Головна‎ > ‎

Енергодарське відділення УВД Фонду соціального страхування України у Запорізькій області


Новий Порядок направлення застрахованих осіб після перенесених захворювань і травм у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів для отримання послуг з лікування за рахунок коштів

опубліковано 12 лют. 2018 р., 05:41 isp web   [ оновлено 12 лют. 2018 р., 05:41 ]

Новий Порядок направлення застрахованих осіб після перенесених захворювань і травм у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів для отримання послуг з лікування за рахунок коштів

Фонду соціального страхування України

 

З 01 січня 2018 року набув чинності новий Порядок відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затверджений постановою правління Фонду від 13.07.2017  № 39 (далі – Порядок № 39), яким запроваджено новий механізм забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування після перенесених захворювань і травм за принципом «гроші ходять за людиною».

        Що  ж таке медична реабілітація?

Медична реабілітація (відновлювальне лікування) – вид медичної допомоги, що охоплює систему лікувальних заходів, які спрямовані на відновлення порушених чи втрачених функцій організму, виявлення та активізацію його компенсаторних можливостей, профілактику ускладнень та рецидивів захворювання.

Застосування медичної реабілітації в умовах санаторно-курортних закладів допомагає якнайшвидше відновити здоров’я та працездатність людини, зменшити показник первинної інвалідності, підвищити рівень життєдіяльності, а також скоротити терміни тимчасової непрацездатності.

Висока ефективність проведення медичної реабілітації може бути досягнута лише за умов обов’язкового дотримання основних принципів: раннього початку, безперервності, послідовності, наступності та повноти надання медичної допомоги хворим, індивідуального підходу та програмування відновлювального лікування.

    Медична реабілітація призначається пацієнтам після закінчення гострого періоду захворювання в разі наявності обмежень життєдіяльності та виконання трудової діяльності та спрямована на відновлення здоров’я застрахованої особи та повернення її до суспільно-корисної праці, профілактику ускладнень хвороб та зменшення витрат на допомогу по тимчасовій непрацездатності.

Яка роль Фонду соціального страхування України?

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (далі – Фонд) здійснюється оплата відновлювального лікування осіб, застрахованих за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності (далі – застраховані особи).

Порядком № 39 визначено укладання тристороннього договору про відшкодування Фондом санаторно-курортному закладу витрат за надані послуги із реабілітаційного лікування за вибором застрахованої особи (далі – договір). Договір є документом, що надає право застрахованій особі на отримання послуг із реабілітаційного лікування у санаторно-курортному закладі за визначеними у договорі профілем медичної реабілітації, терміном лікування та датою початку лікування.

Застрахована особа буде направлятись до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу за її вибором відповідно до медичних показань визначеного профілю медичної реабілітації за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я, де перебуває зазначена особа на лікуванні.

Застрахована особа з порушенням перебігу вагітності може направлятися в реабілітаційне відділення санаторно-курортного закладу із жіночої консультації.

Застрахована особа, яка брала безпосередню участь в антитерористичній операції, має право на лікування (у супроводі членів сім’ї: чоловік/дружина, неповнолітні діти) в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу за профілем медико-психологічна реабілітація за рахунок коштів Фонду один раз після демобілізації за наявності відповідних медичних показань.

Нижче можна ознайомитися з переліком реабілітаційних відділень відповідних профілів медичної реабілітації та схемою направлення застрахованих осіб до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів.

Доречно зауважити, що переважна більшість пацієнтів (підгострий період інфаркту міокарда, підгострий період інсультів, підгострий період операцій ортопедичних, травматологічних, після оперативних втручань на органах травлення, з порушенням перебігу вагітності тощо), які потребують відновлювального лікування в умовах санаторно-курортного закладу, не можуть долати великі відстані, щоб дістатись до оздоровниць.

Отже, направлення застрахованих осіб до конкретного реабілітаційного відділення, конкретного санаторію обумовлено наявністю медичних показань та протипоказань, функціональним класом хвороби, важкістю загального стану хворого, особливостями адаптації до умов навколишнього середовища, віддаленістю оздоровниці від лікувального закладу. 

Перелік реабілітаційних відділень відповідних профілів медичної реабілітації:

1. Нейрореабілітація: підгострий період інсультів (після оперативних втручань на судинах мозку або без них), підгострий період черепно-мозкових травм.

2. М’язово-скелетна реабілітація:

2.1. Підгострий період після операцій на опорно-руховому апараті (ортопедичних, травматологічних), ревматологічні захворювання.

2.2. Підгострий період опіків.

3. Кардіо-пульмонарна реабілітація:

3.1. Підгострий період інфаркту міокарда (після оперативних втручань на судинах серця або без них), стан після пролікованої нестабільної стенокардії (після оперативних втручань на судинах серця або без них), підгострий період після операцій на серці.

