Головна‎ > ‎

ДСНС м. ЕнергодараНаповнення бюджету

опубліковано міська рада

Підприємства Запорізької області забезпечили понад 125 мільйонів гривень податку на прибуток

 

Із загальної суми сплаченого податку на прибуток підприємств (без показників великих платників податків, які обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС) більша частина надійшла до державного бюджету – понад 109 мільйонів, чим забезпечено зростання до аналогічного періоду минулого року на 84 мільйони. До місцевих бюджетів Запоріжжя спрямовано 16,3 мільйона, що на 11,7 мільйона перевищує дані січня-лютого 2016 року.

Виконання індикативів на поточний рік до державного та місцевих бюджетів склало, відповідно, 150 та 200 відсотків.

Понад 70 відсотків податку перерахували підприємства обласного центру – 88,6 мільйона, платники Бердянщини – майже 9 мільйонів, Мелітопольщини – близько 8 мільйонів, суб'єкти господарювання Пологівського району поповнили бюджети на 2,7 мільйона, Запорізького району – на 2 мільйони.

Нагадаємо, у цьому році відбулися зміни в оподаткуванні податком на прибуток підприємств, внесені Законом України від 21.12.2016р. №1797-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні".

Зокрема, зазнали змін різниці, які виникають при здійсненні фінансових операцій, уточнено ознаки безнадійної заборгованості, посилено вимоги до податкової звітності та обов'язку подання фінансової звітності платниками податку на прибуток і неприбутковими організаціями, конкретизовано порядок зарахування сплачених авансових внесків при виплаті дивідендів, уточнено вимоги до неприбуткових організацій та особливості декларування податку на прибуток виробниками сільськогосподарської продукції, передбачено нові різниці при нарахуванні амортизації необоротних активів, запроваджено прискорену амортизацію та ряд інших.

Докладно про новації можна дізнатися в листі ДФС України від 08.02.2017р. №2991/7/99-99-15-02-01-17 (http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/listi-dps/71214.html).

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області

Трудові відносини

опубліковано міська рада   [ оновлено ]

У Запорізькій області обговорили завдання операції "Урожай 2017"

 

Заходи у рамках операції "Урожай 2017" направлені на протидію оборудкам у сфері земельних відносин та легалізацію труда працюючих у сільському господарстві. Основні напрями та завдання її проведення обговорили члени обласної робочої групи, яке відбулося сьогодні за участю керівництва Запорізької облдержадміністрації, представників Головного управління ДФС у Запорізькій області та інших територіальних органів виконавчої влади.

Як відзначив голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль, мета операції – детінізація аграрного сектора економіки, зокрема, земельних ділянок та найманих працівників, залучення їх до оподаткування та і як результат – збільшення надходжень до бюджетів.

Під час заходу начальник управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Запорізькій області Вікторія Галигіна повідомила, що сьогодні фіскальна служба проводить ретельний аналіз поданої звітності, співставлення задекларованих площ з даними моніторингу робочих груп, які діють на територіях районів області.

Як свідчать оперативні дані, площа оподатковуваних земель у деклараціях з єдиного податку у 2017 році  складає понад 1,1 мільйона га. У порівнянні з 2016 роком вона збільшилась на 54,4 тисячі га за рахунок реєстрації договорів оренди земель державної форми власності та паїв громадян, а також укладання додаткових угод до діючих договорів, у тому числі, за рахунок проведення операції "Урожай" минулого року – на 45,6 тисячі га.

Річна сума нарахувань єдиного податку від платників IV групи спрощеної системи оподаткування у поточному році складає близько 340 мільйонів гривень, що на 94,3 мільйона більше, ніж торік, зокрема, одним із факторів збільшення нарахувань стали підсумки минулорічної операції.

Крім того, спільна робота з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування сприяла добровільному оформленню працівників та підвищенню заробітної плати. Лише у 2016 році завдяки цим заходам додаткові надходження до бюджетів склали 5 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб, 6,3 мільйона єдиного соціального внеску та 400 тисяч військового збору.

