Головна‎ > ‎

Енергодарське відділення УВД Фонду соціального страхування України у Запорізькій області


До уваги служб з охорони праці, профспілкових організацій, працівників!

опубліковано 13 лист. 2017 р., 23:12 isp web

До уваги служб з охорони праці, профспілкових організацій, працівників!

Енергодарське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області повідомляє наступне.

Наказом Міністерства соціальної політики України від 30.03.2017 № 526 внесені зміни до Положення про розробку інструкцій з охорони праці, затвердженого наказом Комітету по нагляду за охороною праці Міністерства праці та соціальної політики України від 29.01.1998 № 9 викладене у редакції наказу Міністерства соціальної політики України 30.03.2017 № 526, зареєстроване в Міністерстві юстиції України від 21.06.2017 за № 779/30647.

В роботі необхідно користуватися Положенням із внесеними змінами.

Наказом Міністерства соціальної політики України від 23.06.2017 № 1050 затверджені Мінімальні вимоги з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках (зареєстровані в Міністерстві юстиції України 08.09.2017 за № 1111/30979).

В приміщенні Енергодарського відділення управління виконавчої дирекції ФСС України у Запорізькій області за адресою: м.Енергодар, вул.Українська, буд.4а, другий поверх функціонує «Сервісний пункт з надання консультаційних послуг з питань профілактики нещасних випадків, охорони праці та соціального страхування»  та  телефон довіри (06139) 6-59-97 з питань приховування нещасних випадків на виробництві та неналежного стану охорони праці, що загрожує здоров’ю і життю працюючих.

З метою поширення пропаганди безпечних і нешкідливих умов праці та залучення до передплати на журнал «Безпека праці на виробництві» додаємо тематичний план та контактні дані редакції журналу.


До уваги страхувальників!

опубліковано 5 жовт. 2017 р., 04:22 isp web   [ оновлено 5 жовт. 2017 р., 04:27 ]

ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ! 

        Енергодарське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області повідомляє про відновлення автоматизованої системи подання електронної звітності страхувальниками та її готовність до прийому даних з 01.10.2017 р.
        Нова електронна поштова адреса для подання електронної звітності з тимчасової втрати працездатності – ezvit@fssu.gov.ua.
        З питань функціонування системи подання електронної звітності страхувальниками та моніторингу стану надходження звітів звертатися до головного спеціаліста відділу фінансово-економічної діяльності, обліку страхувальників і доходів Енергодарського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області Гомжиної Наталії Володимирівни (тел. (06139) 4-20-12).

Відпочинок та оздоровлення дітей в період літніх шкільних канікул в санаторії-профілакторії «Перемога»

опубліковано 4 трав. 2017 р., 03:30 isp web   [ оновлено 4 трав. 2017 р., 03:30 ]

Відпочинок та оздоровлення дітей

в період літніх шкільних канікул

в санаторії-профілакторії «Перемога»

 

Санаторій-профілакторій «Перемога» (власність Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності) запрошує школярів в період літніх канікул на оздоровлення та відпочинок унікального формату.

Літній відпочинок в с/п «Перемога» - це з'єднання в одній зміні дитячого оздоровлення протягом перших п`яти днів з використанням лікувальної бази санаторію-профілакторію за спеціальною програмою профілактики та лікування, а саме: оздоровлення в соляній кімнаті, штучний мікроклімат якої є унікальним методом лікування і профілактики захворювань (хронічного бронхіту, наслідків перенесення пневмонії, бронхіальної астми), аромотерапія, аероіонотерапія, кисневі пінки, інгаляції, масаж й тренування, лікувальна фізкультура (приділяється увага сколіозу, плоскостопості). Та протягом останніх семи днів на самому березі (перша лінія) Чорного моря в зоні відпочинку біля с. Рибаківка діти мають можливість отримати всі види кліматотерапії: геліотерапії (прийом сонячних ванн, що є неодмінною складовою санаторно-курортного лікування), таласотерапії (лікування морським кліматом і морськими купаннями, що сприяє тренуванню механізмів терморегуляції, яке лежить в основі загартовування; здійснює на організм неспецифічну, загальнозміцнюючу дію; підвищує його захисні сили і стійкість до несприятливих умов зовнішнього середовища).

