Головна‎ > ‎

ДСНС м. ЕнергодараЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ «Про попередження пожеж у побуті»

опубліковано 8 лист. 2017 р., 23:41 isp web   [ оновлено 8 лист. 2017 р., 23:41 ]

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

«Про попередження пожеж у побуті»

 

Найвища цінність суспільства – людина. Проте з кожним роком збільшується кількість факторів, які негативно впливають на її життя і здоров’я. В більшості випадків ці фактори породжуються самою людиною: науково-технічним прогресом, діяльністю людини, її необачним поводженням з природою. Пожежа – це одне з найбільш розповсюджених небезпечних явищ, які виникають внаслідок легковажного відношення людей, зокрема дітей, до вогню. Характерною особливістю сучасного житла є наявність горючих матеріалів у вигляді меблів, килимів, книжок, одягу, іграшок, побутових приладів, які мають пластмасові корпуси та деталі, предметів побутової хімії, паперу.

Усе це створює підвищену пожежну небезпеку особливо при порушенні людьми вимог правил пожежної безпеки. Найбільш поширеними причинами пожеж є: необережне поводження з вогнем (у тому числі при палінні) порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електрообладнання, електронагрівальних і газових приладів, пічного опалювання, дитячі витівки з сірниками.

За статистикою, понад 80% пожеж виникає в житлових будинках і квартирах громадян. Нерідко відбуваються вони у той момент, коли самі мешканці знаходяться удома. Проте, через невмілі дії людей саме в початковій стадії пожежі, вогонь і постійно супроводжуючий його густий їдкий дим, швидко набирають силу і за лічені хвилини знищують накопичене роками майно, домашні речі, а люди в цих екстремальних умовах отримують отруєння чадним газом і сильні опіки.

Саме тому елементарні правила пожежної безпеки в побуті важливо знати кожному громадянинові.

Необхідно завжди пам’ятати:

- недбало кинуті непогашений сірник або недопалок можуть призвести до пожежі;

- не можна перевантажувати електромережу одночасним включенням великої кількості електроприладів в одну електророзетку;

- ні в якому разі не застосовувати замість запобіжників заводського виготовлення саморобні:

- електронагрівальні прилади – праски, чайники, самовари, плитки та інші – слід встановлювати на підставках, що не згорають, а йдучи з будинку не забувати їх вимикати;

- недотримання правил пожежної безпеки при користуванні печами призводить до пожеж з тяжкими наслідками;

- виконуючи фарбувальні роботи, потрібно ретельно провітрювати приміщення, не запалювати сірники і не палити;

- не захаращувати сходові клітки і протипожежні виходи меблями та іншими предметами;

- не встановлювати електроприлади поблизу горючих речовин;

- тримати електроустаткування приміщень в справному стані, не залишати включеними електроприлади без нагляду, не перевантажувати електромережу, при ремонті відключати прилади від мережі;

- дотримуватись обережності при палінні і користуванні відкритим вогнем, не сушити одяг та білизну над газовою або електричною плитою, що горить, не відігрівати замерзлі труби опалювання відкритим вогнем, не допускати пустощів дітей з сірниками, вмикання ними електроприладів і запалення газових плит;

- стежити за справністю засобів пожежогасіння;

- знати номери телефонів екстрених служб;

- знати правила користування вогнегасниками та правила надання першої допомоги ураженим.

З метою запобігання травмуванню та загибелі людей внаслідок порушення елементарних правил безпеки життєдіяльності, виховання у громадян культури безпечної поведінки просимо сприяти проведенню інформаційно-роз’яснювальної роботи серед фахівців Вашого відомства. Давайте разом дбати про безпеку! Щиро запрошуємо до співпраці, яка є необхідною для підвищення рівня обізнаності людей щодо правил безпеки життєдіяльності. Лише разом ми зробимо життя безпечним!

Правила поведінки при пожежі

Треба завжди пам’ятати, що необережне поводження з вогнем може призвести до найбільшої серед бід – пожежі.

Якщо у квартирі або будинку почалася пожежа, найголовніше – не панікувати! Необхідно негайно повідомити про це пожежну частину: телефонуй за номером 101 – чітко і ясно назви адресу і місце виникнення пожежі. Повідом сусідів.

