 роки, спрямований на прискорення сталого та інклюзивного місцевого економічного розвитку та створення нових робочих місць принаймні у трьох з п'яти напрямків: нормативно-правова та інституційна база; підвищення кваліфікації та розвиток людського потенціалу; земельні ресурси та інфраструктура; доступ до фінансування; зовнішнє позиціювання і маркетинг. Підписанти Ініціативи також отримають можливість брати участь у низці заходів, конкурсів на отримання грантів для економічного розвитку, тренінгах, навчальних поїздках, заходи щодо обміну досвідом та посилення співпраці. Також місто отримає технологічну, консультативну, фінансову підтримку з боку M4EG.
        Нових членів Ініціативи «Мери за економічне зростання» привітав голова відділу «Грузія, Молдова, Інструмент Сусідства та Транскордонного співробітництва» Генерального директорату з питань сусідства та ведення переговорів по розширенню Метью Буке, який вручив керівникам місцевих громад сертифікати про підтвердження їх статусу та зобов'язань.
 
 

Керівник гуртка правознавства ЕМАН Олексій Сировий став фіналістом всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності

опубліковано 19 черв. 2017 р., 05:41 Відділ інформації   [ оновлено 19 черв. 2017 р., 05:42 ]

    
    13-15 червня 2017 року у м.Київ пройшов очний етап Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2017». Запорізьку область на конкурсі представив керівник гуртка «Правознавство» Енергодарської малої академії наук учнівської молоді Олексій Сировий.
       Під час фіналу конкурсанти брали участь у різних випробуваннях: презентували свої педагогічні надбання у конкурсі «Моє педагогічне кредо», проводили заняття з учнями однієї із київських шкіл, тощо. За підсумками всеукраїнського конкурсу енергодарський педагог посів ІІ місце. 

Енергодарські спортсмени стали переможцями обласної спартакіади

опубліковано 19 черв. 2017 р., 05:09 Відділ інформації   [ оновлено 19 черв. 2017 р., 05:10 ]

        
Протягом квітня-червня 2017 року у Запорізькій області проходила Обласна спартакіада серед збірних команд міст та сільських районів під гаслом «Здорова молодь – здорова нація». Організатори змагань - Управління молоді, фізичної культури та  спорту облдержадміністрації  та обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».
        Змагання проходили у чотири етапи. У рамках спартакіади спортсмени з різних міст та районів області змагалися у таких видах спорту, як пляжний волейбол, шахи, шашки, пляжний теніс, естафета. У пляжному волейболі команда Енергодара посіла третє місце, у змаганнях з пляжного тенісу та проходженні естафети виборола «срібло». У загальному заліку обласної спартакіади переможцем стала енергодарська команда. Кращими серед енергодарських спортсменів стали Ігор Рибалко, Олена В’ялова, Степан Федоренко та Олексій Тахтай.
        Переможці та призери змагань були нагороджені  кубками, медалями та грамотами Управління молоді, фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації.

1-10 of 891