Культурно-розважальна програма розроблена та організована, з урахуванням досвіду організації дитячого відпочинку в санаторії-профілакторії «Перемога» під час літніх шкільних канікул, досвідченими вожатими та психологом, спрямована на покращення концентрації дитячої уваги і підвищення здатності до навчання, розвиток комунікації дітей в колективі, поліпшення творчих та інтелектуальних навичок дітей.

За час перебування в літньому оздоровчому таборі с/п «Перемога» кожна дитина отримає  море позитиву та драйв від цікавих і захоплюючих квестів, зробить неймовірні відкриття і знайде нових друзів, проникнеться командним духом за допомогою командоутворюючих змагань та ігор, розкриє свій творчий потенціал, завдяки спеціально розробленим майстер-класам та конкурсам, відкриє для себе красу південного регіону на екскурсіях.

Величезна увага приділяється харчуванню дітей, адже влітку відбувається найінтенсивніший ріст дитячого організму. Тому харчування - п'ятиразове, смачне і збалансоване, розроблене з урахуванням всіх вікових особливостей дітей. У меню завжди сезонні овочі і фрукти, м'ясні і рибні страви, смачна випічка. Вихователі стежать за харчуванням дітей, тому пообідати одними бананами нікому не вдасться))).

Проживання в двомісних кімнатах з усіма зручностями сприяє комфортному відпочинку та оздоровленню дітей у санаторії. В закладі функціонує послуга безкоштовної зони Wi-Fi, працює бібліотека, тренажерний зал та зал лікувальної фізкультури. Територія табору огороджена, вечірньої пори освітлюється, служба охорони працює цілодобово.

Літній дитячий табір с/п «Перемога» запрошує всіх школярів віком від 6 до 18 років в період канікул оздоровитися та відпочити в м. Миколаєві і на березі Чорного моря в с. Рибаківка!

Тепле ласкаве море, чисте морське повітря, веселі ігри, оригінальні конкурси та спортивні змагання залишать яскраві і незабутні враження про безтурботне літній відпочинок в пам'яті дітей. Ми прагнемо, щоб час, проведений в нашому таборі, став частинкою добрих спогадів дитини про дитинство.

 

Тривалість оздоровчої зміни 12 календарних днів (відпочинок та оздоровлення в санаторії-профілакторії «Перемога» (м. Миколаїв) - 5 днів; на березі моря (с. Рибаківка) - 7 днів). Вартість зміни 4200,00 гривень.

 

Графік заїздів дітей в період шкільних канікул

до  санаторію-профілакторю «Перемога»

1 зміна

12.06.2017 – 23.06.2017

2 зміна

25.06.2017 – 06.07.2017

3зміна

08.07.2017 – 19.07.2017

4 зміна

21.07.2017 – 01.08.2017

5 зміна

03.08.2017 – 14.08.2017

6 зміна

16.08.2017 – 27.08.2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Довідки за тел. (0512)58-09-89; 58-09-98; (050)937 06 94, (093)215 88 08; (067)705 71 12;(063)129 04 24.

http://www.fse.gov.ua/fse/control/mik/uk/index

https://www.facebook.com/SPPeremoga/

https://vk.com/spperemoga

Відновлювальне лікування застрахованих осіб за новими профілями медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах.

опубліковано 24 квіт. 2017 р., 06:27 isp web   [ оновлено 24 квіт. 2017 р., 06:28 ]

Відновлювальне лікування застрахованих осіб

за новими профілями медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах. 

 

          Починаючи з ІІ кварталу 2017 року відбір та направлення хворих застрахованих осіб закладами охорони здоров’я буде також здійснюватись за новими профілями медичної реабілітації:

-         відновлювальне лікування після перенесених ефективних операцій на легенях, у т.ч. з приводу гнійних процесів не туберкульозного характеру;

-         відновлювальне лікування хворих після хірургічного втручання на органах сечостатевої системи та після оперативного і інструментального видалення каменів з нирок і сечових шляхів, ударно-хвильової літотрипсії.