Якщо є можливість, то спробуй погасити вогонь засобами, що є під рукою:

·  невеликі джерела пожежі можна гасити мокрою ганчіркою (ударами зверху);

·  не витягай з вогню предмети, що горять – це сприяє поширенню пожежі. Гаси вогонь (водою або піском) із країв до центру;

·  при гасінні пожежі намагайся не відчиняти вікна і двері, бо доступ повітря підсилить вогонь.

Якщо погасити пожежу до прибуття пожежних неможливо, необхідно з іншими мешканцями будинку, не створюючи паніки, вийти на вулицю, використовуючи для цього сходові марші або пожежні драбини між балконами.

·  Покидай приміщення, пригнувшись якнайнижче, адже дим направляється вгору;

·  при пожежі не спускайся у ліфті, бо може відключитися електрика;

·  по можливості змочи якусь тканину, прикрий нею ніс і рот;

·  під час переходів через задимлені ділянки затримуй дихання.

·  Ознаки отруєння чадним газом:

·  запаморочення;

·  блювота;

·  головний біль;

·  червоний колір обличчя;

·  непритомність.

Перша допомога при отруєнні чадним газом:

·  постраждалого необхідно винести на свіже повітря;

·  негайно викликати машину швидкої медичної допомоги за телефоном 103.

Якщо вогонь палає у коридорі, на сходах тощо, і неможливо вибратися назовні, залишайся у своїй квартирі, щільно зачини двері, затули щілини мокрими ганчірками, повісь ковдру, килим або будь-що інше.

 

13-ДПРЧ Головного управління

ДСНС України у Запорізькій області  

До реагування на можливі надзвичайні події осінньо-зимового періоду – готові

опубліковано 8 лист. 2017 р., 03:26 isp web   [ оновлено 8 лист. 2017 р., 03:26 ]

До реагування на можливі надзвичайні події осінньо-зимового періоду – готові

 

7 листопада у Головному управлінні ДСНС області відбулася міжвідомча прес-конференція, де учасники обговорили ризики осінньо-зимового періоду та готовність спецслужб і відомств до забезпечення безпеки життєдіяльності населення.

Для ліквідації наслідків несприятливих погодних умов і надзвичайних подій і аварій в зимовий період від Головного управління ДСНС області на чергуванні знаходиться 274 чоловік особового складу, у разі ускладнення оперативної обстановки може бути залучена резервна зміна у кількості 290 чоловік особового складу.

Підрозділами Головного управління проведена робота по підготовці спеціальної та інженерної техніки до експлуатації в осінньо-зимовий період.

В постійній готовності знаходиться 38 автомобілів підвищеної прохідності АЦ–40(131)137 на базі ЗІЛ–131 для забезпечення гасіння пожеж в несприятливих погодних умовах зимового періоду, інженерна та спеціальна техніка. Для рятування людей на водних об’єктах підготовлено 2 катера на повітряній подушці «МАРС–700».

Визначені місця  установки тягачів Головного управління на найбільш небезпечних ділянках трас державного значення Харків - Сімферополь та Одеса – Новоазовськ.

Заступник начальника з експлуатаційного утримання автомобільних доріг в Запорізькій області Михайло Прохоров розповів, що для забезпечення безпечних умов руху по автомобільних дорогах загального користування в зимовий період проведено ряд заходів. «Заготовлено близько 2596 тонн технічної солі, більше 19 тис. тонн відсіву. Під час зимового утримання автомобільних доріг буде задіяно 139 одиниць техніки та 59 одиниць навісного обладнання. Для зберігання протиожеледних матеріалів відремонтовано та підготовлено 1 стаціонарну базу та 32 тимчасові майданчики, 27 пунктів обігріву, 13 одиниць лінійно-виробничих будівель» - зазначив Михайло Федорович.

Спеціаліст Департаменту охорони здоров’я ЗОДА В’ячеслав  Попов зазначив, що 36 основних пунктів обігріву на базі лікувальних закладів Запорізької області готові до функціонування у зимовий період. Крім того, на базі кожного лікувального закладу будуть працювати стаціонарні пункти обігріву під час сильних морозів.

