Грантодавці

№з/п

Фонди, грантодавці

Офіційний сайт

Діяльність

 

Фонд сприяння місцевому самоврядуванню України


www.municipal.gov.ua

 

Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні щорічно проводить Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

 

Міжнародний фонд "Євразія"

www.eurasia.org

Надає фінансову підтримку для здійснення проектів, спрямованих на розвиток демократичних інституцій і приватного підприємництва в Україні, що зосереджуються на розвитку приватного підприємництва, реформах державного управління та розвитку місцевого самоврядування, і суспільства.

 

Каунтерпарт Мета Центр

 meta@meta.lviv.ua

«Мета Центр» – програма підтримки малого бізнесу. Програма діє за фінансової допомоги Агентства США з міжнародного розвитку, контрактером проекту виступає Міжнародна організація «Каунтерпарт Інтернешенл». Основні напрямки діяльності:

- Надання малому бізнесу гарантій на отримання кредитів;

- Створення бізнес-інкубатора та регіональної мережі підтримки малого бізнесу;

- Надання в оренду малим підприємствам офісних приміщень і обладнання;

- Проведення бізнес тренінгів та консультацій;

- Підтримка жінок-підприємців;

- Сприяння у створенні нових та збереженні існуючих робочих місць.

 

 

Міжнародний Фонд “Відродження” (МФВ)

www.irf.kiev.ua

Міжнародний фонд “Відродження” фінансує проекти в галузі освіти, культури, видавничій та інформаційній сферах, охорони здоров'я, соціальній сфері, сприяє досягненню прозорості й відкритості законодавства та управління державою, створенню реальних умов для забезпечення впливу громадськості на державну політику, розвитку та зміцненню незалежних засобів масової інформації, становленню громадянського суспільства, інтеграції громад національних меншин та забезпеченню міжнаціонального миру та толерантності.

 

Європейський союз

www.europa.eu welcomeurope.com

 www.delukr.ec.europa.eu

 

Грантові програми Європейського союзу передбачають фінансування проектів у таких сферах: сільське господарство, громадянство, співпраця і розвиток, культура, медіа, економіка-фінанси, освіта, тренінг, зайнятість, енергетика, розширення, навколишнє середовище, охорона здоров’я, виробництво, інформація, інновації, правосуддя, безпека, локальний розвиток, нові технології, публічний менеджмент, дослідження, послуги, телекомунікації, планування міст, туризм, торгівля, транспорт, молодь та Вір. Працює Представництво Європейської комісії в Україні.

 

Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадянського почину «Єднання»

www.ednannia.kiev.ua

 

Програма «Шлях у майбутнє» (надання грантів громадським організаціям  на виконання проектів широкого діапазону суспільної та екологічної проблематики – від правової допомоги громадянам і послуг окремим когортам населення до широких просвітницьких заходів і практичних екологічних ініціатив).

 

Організація об’єднаних націй в Україні


www.un.kiev.ua

 

В Україні працюють наступні установи ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Фонд Народонаселення ООН (ЮНФПА), Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ), Міжнародна організація з міграції (МОМ), Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБООН), Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ), Міжнародна організація праці (МОП), та Об’єднана програма ООН з ВІЛ/СНІДу в Україні (ЮНЕЙДС). В країні також діють асоційовані організації ООН, такі як Міжнародний валютний фонд (МВФ) , Світовий Банк (СБ), Управління ООН з наркотиків та злочинності (УНЗ ООН) та Міжнародна Фінансова Корпорація (МФК), котра знаходиться у підпорядкуванні до Банку. Ці установи працюють в різних сферах і мають їхні власні стратегії, але їх об’єднує загальна стратегічна ціль: допомогти народу України побудувати краще майбутнє для країни.

 

Програма розвитку ООН (ПРООН)
.

www.undp.org.ua/ua

 

В Україні чотири головні сфери нашої діяльності в галузі розвитку зосереджуються на демократичному врядуванні; подоланні бідності, досягненні процвітання та українських Цілей розвитку тисячоліття; місцевому розвитку та забезпеченні безпечного середовища для людського розвитку; на енергетиці та навколишньому природному середовищі

 

Світовий банк


www.worldbank.org

 

Є одним з найважливіших джерел фінансової і технічної допомоги, що надається країнам світу, що розвиваються. Він не є банком в звичайному значенні цього слова. Організація складається з двох унікальних організацій розвитку, що належать 185 країнам-членам, - Міжнародного банку реконструкції і розвитку (МБРР) і Міжнародної асоціації розвитку (МАР).

 

Український фонд підтримки підприємництва


http://ufpp.kiev.ua

 

Є виконавцем Національної Програми є прискорення розвитку малого підприємництва. Має регіональні відділення.

 

Благодійний Фонд "Розвиток України"

www.fdu.org.ua

Діяльність Фонду орієнтована на реалізацію соціально значимих великих проектів у галузі освіти, охорони здоров'я й культури. У той же час, спираючись на кращі традиції благодійної практики, Фонд підтримує й менш масштабні програми, які вписуються в основні проекти, доповнюють, підсилюють і розвивають їх. Фонд засновано у 2005 року Компанією "СКМ" спільно із футбольним клубом "Шахтар".

 

Міжнародний благодійний фонд "Україна 3000"

www.ukraine3000.org.ua

Міжнародний благодійний фонд "Україна 3000" – неурядова благодійна організація. Вдосконалення систем охорони здоров’я в Україні, інституційному розвитку благодійництва і меценатства.

 

Фонд Віктора Пінчука

www.pinchukfund.org

Мета Фонду – зробити внесок у модернізацію України та підтримувати виникнення нової генерації українських лідерів, що прагнуть служити своїй країні. Підтримка мистецтва, охорони здоровя, соціальноорієнтованих проектів тощо.

 

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID)

http://ukraine.usaid.gov

 

Надзвичайно широкий спектр гранатових програм.