Нагадуємо, одним із видів соціальних послуг за рахунок коштів Фонду є оплата лікування застрахованих осіб і членів їх сімей у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм. Право застрахованих осіб на отримання такого лікування передбачено статтею 29 Закону України від 23.09.1999 №1105-ХІV «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Порядок отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду затверджено постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 25.02.2009 №12 (далі - Порядок №12).

Виконавча дирекція Запорізького обласного відділення Фонду уклала договори щодо здійснення медичного відбору і направлення хворих, які є застрахованими особами, в реабілітаційні відділення санаторіїв із 43 закладами охорони здоров'я Запорізької області. Згідно укладених договорів у 2017 році передбачається направлення на реабілітацію 1747 застрахованих осіб. На ці цілі планується витратити біля 20,8млн.грн.

Зазначені заклади отримують путівки на відновлювальне лікування у реабілітаційні відділення санаторіїв ПрАТ "Приазовкурорт", ПрАТ "Миргородкурорт", «Трускавецькурорт», ДП "СКК "Моршинкурорт", Курорт «Березовські мінеральні води» тощо. Застраховані особи мають можливість пройти відновлювальне лікування у реабілітаційних відділеннях після гострого інфаркту міокарду, гострих цереброваскулярних порушень, після ортопедичних операцій, після оперативних втручань на органах травлення, відновлювальне лікування після перенесених ефективних операцій на легенях, після хірургічного втручання на органах сечостатевої системи, при порушеннях обміну речовин та порушень перебігу вагітності.

Направлення застрахованих осіб здійснюється із стаціонару закладів охорони здоров’я. Медичний відбір хворих у реабілітаційні відділення проводиться відбірковою комісією закладу охорони здоров’я по медичному відбору хворих у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів відповідно до медичних показань.

Застрахована особа, яка перебуває на стаціонарному лікуванні для отримання путівки повинна оформити і надати Довідку страхувальника-документ, який підтверджує, що одержувач довідки є застрахованою особою в системі загальнообов'язкового державного страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням та на час видачі їй путівки протягом поточного року не користувалась путівкою до реабілітаційного відділення.

Форма Довідки страхувальника визначена додатком 4 до Порядку №12 і складається із двох частин, одна з яких заповнюється на підприємстві застрахованої особи, друга частина Довідки заповнюється за місцем обліку страхувальника в органі Фонду. Довідка дійсна протягом одного місяця.

Путівка до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу видається закладом охорони здоров'я застрахованій особі безкоштовно, терміном лікування 24 дні.

     Детальну інформацію можна отримати безпосередньо у закладах охорони здоров'я Запорізької області або за телефонами Енергодарської міської виконавчої дирекції ЗОВ ФСС ТВП (м.Енергодар, вулиця Українська, 4а):  (06139) 6-24-96, 6-53-91, 6-59-97.

Про лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

опубліковано 6 квіт. 2017 р., 03:28 isp web   [ оновлено 6 квіт. 2017 р., 03:33 ]

Про лікування у реабілітаційних відділеннях 
санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності 

        Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-ХІV (в редакції Закону України від 28.12.2014 № 77 – VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці») передбачено оплату лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм (п.4 ч.1 ст.20).
        Важливою відмінністю лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів є те, що видача путівок здійснюється лікувально-профілактичним закладом за наявності медичних показників безпосередньо із стаціонару лікувального закладу з видачею листка непрацездатності. Враховуючи, що оплата лікування в реабілітаційному відділенні відбувається за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, то путівка для такого лікування видається застрахованій особі безкоштовно. Рішення щодо виділення зазначеної путівки приймається відбірковою комісією лікувально-профілактичного закладу за наявності медичних показань за певним профілем реабілітаційного лікування. При цьому, застрахована особа має надати довідку для отримання путівки до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу, підписану керівником, головним бухгалтером і головою комісії із соціального страхування підприємства, організації, на якому працює, скріплену печаткою підприємства та завірену районною (міжрайонною), міською виконавчою дирекцією обласного відділення Фонду за місцем реєстрації підприємства (за формою відповідно додатку 4 до Порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою Правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 25.02.2009 № 12).
        Протягом 2016 – 2017 років Виконавча дирекція Запорізького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності виділяє путівки лікувально-профілактичним закладам Запорізької області до реабілітаційних відділень санаторно-куротних закладів ПрАТ «Приазовкурорт», «Миргородкурорт», «Трускавецькурорт», «Моршинкурорт», «Конвалія» ПП «Ярина», «Березівські мінеральні води», ТОВ «Санаторій «Курорт Орлівщина».
        Енергодарською міською виконавчою дирекцією Запорізького обласного відділення Фонду у 2016 році опрацьована та завірена 91 довідка для отримання застрахованою особою путівки до санаторно-курортного закладу за профілями реабілітаційного лікування:
        - відновлювальне лікування після гострого інфаркту міокарда в санаторіях «Бердянськ», «Великий Луг» Приазовкурорт (26 путівок);
        - відновлювальне лікування після гострих цереброваскулярних порушень в санаторіях «Бердянськ», «Великий Луг» Приазовкурорт (23 путівки);
        - відновлювальне лікування порушень обміну речовин в санаторіях «Березовий гай» Миргородкурорт, «Алмаз» Трускавецькурорт (12 путівок);
        - відновлювальне лікування після оперативних втручань на органах травлення в санаторіях «Полтава» Миргородкурорт, «Лаванда» Моршинкурорт, «Великий Луг» Приазовкурорт (7 путівок);
        - відновлювальне лікування після ортопедичних операцій в санаторіях «Бердянськ», «Великий Луг» Приазовкурорт (13 путівок);
        - відновлювальне лікування порушень перебігу вагітності в санаторії «Великий Луг» Приазовкурорт (10 путівок).

        В І кварталі 2017 року Енергодарською міською виконавчою дирекцією Запорізького обласного відділення Фонду опрацьовано та завірено 28 довідок для отримання застрахованою особою путівки до санаторно-курортного закладу за профілями реабілітаційного лікування:
        - відновлювальне лікування після гострого інфаркту міокарда в санаторії «Великий Луг» Приазовкурорт (6 путівок);
        - відновлювальне лікування після гострих цереброваскулярних порушень в санаторії «Великий Луг» Приазовкурорт (8 путівок);
        - відновлювальне лікування порушень обміну речовин в санаторіях «Березовий гай» Миргородкурорт, ТОВ «Санаторій «Курорт Орлівщина» (7 путівок);
        - відновлювальне лікування після оперативних втручань на органах травлення в санаторії «Лаванда» Моршинкурорт (1 путівка);
        - відновлювальне лікування після ортопедичних операцій в санаторії «Великий Луг» Приазовкурорт (4 путівки);
        - відновлювальне лікування порушень перебігу вагітності в санаторії «Великий Луг» Приазовкурорт (2 путівки).

        Додаткову інформацію можна отримати в Енергодарській міській виконавчій дирекції ЗОВ ФСС ТВП за адресою: м.Енергодар, вулиця Українська, 4а.
        Довідки за телефонами: (06139) 6-24-96, 6-53-91.

Санаторій – профілакторій «Перемога»

опубліковано 20 бер. 2017 р., 22:49 isp web   [ оновлено 20 бер. 2017 р., 22:50 ]


     Санаторій – профілакторій «Перемога», який є власністю Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності запрошує на період весняних канікул усіх школярів Запорізької області на оздоровлення та відпочинок, починаючи з 26.03.2017 по 09.04.2017.

Це можливість оздоровитися в унікальному місці                 м. Миколаєва серед сосен, біля водного простору Дніпро- Бузького лиману, весело та організовано провести дозвілля.

