НовиниБіля будівлі виконавчого комітету з'явилася велопарковка

опубліковано Відділ інформації   [ оновлено ]


      Перед входом до будівлі виконавчого комітету облаштовано велосипедну парковку. 
     Нова парковка розрахована на 6 велосипедів. Залишити на стоянці свій транспорт можуть клієнти Центру адміністративних послуг «Єдиний офіс», а також всі відвідувачі адмінбудівлі.

В Енергодарі планується виділити додаткові кошти для встановлення валідаторів, матеріальної допомоги пільговикам і зубопротезування учасників АТО

опубліковано Відділ інформації

        
16 серпня, на черговому засіданні виконавчого комітету було погоджено проект змін до Програми соціальної допомоги в Енергодарі на 2018-2020 роки. Змінами передбачено збільшення фінансування для надання матеріальної допомоги енергодарцям з депутатського фонду, перевезення пільгових категорій громадян по місту і району. Також, у зв'язку з популярністю в Енергодарі соціально-педагогічної послуги «Університет третього віку» запропоновано збільшити прогнозований обсяг коштів на фінансування даного проекту.

        У зв'язку з відкриттям в Енергодарі відділення гемодіалізу запропоновано зменшити обсяг коштів, передбачених програмою соціальної допомоги на перевезення осіб, хворих на ниркову недостатність, до обласної лікарні.
        Також змінами передбачено виділення коштів для придбання обладнання для організації автоматизованої оплати проїзду під час перевезення пасажирів пільгових категорій. Сюди входять витрати на придбання терміналу валідації, облаштування центру обліку та процесингового центру, пуско-налагоджувальні роботи.
        Проектом змін до Комплексної програми підтримки учасників АТО і членів їх сімей на 2018-2020 роки запропоновано збільшити обсяг фінансування для надання матеріальної допомоги на лікування та зубопротезування учасникам АТО. Крім того, передбачено виділення коштів з бюджету на виготовлення і встановлення надгробка на могилі загиблого учасника АТО - жителя Енергодара.

В Енергодарі затверджено Порядок відшкодування «теплих кредитів» для ОСББ і кооперативів

опубліковано Відділ інформації   [ оновлено ]

       
   Рішенням виконавчого комітету на черговому засіданні 16 серпня затверджено Порядок відшкодування населенню міста Енергодара частини суми кредиту, залученого для придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів, з метою впровадження енергоефективних заходів для об'єднань співвласників багатоквартирних будинків і житлово-будівельних кооперативів. Відшкодування частини суми кредиту населенню за Програмою здійснюється на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів.          
        Відшкодування для ОСББ та ЖБК проводиться у розмірі до 60% суми кредиту, але не більш як 8000 гривень в розрахунку на одну квартиру багатоквартирного будинку за одним кредитним договором. Загальна сума відшкодування з урахуванням відшкодування, отриманого з державного бюджету, не повинна перевищувати суму кредиту, залученого для впровадження енергозберігаючих заходів.
        Отримати кредит по програмі можна у АТ «Державний ощадний банк України», (вул.Центральна,4, тел.6-36-62) та ПАТ АБ «Укргазбанк», (вул.Курчатова 31, тел.4-18-81).

Виконавчий комітет затвердив склад прибудинкових територій житлових будинків

опубліковано 16 серп. 2018 р., 07:38 Відділ інформації

  
 
    Одне з питань порядку денного засідання виконавчого комітету, яке відбулося 16 серпня, стосувалося затвердження складу прибудинкових (прилеглих) територій 99 багатоквартирних житлових будинків 3-6 мікрорайонів і кварталу гуртожитків міста Енергодара.

        Відповідно до програми з реалізації Генерального плану міста на період до 2020 року КП «Енергодарське бюро технічної інвентаризації» за рахунок коштів бюджету проводиться робота з розробки проекту розподілу житлових кварталів. Одним з етапів цієї роботи є визначення прилеглої території до багатоквартирних житлових будинків.
       Затвердження складу прилеглих території до багатоквартирних житлових будинків міста та визначення їх як прибудинкових територій дозволить впорядкувати питання щодо вихідних даних для розрахунку вартості обслуговування прибудинкової території, а також розуміння територіальних меж при передачі будинків до ОСББ до моменту виготовлення землевпорядної документації на кожний об’єкт окремо.
        На сьогоднішній день робота по затвердженню складу прибудинкових територій для 241 житлового будинку в Енергодарі завершена. Наступним етапом стане затвердження складу внутрішньоквартальних та центральних доріг і проїздів.

В Енергодарі затверджено план заходів з протидії злочинності та профілактики правопорушень

опубліковано 16 серп. 2018 р., 07:37 Відділ інформації

       В ході засідання виконавчого комітету 16 серпня затверджено План заходів із протидії злочинності та профілактики правопорушень, забезпечення публічної безпеки та порядку у м.Енергодарі на 2018-2021 роки. Планом передбачено ряд заходів, спрямованих  на профілактику злочинності, забезпечення громадської безпеки, розвиток матеріально-технічної бази правоохоронних органів, покращення стану правопорядку у місті.
        Рішенням виконавчого комітету погоджено проект змін до міської Програми профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки у м.Енергодарі на 2018-2020 роки. У відповідь на звернення керівництва міського відділу управління Служби безпеки України змінами передбачено виділення коштів для встановлення пожежної сигналізації на будівлі відділу.