 

Головне управління

 ДСНС України у Запорізькій області

Рятувальники підвели підсумки оперативної діяльності за жовтень поточного року

опубліковано 8 лист. 2017 р., 03:25 isp web   [ оновлено 8 лист. 2017 р., 03:26 ]

Рятувальники підвели підсумки оперативної діяльності за жовтень поточного року

 

7 листопада у Головному управлінні ДСНС області відбулася міжвідомча прес-конференція, у ході якої фахівці Служби порятунку «101» підвели підсумки оперативної діяльності підрозділів за минулий місяць.

Так, у період з 1 жовтня по 1 листопада 2017 року запорізькі рятувальники здійснили реагування на 476 подій, пов’язаних з пожежами, аваріями на транспорті, виробництві та в інших сферах життєдіяльності.

Всього: загинуло – 16 осіб (11 - на пожежах, 3 – на воді, 2 – нещасний випадок), травмовано – 8 осіб, врятовано 12 людей.

Вогнеборці ліквідували 297 пожеж, 74 з яких виникло в екосистемах ( 8 на території лісгоспів). У жовтні поточного року на водних об’єктах області загинуло 3 людей.

За вказаний період піротехнічні підрозділи до знешкодження ВНП часів війн та сучасного виробництва залучалися 30 разів. Знешкоджено 165 одиниць ВНП (103. – часів війн та 62 - сучасного виробництва).

 

Головне управління

ДСНС України у Запорізькій області

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ «Про попередження пожеж у побуті»

опубліковано 7 лист. 2017 р., 01:36 isp web   [ оновлено 7 лист. 2017 р., 01:36 ]

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

«Про попередження пожеж у побуті»

 

Найвища цінність суспільства – людина. Проте з кожним роком збільшується кількість факторів, які негативно впливають на її життя і здоров’я. В більшості випадків ці фактори породжуються самою людиною: науково-технічним прогресом, діяльністю людини, її необачним поводженням з природою. Пожежа – це одне з найбільш розповсюджених небезпечних явищ, які виникають внаслідок легковажного відношення людей, зокрема дітей, до вогню. Характерною особливістю сучасного житла є наявність горючих матеріалів у вигляді меблів, килимів, книжок, одягу, іграшок, побутових приладів, які мають пластмасові корпуси та деталі, предметів побутової хімії, паперу.

Усе це створює підвищену пожежну небезпеку особливо при порушенні людьми вимог правил пожежної безпеки. Найбільш поширеними причинами пожеж є: необережне поводження з вогнем (у тому числі при палінні) порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електрообладнання, електронагрівальних і газових приладів, пічного опалювання, дитячі витівки з сірниками.

За статистикою, понад 80% пожеж виникає в житлових будинках і квартирах громадян. Нерідко відбуваються вони у той момент, коли самі мешканці знаходяться удома. Проте, через невмілі дії людей саме в початковій стадії пожежі, вогонь і постійно супроводжуючий його густий їдкий дим, швидко набирають силу і за лічені хвилини знищують накопичене роками майно, домашні речі, а люди в цих екстремальних умовах отримують отруєння чадним газом і сильні опіки.

Саме тому елементарні правила пожежної безпеки в побуті важливо знати кожному громадянинові.

Необхідно завжди пам’ятати:

- недбало кинуті непогашений сірник або недопалок можуть призвести до пожежі;

- не можна перевантажувати електромережу одночасним включенням великої кількості електроприладів в одну електророзетку;

- ні в якому разі не застосовувати замість запобіжників заводського виготовлення саморобні:

- електронагрівальні прилади – праски, чайники, самовари, плитки та інші – слід встановлювати на підставках, що не згорають, а йдучи з будинку не забувати їх вимикати;

- недотримання правил пожежної безпеки при користуванні печами призводить до пожеж з тяжкими наслідками;

- виконуючи фарбувальні роботи, потрібно ретельно провітрювати приміщення, не запалювати сірники і не палити;

- не захаращувати сходові клітки і протипожежні виходи меблями та іншими предметами;

- не встановлювати електроприлади поблизу горючих речовин;

- тримати електроустаткування приміщень в справному стані, не залишати включеними електроприлади без нагляду, не перевантажувати електромережу, при ремонті відключати прилади від мережі;

- дотримуватись обережності при палінні і користуванні відкритим вогнем, не сушити одяг та білизну над газовою або електричною плитою, що горить, не відігрівати замерзлі труби опалювання відкритим вогнем, не допускати пустощів дітей з сірниками, вмикання ними електроприладів і запалення газових плит;

- стежити за справністю засобів пожежогасіння;

- знати номери телефонів екстрених служб;

- знати правила користування вогнегасниками та правила надання першої допомоги ураженим.