3.2. Підгострий період захворювань легень, підгострий період після операцій на легенях, у тому числі з приводу  гнійних процесів нетуберкульозного характеру.

3.3. Цукровий діабет.

4. Медико-психологічна реабілітація учасників АТО: порушення адаптації; розлади по’вязані із споживанням їжі; неорганічні розлади сну; соматоформні розлади; неврастенія.

5. Реабілітація після оперативних втручань на органах зору: підгострий період після оперативних втручань на органах зору.

6. Реабілітація при порушені перебігу вагітності: ускладнена вагітність.

7. Інша (соматична) реабілітація:

7.1. Підгострий період після оперативних втручань  на органах травлення.

7.2. Підгострий період після оперативних втручань на органах сечостатевої системи (оперативного та інструментального видалення каменів з нирок і сечових шляхів, ударно-хвильової літотрипсії).

7.3. Підгострий період після оперативних втручань на жіночих статевих органах.

Схема направлення в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів:

Заклад охорони здоров’я, де застрахована особа перебуває на лікуванні, протягом доби, з моменту надання висновку ЛКК, інформує орган Фонду, за місцем обліку закладу охорони здоров’я як страхувальника, про потребу зазначеної особи (з урахуванням медичних показань та протипоказань) у подальшому лікуванні в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу із зазначенням профілю (далі – страховий випадок).

Уповноважений представник органу Фонду приходить до закладу охорони здоров’я, де перебуває зазначена особа на стаціонарному лікуванні, не пізніше наступного дня з моменту повідомлення про страховий випадок для надання роз’яснення про порядок забезпечення реабілітаційним лікуванням застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду та оформлення документів.

               Застрахована особа має право вибору санаторно-курортного закладу відповідно до рекомендацій лікуючого лікаря та ЛКК (з урахуванням медичних показань та протипоказань функціональним класом хвороби, важкістю загального стану хворого, особливостями адаптації до умов навколишнього середовища, віддаленістю оздоровниці від лікувального закладу тощо) за визначеним профілем медичної реабілітації. Із переліком санаторно-курортних закладів у розрізів профілів медичної реабілітації можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Фонду.

            Уповноважений представник органу Фонду перевіряє перебування застрахованої особи на обліку в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування; протягом одного робочого дня з моменту отримання заяви надсилає її (шляхом електронного зв’язку, факсограмою тощо) санаторно-курортному закладу для узгодження можливості прийому хворого на реабілітаційне лікування та інформує заклад про граничні розміри витрат.

Санаторно-курортний заклад надсилає протягом одного робочого дня відділенню управління Фонду згоду про надання послуг із реабілітаційного лікування застрахованій особі (визначеного профілю) і готовність укласти Договір із узгодженою датою заїзду та перелік діагностичних та лікувальних послуг (для визначеного профілю).

Застрахована особа підписує три примірники Договору (для робочого органу Фонду, санаторно-курортного закладу та застрахованої особи).

Як і раніше, на весь період стаціонарного лікування та перебування застрахованої особи на реабілітаційному лікуванні в санаторно-курортному закладі видається лікарняний листок. Термін лікування визначається лікуючим лікарем і ЛКК, але не може бути більший, ніж 24 дні.

Під час прибуття до санаторно-курортного закладу застрахована особа зобов’язана надати паспорт, свідоцтво про народження дитини (у разі направлення на лікування дитини), а також:

1) три примірники Договору;

2) виписку з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма   № 027/о, затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 14.02.2017 № 110)

або

обмінну карту пологового будинку, пологового відділення лікарні (форма № 113/о, затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 13.02.2006 № 67) у разі направлення вагітної;

3) листок непрацездатності (при направленні безпосередньо зі стаціонару закладу охорони здоров’я), виданий відповідно до Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 13.11.2001 № 455, та оформлений згідно з Інструкцією про порядок заповнення листка непрацездатності, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 03.11.2004 № 532/274/136-ос/1406.
Енергодарське відділення управління виконавчої
дирекції Фонду соціального страхування України 
у Запорізькій області

Аналіз рівня виробничого травматизму та професійної захворюваності у Запорізькій області

опубліковано 12 лют. 2018 р., 05:27 isp web   [ оновлено 12 лют. 2018 р., 05:31 ]

Аналіз рівня виробничого травматизму та професійної захворюваності

у Запорізькій області

 

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області (далі – управління) проведено аналіз стану виробничого травматизму в Запорізькій області та підведено підсумки діяльності з цього напряму.