В енергодарських школах естетичного виховання діти пільгових категорій навчаються безкоштовно

опубліковано 16 серп. 2018 р., 07:37 Відділ інформації

    
    16 серпня 2018 року під головуванням міського голови Павла Музики відбулося чергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради.

        Члени виконавчого комітету заслухали звіт начальника управління освіти міської ради Світлани Букрєєвої про підготовку шкіл і дитсадків до нового навчального року, підсумки роботи пришкільних літніх таборів, а також погодили розмір батьківської плати в школах естетичного виховання. Від плати за навчання в дитячій художній і дитячої музичній школах повністю звільнені діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти-інваліди, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з сімей вимушених переселенців і учасників АТО, а також учні, які закінчили попередній навчальний рік з високими оцінками і мають нагороди за призові місця, отримані на всеукраїнських і міжнародних конкурсах.
        Рішенням виконавчого комітету погоджено підвищення вартості послуг з навчання в студії гри на гітарі при МПК «Сучасник» на 10 гривень - тепер вона становить 405 гривень на місяць. Такий захід пов'язаний з підвищенням тарифу на електроенергію і зростанням посадових окладів працівників бюджетної сфери. Крім того, збільшено мінімальну кількість учасників студії - до 12 вихованців.

Рішення Енергодарського суду про стягнення з міського голови Павла Музики компенсації за моральну шкоду на користь колишнього директора КП «Ритуал» Апеляційний суд визнав незаконним

опубліковано 16 серп. 2018 р., 06:28 Відділ інформації

        1 серпня 2018 року відбулося засідання Апеляційного суду Запорізької області, в ході якого було розглянуто апеляцію міського голови Павла Музики на рішення Енергодарського міського суду Запорізької області від 14.05.2018. Цим рішенням з міського голови на користь колишнього директора КП «Ритуал» Володимира Гаврюшкіна було стягнуто компенсація за моральну шкоду у розмірі 100 тисяч гривень.
        Як стало відомо, приводом для подачі Володимиром Гаврюшкіним позовної заяви до суду були коментарі, які міський голова Павло Музика дав у засобах масової інформації про ситуацію щодо виділення землі на території міського кладовища для поховання учасника АТО Сергія Полуляха. Коментарі Павла Музики Володимир Гаврюшкін назвав такими, що не відповідають дійсності, оцінивши моральну шкоду від них у 100 тисяч гривень.
        Вивчивши матеріали справи, Апеляційний суд Запорізької області виніс постанову, якою було встановлено необґрунтованість заявлених позовних вимог Володимира Гаврюшкіна. У зв'язку з цим рішення Енергодарського міського суду від 14.05.2018 було скасовано.
        Як повідомив помічник Енергодарського міського голови Сергій Русаков, надані Павлом Музикою коментарі в ЗМІ є оціночними судженнями, що відображають ставлення міського голови до дій Володимира Гаврюшкіна на посаді директора комунального підприємства. Енергодарський міський суд зазначені обставини не врахував, помилково вважаючи, що зазначені коментарі були викладені у формі подачі справжніх фактів, що згодом і призвело до винесення судом першої інстанції незаконного рішення.

В Енергодарі запрацював Центр обслуговування клієнтів компанії ТОВ "Місто для людей Енергодар"

опубліковано 15 серп. 2018 р., 22:12 Відділ інформації   [ оновлено 15 серп. 2018 р., 22:26 ]

 
   15 серпня 2018 року відбулося урочисте відкриття Центру обслуговування клієнтів  керуючої компанії ТОВ «Місто для людей Енергодар».
        Колектив привітали міський голова Павло Музика, перший заступник міського голови Ігор Курдя та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь Разводов. У супроводі заступника директора компанії ТОВ "Місто для людей" Євгена Деркача представники влади оглянули приміщення та ознайомилися із  роботою Центру.
        Центр обслуговування клієнтів працює за адресою вулиця Молодіжна, 45 з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 18.00. У колективі Центру - 4 менеджери та керівник. У приміщенні два зали для прийому громадян та зал очікування. На вході відвідувачів зустрічає менеджер, який допоможе визначитися із питанням та направить до необхідного фахівця.
        У Центрі жителі багатоповерхових будинків, які знаходяться в обслуговуванні компанії, зможуть отримати консультативну допомогу, необхідну інформацію про послуги, тарифи, стан відпрацювання заявок, графіки виконання робіт, а також подати заявку з проблематики, яка стосується обслуговування житлового фонду. У разі, якщо проблема, порушена у заявці, вимагає додаткового опрацювання, заявника повідомлять про строки отримання відповіді. Кожній заявці буде присвоєно статус і порядковий номер, який буде повідомлено заявнику. За цим номером можна відстежити стан відпрацювання заявки, звернувшись на «гарячу лінію» або до фахівців Центру. 
 