У ході засідання члени робочої групи обговорили спільні механізми з виявлення тіньових користувачів землі, наголосили на посиленні співпраці усіх гілок влади на місцях, створенні інструментарію для повного переліку платників за землю та легалізації доходів громадян у агросекторі.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ДСНС закликає громадян не провокувати пожежі в екосистемах!

опубліковано 28 бер. 2017 р., 06:18 міська рада   [ оновлено 28 бер. 2017 р., 06:18 ]

ДСНС закликає громадян не провокувати пожежі в екосистемах!

 

З настанням весни громадяни активно розпочинають прибирати власні присадибні ділянки, спалювати залишки сухостою та сміття біля власних помешкань. Проте за таких умов вогонь може швидко перекинутися на житло та спричинити масштабну пожежу. Так, впродовж минулої доби в Україні виникло 327 пожеж, більша половина з яких, а саме 218 — це загорання сміття, трави, залишків сухої рослинності, тощо.

Зокрема, 26 березня рятувальники Полтавщини 6 разів виїжджали ліквідовувати пожежі на відкритій території. Зокрема, загоряння сухостою виникали у м. Полтава, смт. Семенівка, с. Великі Будища Диканського району, смт. Решетилівка, с. Терентіївка Полтавського району та с. Покровське Шишацького району. Внаслідок пожеж вогонь знищив понад 12 га сухої трави та 23 кв.м. сміття.

Цього ж дня, вогнеборці 1-го Державного пожежно-рятувального загону Кіровоградщини ліквідували 5 загорянь сухої рослинності на території Кіровоградського району та м. Кропивницький. Зокрема, о 12:08 горіла суха трава на площі 200 кв.м. у с. Олексіївка та о 15:20 – 500 кв.м. сухостою на околиці с. Обознівка. У місті Кропивницькому було ліквідовано 3 аналогічні пожежі: о 14:20 на вул. Холодноярська горіло 300 кв.м. сухої рослинності та двічі горів очерет на відкритій території у районі вул. Джерельна, де о 17:40 зайнялось 100 кв.м. сухостою, а о 19:30 було ліквідовано загоряння 50 кв.м. очерету.

27 березня в Київській області зареєстровано 61 випадок загорання сухої трави та сміття на загальній площі більше 53 га. Загорання виникали у Рокитнянському, Богуславському, Кагарлицькому, Миронівському, Обухівському, Бориспільському, Броварському, Вишгородському, Іванківському, Бородянському, Макарівському, Києво-Святошинському, Васильківському, Фастівському, Білоцерківському районах та місті Ірпінь. Дані займання вчасно ліквідовані пожежно-рятувальними підрозділами області та не допущено розповсюдження вогню.

Шановні громадяни! Заважаючи на різке збільшення кількості загорань сухостою та з метою попередження виникнення трагічних наслідків Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає Вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. В першу чергу, не випалюйте стерню на полях, суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводьте відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидайте недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку. Стежте, щоб діти не бавилися з вогнем.

В разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером 101!

 

Прес-служба ДСНС України

 
 м. Енергодар: попереджувальний рейд рятувальників в торговому центрі

опубліковано 28 бер. 2017 р., 06:13 міська рада   [ оновлено 28 бер. 2017 р., 06:13 ]

м. Енергодар: попереджувальний рейд рятувальників в торговому центрі

 

        28 березня рятувальники 13-ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області на території ТЦ «Меркурій V» провели бесіди з працівниками торгових точок з метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій на ринках міста, пояснили правила пожежної безпеки у весняно-літній період та першочергові дії при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів.
        Наприкінці кожної бесіди фахівці служби порятунку «101» вручали співрозмовникам профілактичні листівки, щоб вони змогли ще раз переглянути корисні та важливі правила з безпеки життєдіяльності А для наочної агітації на території торговельного центру були розміщені листівки з інформацією про заходи пожежної безпеки.