Протягом 2017 року до відділень управління надійшло 428 повідомлень про нещасні випадки на виробництві, що на 11,6 % більше порівняно з 2016 роком; кількість потерпілих внаслідок нещасних випадків збільшилась на 13 %. За результатами розслідувань, з урахуванням подій попередніх періодів, станом на 01.01.2018 за страховими випадками взято на облік 340 потерпілих від нещасних випадків на виробництві, в тому числі 17 – зі смертельними наслідками. Таким чином, у 2017 році кількість страхових випадків (за актами ф.Н-1) порівняно з 2016 роком збільшилась на 14,9 %, а рівень страхових випадків зі смертельним наслідком підвищився до 41,7 %.

До основних травмонебезпечних галузей економіки належать:

        - металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин та устаткування – 61 потерпілий, в т.ч. 1 – смертельно (за актами ф.Н-1), що складає 17,9 % від загальної кількості травмованих на виробництві, порівняно з 2016 роком кількість потерпілих у цій галузі збільшилась на 38,6 % (44 потерпілих за 2016 рік);
        - транспорт, складське господарство, поштова та кур’єрська діяльність – 23 потерпілих, порівняно з 2016 роком кількість потерпілих у цій галузі збільшилась на 76,9 % (13 потерпілих за 2016 рік);
        - виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – 19 потерпілих, в т.ч. 3 – смертельно (за актами ф.Н-1), порівняно з 2016 роком кількість потерпілих у цій галузі збільшилась на 46,2 % (13 потерпілих за 2016 рік);
        - виробництво харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів – 11 потерпілих, порівняно з 2016 роком кількість потерпілих у цій галузі збільшилась на 83,3 % (6 потерпілих за 2016 рік);
        - охорона здоров’я – 38 потерпілих, 11,2 % від загальної кількості травмованих у Запорізькій області, порівняно з 2016 роком кількість потерпілих серед медичних працівників збільшилась на 8,6 % (35 потерпілих у 2016 році).

Аналіз стану виробничого травматизму показує, що основними причинами нещасних випадків продовжують бути організаційні причини – 68 % від загальної кількості  травмованих. З організаційних чинників 71,4 % нещасних випадків траплялись через невиконання вимог інструкцій з охорони праці та посадових обов’язків. Слід зазначити, що у 2017 році внаслідок організаційних причин загинуло 14 працівників підприємств, із них 4 – через невиконання посадових обов’язків та 3 – через невиконання вимог інструкцій з охорони праці.

Причинами переважної більшості травмування працівників є незадовільна організація робочих місць і безпечного виконання робіт, порушення технологічної та трудової дисципліни, безвідповідальність керівників виробництва і безпосередніх виконавців у питаннях дотримання вимог чинних нормативних актів та інструкцій з охорони праці.

Основними видами подій, які призводять до нещасних випадків, є:

        - падіння потерпілого – 38,2 % (2016 – 35,5 %, 2015 – 35,4 %, 2014 – 40,5 %);
        - дія предметів та деталей, що рухаються, розлітаються, обертаються, – 19,4 % (2016 – 21,3 %, 2015 – 24,6 %, 2014 – 15,4 %);
        - дорожньо-транспортна пригода – 11 % (2016 – 6,8 %, 2015 – 8,2 %, 2014 – 10,1 %);
        - навмисне вбивство або травма, заподіяна іншою особою, – 6,5 % (2016 – 6,1 %, 2015 – 8,9 %).

Найчастіше травмувались працівники таких професій, як: слюсар-ремонтник, водій автотранспортних засобів, електрогазозварник, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, молодша медична сестра.

Протягом 2017 року у відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду в Запорізькій області взято на облік 47 потерпілих, яким встановлено діагноз професійного захворювання. Зростання кількості осіб із професійними захворюваннями (за актами ф.П-4) порівняно з 2016 роком склало 9,3 % (у 2016 році взято на облік 43 хворих внаслідок професійного захворювання). Найбільша кількість професійних захворювань – 23,4 % від загальної кількості встановлена 11 працівникам ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат» та ПАТ «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь». 51 % таких хворих мали стаж роботи в шкідливих умовах від 20 до 29 років, 27,7 % – від 30 до 39 років, 21,3 % працівників отримали професійне захворювання протягом 10-19 років роботи в умовах впливу шкідливих факторів.

