Головна‎ > ‎

Центр допомоги учасникам АТО

Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Енергодара на 2018-2020 роки

Про створення Центру допомоги учасникам Антитерористичної операції при виконавчому комітеті Енергодарської міської ради

Про склад Центру допомоги учасникам Антитерористичної операції при виконавчому комітеті Енергодарської міської ради

https://drive.google.com/a/en.gov.ua/file/d/1CMQgMnuUtRfeKD-2mElaA-hkpHMBrNwv/view?usp=drive_webОГОЛОШЕННЯ
ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОСТРАЖДАЛИХ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ САНАТОРНО-КУРОРТНИМ ЛІКУВАННЯМ


        Управління праці та соціального захисту населення Енергодарської міської ради повідомляє, що, згідно Постанови КМУ № 200 від 31.03.2015 року «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням» (зі змінами) виконавчі органи міських рад (органи соціального захисту населення) забезпечують осіб безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості в міру надходження путівок: 
        1) учасників бойових дій - щороку строком на 18-21 день; 
        2) інвалідів війни - позачергово щороку строком на 18-21 день. 
        У разі, коли особа має право на забезпечення путівкою за кількома законами, їй надається право вибору в забезпеченні путівкою за одним із них. 
        Для одержання путівки особи повинні перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання. 
        Для взяття на облік особа чи її законний представник подає заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/окопію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни, копію військового квитка (за наявності) та копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення. 
        Під час подання копій документів особи надають їх оригінали для огляду. 
        Компенсація за доплату, пов’язану з поліпшенням умов проживання в санаторії та за продовження строку лікування, не здійснюється.
        Поділ путівки та передача її іншій особі забороняється.
        Останнім днем періоду перебування осіб у санаторно-курортних закладах є 15 грудня поточного бюджетного року (включно), що є датою виїзду із закладу.