 
 
м. Енергодар: рятувальники відпрацювали порядок дій при виникненні умовної пожежі на ДЕТК Запорізької ТЕС

опубліковано 28 бер. 2017 р., 06:05 міська рада   [ оновлено 28 бер. 2017 р., 06:06 ]

м. Енергодар: рятувальники відпрацювали порядок дій при виникненні умовної пожежі на ДЕТК Запорізької ТЕС

 

27 березня рятувальники підрозділів 1-ДПРЗ з охорони об’єктів Головного управління ДСНС України відпрацювали порядок дій при виникненні нештатної ситуації, що призвела до умовну пожежу на ДТЕК Запорізької ТЕС. 

Згідно з тактичним задумом, займання виникло через розрив мастилопроводу системи змащення вала турбіни (ТГ-№5) в районі генератора і загоряння масла зі стіканням його на нижчі позначки.

На момент прибуття перших підрозділів пожежа пошириться на площу близько 250 кв. м. Дільниці цеху на якому виникла пожежа сильно задимлені, пожежа поширилась на обладнання по обслуговуванню турбогенератора. У відведений на тренування час рятувальники грамотно ліквідували осередки умовної пожежі.

«Подібні протипожежні тренування проходять згідно з планом, раз у квартал. Основною метою є  відпрацювання алгоритму дій рятувальників в умовах надзвичайної ситуації. Навчання показали  високий рівень підготовки рятувальників», - прокоментував начальник з ОР та ЦЗ 1-ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області з охорони об’єктів, підполковник служби цивільного захисту Сергій Лукашов.


 

Рятувальники м. Енергодар звертаються до батьків з проханням дбати про безпеку своїх дітей

опубліковано 26 бер. 2017 р., 21:50 міська рада   [ оновлено 26 бер. 2017 р., 21:50 ]

Рятувальники м. Енергодар звертаються до батьків

з проханням дбати про безпеку своїх дітей

 

Щороку в Україні виникає тисячі пожеж, на яких гинуть сотні людей, у тому числі дітей. Зазвичай більшість трагічних випадків виникає саме тоді, коли діти залишаються без нагляду дорослих.

З наступного тижня у більшості школярів розпочинаються весняні канікули і здебільшого вони перебуватимуть вдома самі. Саме тому, рятувальники м. Енергодар звертаються до батьків з проханням дбати про безпеку своїх дітей.

Тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях, розповідайте їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь! Виховуйте у них навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, тощо. Знайдіть декілька хвилин на розмову з дітьми про елементарні правила безпеки під час перебування вдома. Обов’язково розкажіть дітям, що у разі виникнення пожежі необхідно терміново сповістити про це дорослих та Службу порятунку за номером “101”.

Пам`ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!м. Енергодар: відкритий урок з правил безпеки життєдіяльності в навчально-виховному комплексі

опубліковано 24 бер. 2017 р., 04:02 міська рада   [ оновлено 24 бер. 2017 р., 04:04 ]

м. Енергодар: відкритий урок з правил безпеки життєдіяльності в навчально-виховному комплексі

 

        Правил безпеки життєдіяльності дітей навчають змалечку: у дитячому віці - батьки та вихователі, у старшому -- педагоги. До навчально-виховного процесу підростаючого покоління долучаються і працівники рятувальної служби. Так, 24 березня рятувальники 13 ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області провели урок безпеки для учнів Енергодарського навчально-виховного комплексу №1.
        Дітям розповіли, що таке «безпека» та «небезпек», як правильно діяти під час пожежі в школі та вдома, також рятувальники акцентували увагу учнів на необхідності дотримання правил безпечної поведінки під час навчально-виховного процесу в школі.
        «Ми спробуємо нагадати вам про всі небезпечні випадки й навчити, як треба себе поводити, щоб бути здоровим, і не створювати небезпечні ситуації для себе та людей, що вас оточують. Допоможемо вивчити правила, дотримуючись яких, ви будете знаходитися у безпеці, а ваші батьки не турбуватимуться за ваше життя та здоров'я» - наголосили рятувальники. Наприкінці заходу фахівці служби порятунку «101» вручили школярикам та педагогам профілактичні листівки, щоб вони змогли ще раз переглянути корисні та важливі правила з безпеки життєдіяльності.