Таким чином, за статистичними спостереженнями у період 2001-2017 років значне зростання рівня профзахворювань виникає після десятирічного перебування працівника в умовах впливу шкідливих виробничих факторів.
Енергодарське відділення управління виконавчої 
дирекції Фонду соціального страхування України
у Запорізькій області

Энергодарское отделение управления исполнительной дирекции Фонда социального страхования Украины в Запорожской области

опубліковано 17 січ. 2018 р., 23:29 isp web   [ оновлено 17 січ. 2018 р., 23:29 ]

Энергодарское отделение управления исполнительной дирекции Фонда социального страхования Украины в Запорожской области

 

ИНФОРМИРУЕТ:

https://drive.google.com/a/en.gov.ua/file/d/1RqNVMbdmlyyjjjmPSF10Np-rQ1S_iRlg/view?usp=drive_web

ПАМ’ЯТКА Як слід себе вести при ожеледиці

опубліковано 28 груд. 2017 р., 05:20 isp web   [ оновлено 28 груд. 2017 р., 05:20 ]

ПАМ’ЯТКА 
Як слід себе вести при ожеледиці 

        Для зниження ймовірності отримання травми під час ожеледі та ожеледиці слід прийняти ряд заходів:
        1. Підготуйте нековзне взуття з підошвою на мікропористій основі (найправильніше взуття при ожеледі - з ребристою підошвою і широким носом.);
        2. Модницям рекомендовано відмовитися від високих каблуків;
        3. Дивіться собі під ноги, намагайтеся обходити небезпечні місця;
        4. Якщо крижану «калюжу» обійти неможливо, пересувайтеся по ній невеликими легкими кроками.
        Ступивши на слизьку поверхню, не уповільнюйтє, а, навпаки, по можливості прискорте крок. При цьому ноги в колінах тримайте трохи зігнутими. Руки ні в якому разі не можна тримати в кишенях, це збільшує ймовірність падіння - вони знадобляться вам для балансу, а якщо почнете падати, то зможете на них спертися.
        Руки по можливості повинні бути вільні. Намагайтеся не носити важкі сумки, не тримайте руки в кишенях.
        При ожеледі пересувайтеся обережно. Наступати слід на всю підошву, ноги злегка розслабте в колінах.
        Якщо ви почали падати, то постарайтеся згрупуватися: притиснути підборіддя до грудей, лікті до боків. При цьому можна спробувати присісти, щоб не падати з усією висоти свого зросту. Падати найбезпечніше на бік.
        Людям похилого віку рекомендується використовувати тростину з гумовим наконечником або спеціальну палицю з загостреними шипами.
        Будьте гранично уважним на проїжджій частині дороги: не поспішайте, і тим більше не біжіть.
        Якщо Ви посковзнулися:
        - присядьте, щоб знизити висоту падіння;
        - в момент падіння постарайтеся згрупуватися, і, перекотившись, пом'якшити удар об землю;
        - не намагайтеся врятувати речі, які несете в руках;
        - не поспішайте піднятися, огляньте себе, чи немає травм;
        - попросіть перехожих допомогти.
        Пам'ятайте: особливо небезпечні падіння на спину, горілиць, так як велика ймовірність струсу мозку. При отриманні травми обов'язково зверніться до лікаря за наданням медичної допомоги.

Водіям при ожеледиці слід користуватися такими прийомами безпечного водіння. 

        Слід їхати дуже повільно, обачно і виключно плавно.
        З'їжджаючи з крутого схилу, або під'їжджаючи до повороту, потрібно заздалегідь переключитися на нижчу передачу, щоб не вдаватися, по можливості, до гальмування.
        Обмерзлі підйоми намагайтеся долати на кілька підвищеній швидкості, щоб на самому підйомі не довелося перемикати передачі, а можна було навіть поступово зменшувати натискання на педаль газу.
        На перехрестях остерігайтеся зіткнення з машинами, такими в поперечному напрямку. Краще почекати з виїздом на перехрестя, ніж поставити себе під удар машини, якою керує необережний водій.
        На пішохідних переходах і в інших місцях можливої появи пішоходів на проїжджій частині, проявляйте підвищену обережність. Пам'ятайте, що пішохід також йде по вкритій льодом дорозі і не має можливості швидко зупинитися.
        При русі по обледенілій дорозі не слід підвищувати швидкість, сподіваючись на протиковзкі матеріали, якими посипають дороги.
        Небезпечний при ожеледі і щойно випавший сніг, який маскує обмерзлі покриття. Рух можна починати з другої передачі, щоб зменшити тягове зусилля на ведучих колесах. Коли колеса буксують, виділяється велика кількість тепла, що призводить до танення дорожнього покриття і погіршення початкових умов руху.
        Для всіх маневрів автомобіля, пов'язаних з поворотом, треба розраховувати на темп руху уповільнений (мінімум на 10-15%) у порівнянні з літніми умовами. Про це потрібно пам'ятати при перестроюванні з одного ряду в інший, до і після обгону або випередження.
        Виїзд на смугу зустрічного руху відбувається з помірною швидкістю і, тільки після, збільшується до меж, необхідних для обгону автомобіля.
        Зазор між автомобілями при обгоні повинен бути збільшений як мінімум в два рази в порівнянні зі звичайними умовами руху.
        В цей же час не слід близько під'їжджати до краю проїжджої частини, так як випадковий заїзд одним колесом на засніжене узбіччя легко може викликати бічний занос автомобіля.
        Повернення на свою смугу руху також має відбуватися після зниження швидкості, але не нижче швидкості обгоняємого автомобіля.