        Колл-центр компанії «Місто для людей Енергодар» продовжує працювати в режимі «гарячої лінії» цілодобово і без вихідних за номерами: (061) 707-12-50, (067) 400-90-20. Євген Деркач зазначив, що у відповідь на звернення громадян компанією вирішено ввести додатковий номер телефону гарячої лінії мобільного оператора «Водафон». Новий номер запрацює вже з наступного тижня.
        Цього ж дня у виконавчому комітеті, за участю депутатів міської ради, відбулася робоча нарада стосовно роботи керуючої компанії «Місто для людей Енергодар». Євген Деркач розповів про основні функції компанії, завдання, які покладені на працівників, перші результати роботи.
 

Напередодні нового року у навчальних закладах проведено перевірку пожежної безпеки

опубліковано 14 серп. 2018 р., 23:38 Відділ інформації   [ оновлено 14 серп. 2018 р., 23:38 ]

      
 
14 серпня 2018 року під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Курді відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
        У ході засідання розглянуто питання щодо стану пожежної безпеки у закладах освіти міста. Інспекторами 13-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Запорізькій області у навчальних закладах міста було здійснено перевірку систем охоронно-пожежної сигналізації. За результатами перевірки виявлено потребу у заміні систем пожежної сигналізації у ДНЗ №5. За інформацією керівництва управління освіти, підготовлено проект рішення щодо виділення коштів для оновлення протипожежних систем у навчальних закладах міста.
         Окрім того, тривалий час у критичному стані знаходиться стіна непрацюючого шкільного басейну ЕЗОШ №7. Частина корпусу вимагає демонтажу, адже під загрозою - безпека дітей. На даний час розроблено проект реконструкції басейну, який планується реалізувати за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.
        У ході засідання рішенням комісії ТЕБ та НС керівництву ДЗ «СМСЧ №1» спільно з інспекторами 13-ДПРЧ доручено забезпечити контроль за дотриманням правил пожежної безпеки у приміщеннях медичного закладу.
        У зв’язку з випадками затримання у місті осіб з вибуховими пристроями особливу увагу було приділено питанню щодо попередження виникнення нещасних випадків та посилення інформаційної роботи щодо правил поведінки у разі виявлення населенням вибухонебезпечних предметів, боєприпасів та саморобних пристроїв, які використовуються в терористичних цілях. Ігор Курдя наголосив на необхідності проведення широкої інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням щодо правил безпечної поведінки, зокрема, серед учнів навчальних закладів.
        Члени комісії обговорили питання щодо безпечного використання газу в побуті, за підсумками розгляду якого доручили керівництву керуючої компанії «Місто для людей Енергодар» забезпечити перевірку та прочистку вентиляційних каналів житла з залученням спеціальних організацій. Кам’янсько-Дніпровському відділенню газового господарства ПАТ «Запоріжгаз» доручено забезпечити проведення робіт з планово-технічного обслуговування багатоповерхових будинків і об’єктів соціально-побутового призначення, а також цілодобове чергування аварійної бригади.

Найближчим часом в Енергодарі розпочнеться голосування за проекти громадського бюджету

опубліковано 14 серп. 2018 р., 05:35 Відділ інформації   [ оновлено 14 серп. 2018 р., 05:36 ]

     
  13 серпня
2018 року під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Курді відбулося засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету у м.Енергодарі.
        Члени Координаційної  ради розглянули 37 проектів, які надійшли для участі у Громадському бюджеті. З них – 21 малий (вартістю до 200 тис. грн.) та 16 великих (від 200 тис.грн. до 1 млн.грн.). Переважна більшість з них стосуються будівництва спортивних та дитячих майданчиків, облаштування зон відпочинку, благоустрою.
        Протягом липня-серпня головними розпорядниками бюджетних коштів – структурними підрозділами виконавчого комітету проведено аналіз проектів щодо можливості їх реалізації, обґрунтування розрахунків, спільно з авторами проведено роботу з усунення виявлених недоліків.
        На наступному засіданні планується затвердити остаточний перелік проектів Громадського бюджету, які отримали позитивну оцінку та будуть допущені до голосування. Також, у рамках промоційної кампанії, наприкінці серпня заплановано проведення «Ярмарку проектів» у фойє МПК «Сучасник», під час якого автори презентують жителям міста свої ідеї.
        Згідно з планом реалізації громадського бюджету у м.Енергодарі на 2018 рік, голосування стартує вже 1 вересня та триватиме до 15 вересня поточного року. Кожен житель міста матиме можливість віддати свій голос за один малий та один великий проект. Проголосувати, енергодарці зможуть на електронній платформі Громадського бюджету м.Енергодара, обравши проект із загального переліку, або прийти з паспортом до пункту голосування (центральна бібліотека ЦБС міста Енергодара, пр.Будівельників, 22) та заповнивши необхідну форму, проголосувати за обраний проект. Після голосування на рейтинговій основі визначиться перелік проектів-переможців, які буде рекомендовано для фінансування за кошти Громадського бюджету.

1-10 of 1547