З метою запобігання травмуванню та загибелі людей внаслідок порушення елементарних правил безпеки життєдіяльності, виховання у громадян культури безпечної поведінки просимо сприяти проведенню інформаційно-роз’яснювальної роботи серед фахівців Вашого відомства. Давайте разом дбати про безпеку! Щиро запрошуємо до співпраці, яка є необхідною для підвищення рівня обізнаності людей щодо правил безпеки життєдіяльності. Лише разом ми зробимо життя безпечним!

Правила поведінки при пожежі

Треба завжди пам’ятати, що необережне поводження з вогнем може призвести до найбільшої серед бід – пожежі.

Якщо у квартирі або будинку почалася пожежа, найголовніше – не панікувати! Необхідно негайно повідомити про це пожежну частину: телефонуй за номером 101 – чітко і ясно назви адресу і місце виникнення пожежі. Повідом сусідів.

Якщо є можливість, то спробуй погасити вогонь засобами, що є під рукою:

·  невеликі джерела пожежі можна гасити мокрою ганчіркою (ударами зверху);

·  не витягай з вогню предмети, що горять – це сприяє поширенню пожежі. Гаси вогонь (водою або піском) із країв до центру;

·  при гасінні пожежі намагайся не відчиняти вікна і двері, бо доступ повітря підсилить вогонь.

Якщо погасити пожежу до прибуття пожежних неможливо, необхідно з іншими мешканцями будинку, не створюючи паніки, вийти на вулицю, використовуючи для цього сходові марші або пожежні драбини між балконами.

·  Покидай приміщення, пригнувшись якнайнижче, адже дим направляється вгору;

·  при пожежі не спускайся у ліфті, бо може відключитися електрика;

·  по можливості змочи якусь тканину, прикрий нею ніс і рот;

·  під час переходів через задимлені ділянки затримуй дихання.

·  Ознаки отруєння чадним газом:

·  запаморочення;

·  блювота;

·  головний біль;

·  червоний колір обличчя;

·  непритомність.

Перша допомога при отруєнні чадним газом:

·  постраждалого необхідно винести на свіже повітря;

·  негайно викликати машину швидкої медичної допомоги за телефоном 103.

Якщо вогонь палає у коридорі, на сходах тощо, і неможливо вибратися назовні, залишайся у своїй квартирі, щільно зачини двері, затули щілини мокрими ганчірками, повісь ковдру, килим або будь-що інше.

 

13-ДПРЧ Головного управління

ДСНС України у Запорізькій області

У разі виявлення злочинних проявів

опубліковано 7 лист. 2017 р., 01:35 isp web   [ оновлено 7 лист. 2017 р., 01:35 ]

У разі виявлення злочинних проявів у сфері службової діяльності, порушення антикорупційного та кримінального законодавства України серед особового складу підрозділів Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області просимо звертатися за адресою: м. Запоріжжя, вул. Фортечна, 65, або за телефоном: 0676198861 – Бутнар Сергій Костянтинович, начальник сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Запорізькій області.

 

1-ДПРЗ Головного управління ДСНС

України у Запорізькій області

м. Енергодар: школярі відвідали інформаційний центр ВП ЗАЕС та об’єктову пожежну частину

опубліковано 1 лист. 2017 р., 06:30 isp web   [ оновлено 1 лист. 2017 р., 06:31 ]

м. Енергодар: школярі відвідали інформаційний центр ВП ЗАЕС та об’єктову пожежну частину

 

В цьому навчальному році рятувальники 31-ДПРЧ з охорони об’єктів 1-ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області продовжили співпрацю з інформаційним центром ВП Запорізької АЕС по проведенню спільних екскурсій. Так, 1 листопада таку інформаційно-просвітницьку екскурсію, відвідали учні 5-го класу Енергодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4.