До уваги служб з охорони праці, профспілкових організацій, працівників!

опубліковано 13 лист. 2017 р., 23:12 isp web

До уваги служб з охорони праці, профспілкових організацій, працівників!

Енергодарське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області повідомляє наступне.

Наказом Міністерства соціальної політики України від 30.03.2017 № 526 внесені зміни до Положення про розробку інструкцій з охорони праці, затвердженого наказом Комітету по нагляду за охороною праці Міністерства праці та соціальної політики України від 29.01.1998 № 9 викладене у редакції наказу Міністерства соціальної політики України 30.03.2017 № 526, зареєстроване в Міністерстві юстиції України від 21.06.2017 за № 779/30647.

В роботі необхідно користуватися Положенням із внесеними змінами.

Наказом Міністерства соціальної політики України від 23.06.2017 № 1050 затверджені Мінімальні вимоги з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках (зареєстровані в Міністерстві юстиції України 08.09.2017 за № 1111/30979).

В приміщенні Енергодарського відділення управління виконавчої дирекції ФСС України у Запорізькій області за адресою: м.Енергодар, вул.Українська, буд.4а, другий поверх функціонує «Сервісний пункт з надання консультаційних послуг з питань профілактики нещасних випадків, охорони праці та соціального страхування»  та  телефон довіри (06139) 6-59-97 з питань приховування нещасних випадків на виробництві та неналежного стану охорони праці, що загрожує здоров’ю і життю працюючих.

З метою поширення пропаганди безпечних і нешкідливих умов праці та залучення до передплати на журнал «Безпека праці на виробництві» додаємо тематичний план та контактні дані редакції журналу.


До уваги страхувальників!

опубліковано 5 жовт. 2017 р., 04:22 isp web   [ оновлено 5 жовт. 2017 р., 04:27 ]

ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ! 

        Енергодарське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області повідомляє про відновлення автоматизованої системи подання електронної звітності страхувальниками та її готовність до прийому даних з 01.10.2017 р.
        Нова електронна поштова адреса для подання електронної звітності з тимчасової втрати працездатності – ezvit@fssu.gov.ua.
        З питань функціонування системи подання електронної звітності страхувальниками та моніторингу стану надходження звітів звертатися до головного спеціаліста відділу фінансово-економічної діяльності, обліку страхувальників і доходів Енергодарського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області Гомжиної Наталії Володимирівни (тел. (06139) 4-20-12).

Відпочинок та оздоровлення дітей в період літніх шкільних канікул в санаторії-профілакторії «Перемога»

опубліковано 4 трав. 2017 р., 03:30 isp web   [ оновлено 4 трав. 2017 р., 03:30 ]

Відпочинок та оздоровлення дітей

в період літніх шкільних канікул

в санаторії-профілакторії «Перемога»

 

Санаторій-профілакторій «Перемога» (власність Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності) запрошує школярів в період літніх канікул на оздоровлення та відпочинок унікального формату.

Літній відпочинок в с/п «Перемога» - це з'єднання в одній зміні дитячого оздоровлення протягом перших п`яти днів з використанням лікувальної бази санаторію-профілакторію за спеціальною програмою профілактики та лікування, а саме: оздоровлення в соляній кімнаті, штучний мікроклімат якої є унікальним методом лікування і профілактики захворювань (хронічного бронхіту, наслідків перенесення пневмонії, бронхіальної астми), аромотерапія, аероіонотерапія, кисневі пінки, інгаляції, масаж й тренування, лікувальна фізкультура (приділяється увага сколіозу, плоскостопості). Та протягом останніх семи днів на самому березі (перша лінія) Чорного моря в зоні відпочинку біля с. Рибаківка діти мають можливість отримати всі види кліматотерапії: геліотерапії (прийом сонячних ванн, що є неодмінною складовою санаторно-курортного лікування), таласотерапії (лікування морським кліматом і морськими купаннями, що сприяє тренуванню механізмів терморегуляції, яке лежить в основі загартовування; здійснює на організм неспецифічну, загальнозміцнюючу дію; підвищує його захисні сили і стійкість до несприятливих умов зовнішнього середовища).