Культурно-розважальна програма, розроблена та організована з урахуванням досвіду організації дитячого відпочинку досвідченими вожатими та психологом, спрямована на покращення концентрації дитячої уваги і підвищення здатності до навчання, розвиток комунікації дітей в колективі, поліпшення творчих та інтелектуальних навичок дітей.

За час перебування в закладі діти набудуть багаж яскравих вражень, приємних спогадів та купу нових знань та вмінь!

Відпочиваючи в санаторії-профілакторії «Перемога» дитина:

• отримає драйв від цікавих і захоплюючих квестів;

• вдосталь награється в спортивні ігри (волейбол, футбол);

• проникнеться командним духом за допомогою командоутворюючих змагань та ігор;

• навчиться правильно збирати і розбирати намет;

• отримає основи знань зі спортивного орієнтування;

• розкриє свій творчий потенціал, завдяки спеціально розробленим майстер-класам та конкурсам;

• побуває в гостях у давніх еллінів (екскурсія в національний заповідник "Ольвія").

Все це наповнить канікули в с/п «Перемога» незабутніми враженнями.

Крім цього, для дітей за спеціальною програмою розроблені оздоровчі заходи. Оздоровлення в соляній кімнаті, штучний мікроклімат якої є унікальним методом лікування і профілактики захворювань (хронічного бронхіту, наслідків перенесення пневмонії, бронхіальної астми), аромотерапія, кисневі пінки, інгаляції, масаж й тренування, лікувальна фізкультура (приділяється увага сколіозу, плоскостопості), прогулянки на свіжому повітрі.

 

Проживання в двомісних кімнатах з усіма зручностями та п`ятиразове калорійне харчування (за необхідності – дієтичне) сприятимуть комфортному відпочинку та оздоровленню дітей у санаторії.

В закладі функціонує послуга безкоштовної зони Wi-Fi, працює бібліотека, тренажерний, концертний зали та зал лікувальної фізкультури.

Для безпечного оздоровлення та відпочинку територія санаторію-профілакторію огороджена, охороняється цілодобово.

Тривалість оздоровчої зміни від 5 до 9 календарних днів (за бажанням батьків та дітей), вартість одного дня перебування в закладі - 330,00 грн.

Не втрачайте можливість оздоровити своїх дітей та наповнити їх життя новими враженнями!

Довідки за тел. (0512)58-09-89; 58-09-98; (050)937-06-94, (093)215-88-08; (067)705-71-12.

            Сайт : http://www.fse.gov.ua/fse/control/mik/uk/

Підсумки виконання тимчасового розпису доходів та видатків Енергодарської міської виконавчої дирекції Запорізького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за 2016 рік.

опубліковано 10 бер. 2017 р., 04:37 isp web   [ оновлено 10 бер. 2017 р., 04:37 ]

Підсумки виконання тимчасового розпису доходів та видатків

Енергодарської міської виконавчої дирекції Запорізького обласного відділення

Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

за 2016 рік.

 

Станом на 01 січня 2017 року на обліку в Енергодарській міській виконавчій дирекції Запорізького обласного відділення Фонду перебуває 4712 страхувальників. Кількість страхувальників у порівнянні з початком року (на 01.01.2016 - 2157) збільшилася на 2555 за рахунок включення до Реєстру страхувальників Фонду фізичних осіб – підприємців та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, відповідно до змін, внесених до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне  страхування»  від 08.07.2010 № 2464.

Протягом 2016 року до органу Фонду надійшло від страхувальників 1726 заяв-розрахунків для фінансування матеріального забезпечення застрахованих осіб та отримано фінансування на загальну суму 37 287,14 тис. грн..

Середній розмір денної допомоги по тимчасовій непрацездатності  склав 215,21 грн.

Середній розмір денної допомоги по вагітності та пологах  - 123,23 грн.

 

Доходна частина (інші надходження) за звітний період виконана у сумі 142,5 тис.грн., 219 % до планового показника  (65,0 тис. грн..), а саме:

-          29,1 тис.грн. – адміністративні  та господарські штрафи;

-          71,2 тис.грн. – пені, не прийняті до заліку неправомірно витрачені кошти;

-          42,2 тис.грн. – інші надходження (повернення заборгованості минулих років, повернення видатків минулих років).