Початок заходу відбувся в інформаційному центрі ВП ЗАЕС, де фахівці розповіли про атомну енергетику України, дали повну та об’єктиву інформацію про діяльність АЕС, також дітям було продемонстровано панораму енергоблоків і проммайданчика Запорізької АЕС.

Після захоплюючої розмови про атомну енергетику України дітям було запропоновано відвідати об’єктову пожежну частину. Бійці ДСНС познайомили дітей з приміщенням чергової частини та з сучасними автомобілями, які при потребі швидко виїжджають на місце пожежі. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники розповіли учням про те, як працює та чи інша техніка та задоволенням відповідали на питання, які задавали діти.

Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професіями їх батьків, навчити дітей безпеці життєдіяльності. Після побаченого і почутого кожна дитина замислюється про важливість та героїчність  професії  «пожежний-рятувальник».

 

1-ДПРЗ Головного управління

ДСНС України у Запорізькій області з охорони об’єктів


 
УВАГА! Попередження про сильні пориви вітру у Запорізькій області

опубліковано 31 жовт. 2017 р., 01:34 isp web   [ оновлено 31 жовт. 2017 р., 01:39 ]

УВАГА! Попередження про сильні пориви вітру у Запорізькій області 

31 жовтня по місту Запоріжжя та по Запорізькій області очікується посилення західного вітру до 17-22 м/с.

Прогноз погоди на 31 жовтня 2017 року

по Запорізькій області

Мінлива хмарність, без істотних опадів, вітер західний 9-14 м/с, пориви 17-22 м/с температура повітря вночі 0-5о, вдень 5-10о.

по місту Запоріжжя

Мінлива хмарність, без істотних опадів, вітер західний9-14 м/с, пориви17-22 м/с, температура повітря вночі 2-4о, вдень 6-8о.

Прогноз погоди на 01 – 02 листопада 2017 року

по Запорізькій області

01.11.17 - Мінлива хмарність, без істотних опадів, вітер західний7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с, температура повітря вночі від 2о морозу до 3о тепла, вдень 4-9о.

02.11.17 - Мінлива хмарність, без істотних опадів, вітер західний 7-12 м/с, температура повітря вночі 0-5о, вдень 6-11о.

 

Головне управління ДСНС України у Запорізькій області звертається до жителів та гостей області бути обережними та не ходити під розлогими деревами, а також триматись подалі від рекламних щитів та ліній електропередач, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження. Не залишайте дітей без нагляду дорослих, особливо на вулиці.

 

ГУ ДСНС України у Запорізькій області

http://zp.dsns.gov.ua/ua/Nadzvichayni-podiyi/10581.html

м. Енергодар: рятувальник провели лекцію для волонтерів міського центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді

опубліковано 19 жовт. 2017 р., 21:46 isp web

м. Енергодар: рятувальник провели лекцію для волонтерів міського центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді

 

В Енергодарі проживає багато свідомих людей, які не можуть залишатися осторонь від випадків загибелі та травмування людей при виникненні надзвичайних ситуацій. Серед них: волонтери, активісти та небайдужі громадяни міста.

Так, 19 жовтня рятувальники 13-ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області завітали до Енергодарського міського центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді, де провели інформаційно-роз`яснювальну роботу серед волонтерів центру та їх клієнтів. Тема зустрічі  «Правила пожежної безпеки у осінньо-зимовий період».

Фахівці Служби порятунку звернули увагу на статистику надзвичайних подій, які відбулись в країні, Запорізькій області та на території міста Енергодар. Нагадали волонтерам порядок дій у разі виникнення  пожежі в приміщенні, разом переглянули відеоролики на протипожежну тематику. Наприкінці зустрічі учасники заходу отримали інформаційні листівки попереджувального характеру – експлуатація електроприладів та газового обладнання, правила використання пічного опалення. дитячі пустощі з вогнем.

«Спільними заходами ми зможемо донести до кожної людини, до  кожного мешканця нашого міста важливість і необхідність дотримання правил безпеки життєдіяльності у осінньо-зимовий період» - наголосила фахівець Енергодарського міського ЦСССДМ Інна Ушкало.

Спільні заходи планується проводити і надалі.