Культурно-розважальна програма розроблена та організована, з урахуванням досвіду організації дитячого відпочинку в санаторії-профілакторії «Перемога» під час літніх шкільних канікул, досвідченими вожатими та психологом, спрямована на покращення концентрації дитячої уваги і підвищення здатності до навчання, розвиток комунікації дітей в колективі, поліпшення творчих та інтелектуальних навичок дітей.

За час перебування в літньому оздоровчому таборі с/п «Перемога» кожна дитина отримає  море позитиву та драйв від цікавих і захоплюючих квестів, зробить неймовірні відкриття і знайде нових друзів, проникнеться командним духом за допомогою командоутворюючих змагань та ігор, розкриє свій творчий потенціал, завдяки спеціально розробленим майстер-класам та конкурсам, відкриє для себе красу південного регіону на екскурсіях.

Величезна увага приділяється харчуванню дітей, адже влітку відбувається найінтенсивніший ріст дитячого організму. Тому харчування - п'ятиразове, смачне і збалансоване, розроблене з урахуванням всіх вікових особливостей дітей. У меню завжди сезонні овочі і фрукти, м'ясні і рибні страви, смачна випічка. Вихователі стежать за харчуванням дітей, тому пообідати одними бананами нікому не вдасться))).

Проживання в двомісних кімнатах з усіма зручностями сприяє комфортному відпочинку та оздоровленню дітей у санаторії. В закладі функціонує послуга безкоштовної зони Wi-Fi, працює бібліотека, тренажерний зал та зал лікувальної фізкультури. Територія табору огороджена, вечірньої пори освітлюється, служба охорони працює цілодобово.

Літній дитячий табір с/п «Перемога» запрошує всіх школярів віком від 6 до 18 років в період канікул оздоровитися та відпочити в м. Миколаєві і на березі Чорного моря в с. Рибаківка!

Тепле ласкаве море, чисте морське повітря, веселі ігри, оригінальні конкурси та спортивні змагання залишать яскраві і незабутні враження про безтурботне літній відпочинок в пам'яті дітей. Ми прагнемо, щоб час, проведений в нашому таборі, став частинкою добрих спогадів дитини про дитинство.

 

Тривалість оздоровчої зміни 12 календарних днів (відпочинок та оздоровлення в санаторії-профілакторії «Перемога» (м. Миколаїв) - 5 днів; на березі моря (с. Рибаківка) - 7 днів). Вартість зміни 4200,00 гривень.

 

Графік заїздів дітей в період шкільних канікул

до  санаторію-профілакторю «Перемога»

1 зміна

12.06.2017 – 23.06.2017

2 зміна

25.06.2017 – 06.07.2017

3зміна

08.07.2017 – 19.07.2017

4 зміна

21.07.2017 – 01.08.2017

5 зміна

03.08.2017 – 14.08.2017

6 зміна

16.08.2017 – 27.08.2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Довідки за тел. (0512)58-09-89; 58-09-98; (050)937 06 94, (093)215 88 08; (067)705 71 12;(063)129 04 24.

http://www.fse.gov.ua/fse/control/mik/uk/index

https://www.facebook.com/SPPeremoga/

https://vk.com/spperemoga

Відновлювальне лікування застрахованих осіб за новими профілями медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах.

опубліковано 24 квіт. 2017 р., 06:27 isp web   [ оновлено 24 квіт. 2017 р., 06:28 ]

Відновлювальне лікування застрахованих осіб

за новими профілями медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах. 

 

          Починаючи з ІІ кварталу 2017 року відбір та направлення хворих застрахованих осіб закладами охорони здоров’я буде також здійснюватись за новими профілями медичної реабілітації:

-         відновлювальне лікування після перенесених ефективних операцій на легенях, у т.ч. з приводу гнійних процесів не туберкульозного характеру;

-         відновлювальне лікування хворих після хірургічного втручання на органах сечостатевої системи та після оперативного і інструментального видалення каменів з нирок і сечових шляхів, ударно-хвильової літотрипсії.

Нагадуємо, одним із видів соціальних послуг за рахунок коштів Фонду є оплата лікування застрахованих осіб і членів їх сімей у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм. Право застрахованих осіб на отримання такого лікування передбачено статтею 29 Закону України від 23.09.1999 №1105-ХІV «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Порядок отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду затверджено постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 25.02.2009 №12 (далі - Порядок №12).

Виконавча дирекція Запорізького обласного відділення Фонду уклала договори щодо здійснення медичного відбору і направлення хворих, які є застрахованими особами, в реабілітаційні відділення санаторіїв із 43 закладами охорони здоров'я Запорізької області. Згідно укладених договорів у 2017 році передбачається направлення на реабілітацію 1747 застрахованих осіб. На ці цілі планується витратити біля 20,8млн.грн.