Витратна частина за 2016 рік виконана у сумі  39053,9 тис.грн., або 93 % до планового показника. Найбільш питому вагу складають виплати на фінансування матеріального забезпечення у сумі 38253,3 тис.грн. або 98 %  від загальної суми усіх витрат.

Недовиконання склалося  по всім статтям бюджету за виключенням витрат на  виплату допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Причиною перевиконання на суму 1,9 тис.грн., або на 9,5 %, стало збільшення страхових випадків (хвороба, догляд за хворими, санаторно-курортне лікування) застрахованих осіб, які мають право на цю пільгу.

Витрати на виплату матеріального забезпечення  мають таку структуру:

-          допомога по тимчасовій непрацездатності – 31573,1 тис.грн. або 94 % до планового показника;

-          допомога по вагітності та пологах -  6574,6 тис.грн. або 90,5 %;

-          допомога на поховання – 105,6 тис. грн.  або 76,5 % до планового показника.

 

Зобов’язання за страхувальниками на 01 січня 2017 року складає 7 тис.грн. - непогашена частина заборгованості,  що мала місце  станом  на 01.01.2011,  це заборгованість по сплаті страхових внесків страхувальників, справи по стягненню заборгованості яких знаходяться на виконанні у ВДВС.

Зобов’язання за Фондом станом на 01 січня 2017 року складає 3178,8 тис.грн. -  зобов'язання Фонду перед 48 страхувальниками по матеріальному забезпеченню, замовленому в грудні 2016 року та січні 2017 року. Найбільша заборгованість за Фондом з виплати матеріального забезпечення станом на 01.01.2017 у НАЕК "Енергоатом" ВП "Запорізька АЕС"– 2630,2 тис.грн., або 82,7% від поточної заборгованості. Зобов’язання за Фондом погашено органом Фонду  в повному обсязі в січні 2017 року.

 

 

 

 

 

Виконання тимчасового розпису доходів і видатків

Енергодарської міської виконавчої дирекції Запорізького обласного відділення

Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

за  2016 рік

                                                                                                                           тис. грн.

п/п

П о к а з н и к и

Виконання з початку року

План

Звіт

%   виконання

1.

Результат виконання бюджету за  минулий рік

2150,0

2149,5

99,9

2.

НАДХОДЖЕННЯ:

 

 

 

2.1.

інші надходження

65,0

142,5

218,5

 

ВСЬОГО  НАДХОДЖЕНЬ  з  урахуванням залишку на початок року:

2085,0

2007,0

96,3

3.

ВИТРАТИ:

 

 

 

3.1.

на виплати допомоги всього, у тому числі:

40977,0

38253,3

93,4

3.1.1.

по тимчасовій непрацездатності

33572,0

31573,1

94,0

3.1.2.

по вагітності та пологах

7267,0

6574,6

90,5

3.1.3.

на поховання

138,0

105,6

76,5

3.2.

на виплату допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

20,0

21,9

109,5

3.3.

на оздоровчі заходи всього, у тому числі:

-

-

       -

3.3.1.

путівки на санаторно-курортне лікування (реабілітація)

-

-

       -

3.4.

інші витрати

798,0

778,7

97,6

 

ВСЬОГО  ВИТРАТ:

41795,0

39053,9

93,4

 

 

Директор Енергодарської МВД ЗОВ ФСС ТВП

Жук В.А.

Звертаємо увагу комісій (уповноважених) із соціального страхування підприємств, установ, організацій.

опубліковано 10 бер. 2017 р., 04:36 isp web   [ оновлено 10 бер. 2017 р., 04:36 ]

Звертаємо увагу комісій (уповноважених) із соціального страхування

підприємств, установ, організацій.

 

Згідно звітних даних у 2016 році по Запорізькому обласному відділенню Фонду витрати на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності збільшились на 45360 тис. грн. У цих витратах значну питому вагу займає категорія осіб які часто та довго хворіють.

