Головна‎ > ‎

Центр допомоги учасникам АТО

Про створення Центру допомоги учасникам Антитерористичної операції при виконавчому комітеті Енергодарської міської ради

Про склад Центру допомоги учасникам Антитерористичної операції при виконавчому комітеті Енергодарської міської ради

https://drive.google.com/a/en.gov.ua/file/d/1CMQgMnuUtRfeKD-2mElaA-hkpHMBrNwv/view?usp=drive_webОГОЛОШЕННЯ
ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОСТРАЖДАЛИХ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ САНАТОРНО-КУРОРТНИМ ЛІКУВАННЯМ


        Управління праці та соціального захисту населення Енергодарської міської ради повідомляє, що, згідно Постанови КМУ № 200 від 31.03.2015 року «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням» (зі змінами) виконавчі органи міських рад (органи соціального захисту населення) забезпечують осіб безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості в міру надходження путівок: 
        1) учасників бойових дій - щороку строком на 18-21 день; 
        2) інвалідів війни - позачергово щороку строком на 18-21 день. 
        У разі, коли особа має право на забезпечення путівкою за кількома законами, їй надається право вибору в забезпеченні путівкою за одним із них. 
        Для одержання путівки особи повинні перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання. 
        Для взяття на облік особа чи її законний представник подає заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/окопію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни, копію військового квитка (за наявності) та копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення. 
        Під час подання копій документів особи надають їх оригінали для огляду. 
        Компенсація за доплату, пов’язану з поліпшенням умов проживання в санаторії та за продовження строку лікування, не здійснюється.
        Поділ путівки та передача її іншій особі забороняється.
        Останнім днем періоду перебування осіб у санаторно-курортних закладах є 15 грудня поточного бюджетного року (включно), що є датою виїзду із закладу.