Зазначені заклади отримують путівки на відновлювальне лікування у реабілітаційні відділення санаторіїв ПрАТ "Приазовкурорт", ПрАТ "Миргородкурорт", «Трускавецькурорт», ДП "СКК "Моршинкурорт", Курорт «Березовські мінеральні води» тощо. Застраховані особи мають можливість пройти відновлювальне лікування у реабілітаційних відділеннях після гострого інфаркту міокарду, гострих цереброваскулярних порушень, після ортопедичних операцій, після оперативних втручань на органах травлення, відновлювальне лікування після перенесених ефективних операцій на легенях, після хірургічного втручання на органах сечостатевої системи, при порушеннях обміну речовин та порушень перебігу вагітності.

Направлення застрахованих осіб здійснюється із стаціонару закладів охорони здоров’я. Медичний відбір хворих у реабілітаційні відділення проводиться відбірковою комісією закладу охорони здоров’я по медичному відбору хворих у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів відповідно до медичних показань.

Застрахована особа, яка перебуває на стаціонарному лікуванні для отримання путівки повинна оформити і надати Довідку страхувальника-документ, який підтверджує, що одержувач довідки є застрахованою особою в системі загальнообов'язкового державного страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням та на час видачі їй путівки протягом поточного року не користувалась путівкою до реабілітаційного відділення.

Форма Довідки страхувальника визначена додатком 4 до Порядку №12 і складається із двох частин, одна з яких заповнюється на підприємстві застрахованої особи, друга частина Довідки заповнюється за місцем обліку страхувальника в органі Фонду. Довідка дійсна протягом одного місяця.

Путівка до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу видається закладом охорони здоров'я застрахованій особі безкоштовно, терміном лікування 24 дні.

     Детальну інформацію можна отримати безпосередньо у закладах охорони здоров'я Запорізької області або за телефонами Енергодарської міської виконавчої дирекції ЗОВ ФСС ТВП (м.Енергодар, вулиця Українська, 4а):  (06139) 6-24-96, 6-53-91, 6-59-97.

Про лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

опубліковано 6 квіт. 2017 р., 03:28 isp web   [ оновлено 6 квіт. 2017 р., 03:33 ]

Про лікування у реабілітаційних відділеннях 
санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності 

        Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-ХІV (в редакції Закону України від 28.12.2014 № 77 – VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці») передбачено оплату лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм (п.4 ч.1 ст.20).
        Важливою відмінністю лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів є те, що видача путівок здійснюється лікувально-профілактичним закладом за наявності медичних показників безпосередньо із стаціонару лікувального закладу з видачею листка непрацездатності. Враховуючи, що оплата лікування в реабілітаційному відділенні відбувається за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, то путівка для такого лікування видається застрахованій особі безкоштовно. Рішення щодо виділення зазначеної путівки приймається відбірковою комісією лікувально-профілактичного закладу за наявності медичних показань за певним профілем реабілітаційного лікування. При цьому, застрахована особа має надати довідку для отримання путівки до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу, підписану керівником, головним бухгалтером і головою комісії із соціального страхування підприємства, організації, на якому працює, скріплену печаткою підприємства та завірену районною (міжрайонною), міською виконавчою дирекцією обласного відділення Фонду за місцем реєстрації підприємства (за формою відповідно додатку 4 до Порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою Правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 25.02.2009 № 12).
        Протягом 2016 – 2017 років Виконавча дирекція Запорізького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності виділяє путівки лікувально-профілактичним закладам Запорізької області до реабілітаційних відділень санаторно-куротних закладів ПрАТ «Приазовкурорт», «Миргородкурорт», «Трускавецькурорт», «Моршинкурорт», «Конвалія» ПП «Ярина», «Березівські мінеральні води», ТОВ «Санаторій «Курорт Орлівщина».
        Енергодарською міською виконавчою дирекцією Запорізького обласного відділення Фонду у 2016 році опрацьована та завірена 91 довідка для отримання застрахованою особою путівки до санаторно-курортного закладу за профілями реабілітаційного лікування:
        - відновлювальне лікування після гострого інфаркту міокарда в санаторіях «Бердянськ», «Великий Луг» Приазовкурорт (26 путівок);
        - відновлювальне лікування після гострих цереброваскулярних порушень в санаторіях «Бердянськ», «Великий Луг» Приазовкурорт (23 путівки);
        - відновлювальне лікування порушень обміну речовин в санаторіях «Березовий гай» Миргородкурорт, «Алмаз» Трускавецькурорт (12 путівок);
        - відновлювальне лікування після оперативних втручань на органах травлення в санаторіях «Полтава» Миргородкурорт, «Лаванда» Моршинкурорт, «Великий Луг» Приазовкурорт (7 путівок);
        - відновлювальне лікування після ортопедичних операцій в санаторіях «Бердянськ», «Великий Луг» Приазовкурорт (13 путівок);
        - відновлювальне лікування порушень перебігу вагітності в санаторії «Великий Луг» Приазовкурорт (10 путівок).