Відповідно до  пункту 3.1.4  «Положення про комісію (уповноваженого) із соціального страхування підприємства, установи, організації», затвердженого Постановою правління Фонду  від 23.06.2008  № 25 (далі - Положення № 25), комісія (уповноважений) із соціального страхування на підприємстві, в установі, організації веде облік осіб, які часто та довго хворіють (особи, які за останні 12 місяців були непрацездатними з приводу одного захворювання не менше трьох випадків із загальною кількістю днів непрацездатності 30-40 днів або з приводу різних захворювань не менше чотирьох випадків за останні 12 місяців із загальною кількістю днів непрацездатності 40-50 днів), а також осіб, які отримали листки непрацездатності у зв'язку із невиробничими травмами, аналізує, інформує та вносить пропозиції з питань зниження рівня захворюваності роботодавцю та представнику застрахованих осіб.

Звертаємося до голів комісій та уповноважених про дотримання вимог пункту 3.1.4 Положення № 25, а саме, аналізувати випадки тимчасової непрацездатності, інформувати та вносити пропозиції з питань зниження рівня захворюваності роботодавцю.

Енергодарською міською виконавчою дирекцією відділення Фонду  при здійснені контрольних заходів по коштах Фонду страхувальників будуть фіксуватися випадки часто та довго хворіючих осіб, а також  вжиті заходи щодо зменшення кількості таких випадків і в подальшому зазначена інформація надаватиметься до відділу експертизи тимчасової непрацездатності та якості медичних послуг Виконавчої дирекції відділення Фонду.  

Призначення, нарахування та виплата допомоги по тимчасовій непрацездатності демобілізованим працівникам за рахунок коштів

опубліковано 30 січ. 2017 р., 06:07 isp web   [ оновлено 30 січ. 2017 р., 06:08 ]

Призначення, нарахування та виплата допомоги по тимчасовій непрацездатності демобілізованим працівникам за рахунок коштів

Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

 

Соціальний захист учасників антитерористичної операції, зокрема демобілізованих військовослужбовців, на сьогодні за своєю актуальністю є одним із першочергових суспільних завдань.

Реалізуючи державну політику в сфері соціального страхування Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності надає застрахованим особам (громадянам, які працюють) матеріальне забезпечення, що повністю або частково компенсує втрачений заробіток внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві.

Механізм призначення, нарахування та виплати допомоги по тимчасовій непрацездатності демобілізованим працівникам має свою специфіку. Тому, з метою попередження порушень норм чинного законодавства та своєчасного й повного отримання матеріального забезпечення працівниками, які захищали суверенітет та територіальну цілісність України, звертаємо увагу голів комісій (уповноважених) із соціального страхування та бухгалтерів розрахункових відділів підприємств, установ, організацій на наступне.

Частиною 3 статті 119 Кодексу законiв про працю України в 2014-2015 роках передбачалося збереження місця роботи, посади, а також компенсацію із Державного бюджету України середнього заробітку працівникам підприємств, установ, організації, незалежно від форми власності та підпорядкування, призваним на військову службу під час мобілізації.

Важливим є той факт, що відповідно до частини 7 статті 7 Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” від 08.07.2010 2464 на суми компенсованого за рахунок коштів Державного бюджету України середнього заробітку за період з 18.03.2014 по 31.12.2015 не нараховувався та з цих сум не утримувався єдиний внесок. Тобто, хоч за особою, призваною на військову службу, середнiй заробiток зберiгався, проте за цей період єдиний внесок не сплачувався, і, відповідно, така виплата до розрахунку середньої заробітної плати для нарахування допомоги по тимчасовій непрацездатності не повинна включатися, а календарні дні цього періоду не будуть враховуватися, як такі, що не відпрацьовані з поважної причини.