 

13-ДПРЧ Головного управління

ДСНС України у Запорізькій областіЗ початку року на пожежах в Україні загинуло 1 тис. 199 людей

опубліковано 19 жовт. 2017 р., 00:58 isp web   [ оновлено 19 жовт. 2017 р., 01:14 ]

З початку року на пожежах в Україні загинуло 1 тис. 199 людей

 

І знову добова статистика вражає кількістю загиблих та постраждалих на пожежах у побуті громадян. Вражає і водночас свідчить про те, що з істотним зниженням температурних показників, значно зростає показник смертельних випадків. Адже з настанням холодів, люди одразу починають вмикати несправні обігрівачі та користуються пічним опаленням без належного догляду. І як наслідок — кількість загиблих з початку тижня не зменшується: знову 5 загиблих на пожежах в Україні минулої доби. І це при доволі невеликій кількості займань у житловому секторі за 18 жовтня — 54 випадки. Водночас травми різного ступеню важкості отримали ще 3 осіб, а 3-х вдалося врятувати.

Як зазначають вогнеборці, основними причинами виникнення займань і як наслідок загибелі людей є власна недбалість громадян та нехтування елементарними правилами пожежної безпеки у побуті. Паління у ліжку, перевантаження або несправність електромережі, побутових приладів, а особливо старих чи ненадійних обігрівачів у холодну пору року, недбалість дорослих по відношенню до власних дітей, залишених без нагляду... З високою вірогідністю усі ці фактори призводять до пожеж у помешканнях.

Статистика свідчить про те, що найчастіше жертвами вогняної стихії стають літні люди, а також багатодітні сім'ї, та громадяни, які опинилися в складних життєвих умовах.

Так, минулої доби в смт. Станиця Луганська Луганської області у приватному одноповерховому житловому будинку виникла пожежа, внаслідок якої загинув власник помешкання 1954 року народження.

Цього ж дня випадки загибелі громадян у приватних домогосподарствах були зафіксовані на Одещині, Івано-Франківщині, Миколаївщині, та у Запорізькій області.

Загалом, з початку року показник загиблих та постраждалих на пожежах становить вже 1 тис. 199 та 1 тис. 174 особи відповідно. На сьогодні, при кількості пожеж у житловому секторі понад 24 тисячі, можна з упевненістю сказати, що кожна 20-та пожежа забирає людське життя. І зі зменшенням температурних показників статистика зміниться в не найкращий бік, якщо громадяни продовжать нехтувати власною безпекою.

Тож, заважаючи на вкрай невтішні та трагічні показники, Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян з проханням неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки. Розповідайте дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь. Майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов'язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення: спосіб виклику пожежно-рятувальної служби “101”, евакуації дітей, гасіння пожежі на початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення.

Завжди дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань! Зокрема:

· не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;

· слідкуйте за станом електромережі;

· якщо ви обігріваєте помешкання за допомогою пічного опалення, обов'яз

· ково перевірте його справність;

· не користуйтеся старими та ненадійними обігрівачами;

· у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;

· не паліть у ліжку;

· намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.

Пам'ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

 

Прес-служба ДСНС України

м. Енергодар: рятувальники спільно з волонтерами попереджують пожежі у приватних оселях

опубліковано 16 жовт. 2017 р., 21:51 isp web   [ оновлено 16 жовт. 2017 р., 21:59 ]

м. Енергодар: рятувальники спільно з волонтерами попереджують пожежі у приватних оселях

 

13 жовтня рятувальники 13-ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області спільно з волонтерами Енергодарського міського центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді провели профілактичний рейд на території садово-городнього товариства «Волна». До заходу долучились місцеві ЗМІ.

Громадянам, котрі для обігріву свого житла використовують пічне опалення, співробітники ДСНС та волонтери нагадали правила пожежної безпеки при їх експлуатації, а також наголосили на небезпеці користування саморобними або пошкодженими обігрівачами.

Учасникам рейду, вручили попереджувальні листівки, а на об’єктах з масовим перебуванням людей розмістили інформаційні повідомлення про основні правила пожежної безпеки у побуті.

 

13-ДПРЧ Головного управління

ДСНС України у Запорізькій області 
 1-10 of 357