 
 


м. Енергодар: рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті

опубліковано 24 бер. 2017 р., 01:35 міська рада   [ оновлено 24 бер. 2017 р., 01:36 ]

м. Енергодар: рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті

 

Щодня підрозділи ДСНС України ліквідовують сотні пожеж по всій території країни, значна частка яких виникає саме у житловому секторі. Зазвичай причиною виникнення таких пожеж є нехтування громадянами елементарних правил пожежної та, в першу чергу, власної безпеки. Паління у ліжку, перенавантаження або несправність електромережі часто призводять до пожеж у побуті.

З метою попередження загибелі та травмування населення під час виникнення різних надзвичайних подій, в тому числі і пожеж у житловому секторі, 23 березня рятувальники міста Енергодар провели профілактично-роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання громадянами правил пожежної безпеки у побуті.

Піл час рейду рятувальники нагадали містянам правила пожежної безпеки при експлуатації електро- та газоприладів, розповіли про причини та наслідки виникнення пожеж у побуті, роз’яснили як діяти у разі виникнення пожежі в будинку.

 «Пам’ятайте: майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов'язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення: спосіб виклику пожежно-рятувальної служби, евакуації дітей, гасіння пожежі на початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення. Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню» -  наголошували рятувальники 13ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області.


 
м. Енергодар: триває цикл екскурсій до 31-ДПРЧ з охорони об’єктів та інформаційної центру ВП ЗАЕС

опубліковано 23 бер. 2017 р., 06:02 міська рада   [ оновлено 23 бер. 2017 р., 06:05 ]

м. Енергодар: триває цикл екскурсій до 31-ДПРЧ з охорони об’єктів та інформаційної центру ВП ЗАЕС

 

Вже не вперше до рятувальників 31-ДПРЧ з охорони об’єктів приїжджає дітвора. Сьогодні до них завітали учні Енергодарської багатопрофільної гімназії «Гармонія».  

Початок екскурсії відбувався в інформаційному центрі Запорізької АЕС, де діти отримали уявлення про виробництво електричної енергії, енергосистему України та роль атомної енергетики в ній. Після діти разом з екскурсоводами відправились на оглядову екскурсію Запорізької АЕС.

Завітавши до пожежної частини учні ознайомились з правилами пожежної безпеки, розширили уявлення про роботу рятувальників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення.  Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники розповідали учням про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання, які задавали діти.

            Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професіями їх батьків, навчити дітей безпеці життєдіяльності. Після побаченого і почутого кожна дитина замислюється про важливість та героїчність  професії  «пожежний-рятувальник».

 


Шановні батьки!

опубліковано 22 бер. 2017 р., 23:24 міська рада   [ оновлено 22 бер. 2017 р., 23:31 ]

Шановні батьки!

 

Через необізнаність та незнання елементарних правил безпеки, діти дуже часто стають жертвами власної необачності. Небезпека особливим чином впливає на свідомість дітей. Тому саме малеча, при виникненні біди, найбільш гостро відчуває страх, піддається паніці та втрачає контроль над собою. Іноді, навіть знаючи, як треба поводитися під час екстремальної події, діти не можуть зорієнтуватися та знайти правильний вихід із ситуації.

Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків.

13 державна пожежно-рятувальна частина Головного управління ДСНС України у Запорізькій області звертається до батьків та вчителів з проханням не залишати дітей без нагляду!

Виховувати у малечі навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками.

Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам’ятайте, що вимірюватимуся ці хвилини ціною життя.

А щоб неждана мить не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

 

 

13-ДПРЧ Головного управління

ДСНС України у Запорізькій області

1-10 of 259