        В І кварталі 2017 року Енергодарською міською виконавчою дирекцією Запорізького обласного відділення Фонду опрацьовано та завірено 28 довідок для отримання застрахованою особою путівки до санаторно-курортного закладу за профілями реабілітаційного лікування:
        - відновлювальне лікування після гострого інфаркту міокарда в санаторії «Великий Луг» Приазовкурорт (6 путівок);
        - відновлювальне лікування після гострих цереброваскулярних порушень в санаторії «Великий Луг» Приазовкурорт (8 путівок);
        - відновлювальне лікування порушень обміну речовин в санаторіях «Березовий гай» Миргородкурорт, ТОВ «Санаторій «Курорт Орлівщина» (7 путівок);
        - відновлювальне лікування після оперативних втручань на органах травлення в санаторії «Лаванда» Моршинкурорт (1 путівка);
        - відновлювальне лікування після ортопедичних операцій в санаторії «Великий Луг» Приазовкурорт (4 путівки);
        - відновлювальне лікування порушень перебігу вагітності в санаторії «Великий Луг» Приазовкурорт (2 путівки).

        Додаткову інформацію можна отримати в Енергодарській міській виконавчій дирекції ЗОВ ФСС ТВП за адресою: м.Енергодар, вулиця Українська, 4а.
        Довідки за телефонами: (06139) 6-24-96, 6-53-91.

Санаторій – профілакторій «Перемога»

опубліковано 20 бер. 2017 р., 22:49 isp web   [ оновлено 20 бер. 2017 р., 22:50 ]


     Санаторій – профілакторій «Перемога», який є власністю Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності запрошує на період весняних канікул усіх школярів Запорізької області на оздоровлення та відпочинок, починаючи з 26.03.2017 по 09.04.2017.

Це можливість оздоровитися в унікальному місці                 м. Миколаєва серед сосен, біля водного простору Дніпро- Бузького лиману, весело та організовано провести дозвілля.

Культурно-розважальна програма, розроблена та організована з урахуванням досвіду організації дитячого відпочинку досвідченими вожатими та психологом, спрямована на покращення концентрації дитячої уваги і підвищення здатності до навчання, розвиток комунікації дітей в колективі, поліпшення творчих та інтелектуальних навичок дітей.

За час перебування в закладі діти набудуть багаж яскравих вражень, приємних спогадів та купу нових знань та вмінь!

Відпочиваючи в санаторії-профілакторії «Перемога» дитина:

• отримає драйв від цікавих і захоплюючих квестів;

• вдосталь награється в спортивні ігри (волейбол, футбол);

• проникнеться командним духом за допомогою командоутворюючих змагань та ігор;

• навчиться правильно збирати і розбирати намет;

• отримає основи знань зі спортивного орієнтування;

• розкриє свій творчий потенціал, завдяки спеціально розробленим майстер-класам та конкурсам;

• побуває в гостях у давніх еллінів (екскурсія в національний заповідник "Ольвія").

Все це наповнить канікули в с/п «Перемога» незабутніми враженнями.

Крім цього, для дітей за спеціальною програмою розроблені оздоровчі заходи. Оздоровлення в соляній кімнаті, штучний мікроклімат якої є унікальним методом лікування і профілактики захворювань (хронічного бронхіту, наслідків перенесення пневмонії, бронхіальної астми), аромотерапія, кисневі пінки, інгаляції, масаж й тренування, лікувальна фізкультура (приділяється увага сколіозу, плоскостопості), прогулянки на свіжому повітрі.

 

Проживання в двомісних кімнатах з усіма зручностями та п`ятиразове калорійне харчування (за необхідності – дієтичне) сприятимуть комфортному відпочинку та оздоровленню дітей у санаторії.

В закладі функціонує послуга безкоштовної зони Wi-Fi, працює бібліотека, тренажерний, концертний зали та зал лікувальної фізкультури.

Для безпечного оздоровлення та відпочинку територія санаторію-профілакторію огороджена, охороняється цілодобово.

Тривалість оздоровчої зміни від 5 до 9 календарних днів (за бажанням батьків та дітей), вартість одного дня перебування в закладі - 330,00 грн.

Не втрачайте можливість оздоровити своїх дітей та наповнити їх життя новими враженнями!

Довідки за тел. (0512)58-09-89; 58-09-98; (050)937-06-94, (093)215-88-08; (067)705-71-12.

            Сайт : http://www.fse.gov.ua/fse/control/mik/uk/

1-10 of 24