Відповідно до нової редакції статті 119 Кодексу законiв про працю України з 01.01.2016 за рахунок коштів Державного бюджету України роботодавцю не компенсуються витрати по збереженню за працівником середнього заробітку на період його мобілізації. У зв’язку з цим при обчисленні середньої заробітної плати для нарахування допомоги по тимчасовій непрацездатності демобілізованому працівнику необхідно включати до розрахунку середній заробіток, так як з нього сплачується єдиний внесок та кількість календарних днів за місяці розрахункового періоду.

У частині 2 статті 21 Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" від 23.09.1999 № 1105 (далі – Закон № 1105) зазначено, що страховий стаж обчислюється за даними персоніфікованого обліку відомостей про застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (форма ОК-7), а за періоди до його запровадження – у порядку та на умовах, передбачених законодавством, що діяло раніше.

Під час визначення розміру допомоги по тимчасовій непрацездатності демобілізованому працівнику необхідно перевіряти наявність шестимісячного страхового стажу в періоді дванадцяти місяців перед настанням страхового випадку. У разі, якщо страховий стаж менше шести місяців, необхідно застосувати обмеження, визначене частиною 4 статті 19 Закону № 1105, а саме: розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності в розрахунку на місяць має бути не вищим за розмір мінімальної заробітної плати, встановленої Законом у місяці настання страхового випадку.

Окрім того, звертаємо увагу на те, що статтею 24 Закону № 1105 передбачено виплачувати допомогу по тимчасовій непрацездатності ветеранам війни та особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" від 22.10.1993 № 3551-ХІІ, у розмірі 100 відсотків середньої заробітної плати незалежно від страхового стажу.

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності ґарантує надання застрахованим особам матеріального забезпечення та соціальних послуг за умови беззаперечного дотримання страхувальниками норм чинного законодавства.

 

 

В.о. директора                                                                                               Т.М. Бойко

Подання звіту за формою Ф4-ФСС з ТВП в єлектронному вигляді

опубліковано 16 січ. 2017 р., 21:42 isp web   [ оновлено 16 січ. 2017 р., 21:42 ]

Подання звіту за формою Ф4-ФСС з ТВП в єлектронному вигляді.

Відповідно до Порядку формування та подання звітності по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, затвердженого Постановою правління Фонду від 18.01.2011 року № 4 (із змінами та доповненнями), та Порядку подання страхувальниками електронних документів до Фонду затвердженого Постановою правління Фонду від 27.04.2011 року № 23, страхувальники можуть подавати звітність за формою Ф.4-ФСС з ТВП в електронній формі.

Електронний документ надсилається страхувальником адресату через автоматизовану інформаційну систему приймання електронних документів Фонду за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку загального користування на підставі укладеного договору між адресатом та страхувальником.

Для укладення договору страхувальнику необхідно звернутися до робочого органу Фонду за місцем реєстрації.

 Автоматизована інформаційна система приймання електронних документів Фонду забезпечує цілодобовий прийом електронних документів від страхувальників. Обробку документів адресат здійснює з 9:00 год. до 17:00 год. щодня, крім вихідних, святкових та неробочих днів.

Датою подання електронного документа вважається дата, зафіксована у першій квитанції до електронного документа, за яким страхувальником отримано третю квитанцію з повідомленням про прийняття (або неприйняття) електронного документа.

Електронний документ, до якого страхувальником не було отримано третьої квитанції, прийнятим не вважається.        

Нагадуємо, що звітність за формою Ф.4 –ФСС з ТВП надається не пізніше 20 числа наступного за звітним періодом місяця.

За несвоєчасне подання або неподання встановленої звітності по коштах Фонду, подання недостовірної звітності щодо використання страхових коштів на посадових осіб підприємств, установ, організацій, фізичних осіб, які використовують найману працю, накладається штраф в розмірі та порядку, передбаченими чинним законодавством.

 

Детальну інформацію можна отримати за посиланням:

http://www.fse.gov.ua/fse/control/main/uk/publish/category/917636

 

З питаннями звертатись до Енергодарської міської виконавчої дирекції ЗОВ ФСС ТВП за адресою: м.Енергодар, вулиця Українська, 4а,  телефон для довідок: (06139) 4-20-12

1-10 of 20