Шановні друзі!

        Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Енергодарської міської ради. Його поява – ще один суттєвий крок на шляху відкритості і доступності інформації про діяльність органів місцевого самоврядування. Це добра нагода познайомитися усім бажаючим з містом Енергодар, його минулим і сьогоденням.

        На офіційному сайті Енергодарської міської ради представлене життя міста, діяльність органів місцевого самоврядування, важливі події, що відбуваються в місті. Сподіваюся, що кожен зможе знайти тут потрібну і корисну інформацію.

        Не дивлячись на труднощі сьогодення, ми з надією дивимося у майбутнє, працюємо над тим, щоб подолати всі негаразди. Вірю, що попереду у нас плідні будні, які принесуть вагомі та реальні здобутки.

        Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги!


Енергодарський міський голова
Павло Музика

Новини

 • В Енергодарі відбудеться ярмарок проектів, наданих для участі у громадському бюджеті         20 серпня 2018 року під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Курді відбулося засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету у місті Енергодарі.        У ході засідання було розглянуто та обговорено проекти, які надійшли для участі у Громадському бюджеті, зокрема, ті, які були направлені на доопрацювання та уточнення. Члени ради заслухали авторів тих проектів, які потребували коригувань, перевірили їх на відповідність умовам участі у громадському бюджеті.         Всього для участі у громадському бюджеті міста Енергодара надійшло 37 проектів, переважна більшість з яких стосуються облаштування спортивних та дитячих майданчиків, зон відпочинку, благоустрою міста. Перелік проектів, які отримають позитивну оцінку та будуть допущені до голосування, буде затверджено 22 серпня, на черговому засіданні Координаційної ради.          У рамках промоційної кампанії 30 серпня у фойє МПК «Сучасник ...
  Опубліковано· Відділ інформації
 • З 1 вересня Енергодар переходить на цифрове мовлення         Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.06.2006 №815 «Про затвердження Плану використання радіочастотного ресурсу України», з вересня по всій території України відбудеться перехід ефірного телевізійного мовлення від аналогового до цифрового стандарту.         31 серпня 2018 року на території міста Енергодара та Запорізької області буде відключено аналогове телевізійне мовлення, окрім каналів, які транслюють програми Національної суспільної телерадіокомпанії України та місцевих (регіональних) мовників, які не мають ліцензій на цифрове мовлення.         Цифрове мовлення дає можливість безкоштовного перегляду 32-х загальнонаціональних та місцевих телеканалів у покращеній якості. Для приймання цифрового телевізійного сигналу необхідно використовувати тюнер/приставку/set-top-box, який підтримує стандарт DVB-T2 разом з телевізором, або телевізійний приймач із вбудованим тюнером стандарту DVB-T2. 
  Опубліковано· Відділ інформації
 • Молодята, які уклали шлюб напередодні православного свята, отримали подарунки від міського голови         18 серпня 2018 року, напередодні великого православного свята - Преображення, міський голова Павло Музика привітав молодят, які вирішили вступити в шлюб в цей день - Дениса і Марію Рязанових.           Міський голова привітав молодят з народженням нової сім'ї, початком подружнього життя, побажав любові та злагоди. Новоспеченій сім'ї Павло Музика вручив квіти і пам'ятний подарунок.        До привітань приєдналися близькі і друзі.        В цей день в Енергодарському відділі РАГС укласти шлюб вирішили 14 пар. Всі вони отримали пам'ятні подарунки від міського голови.    
  Опубліковано· Відділ інформації
 • Біля будівлі виконавчого комітету з'явилася велопарковка       Перед входом до будівлі виконавчого комітету облаштовано велосипедну парковку.      Нова парковка розрахована на 6 велосипедів. Залишити на стоянці свій транспорт можуть клієнти Центру адміністративних послуг «Єдиний офіс», а також всі відвідувачі адмінбудівлі.
  Опубліковано·17 серп. 2018 р., 01:30 Відділ інформації
 • В Енергодарі планується виділити додаткові кошти для встановлення валідаторів, матеріальної допомоги пільговикам і зубопротезування учасників АТО          16 серпня, на черговому засіданні виконавчого комітету було погоджено проект змін до Програми соціальної допомоги в Енергодарі на 2018-2020 роки. Змінами передбачено збільшення фінансування для надання матеріальної допомоги енергодарцям з депутатського фонду, перевезення пільгових категорій громадян по місту і району. Також, у зв'язку з популярністю в Енергодарі соціально-педагогічної послуги «Університет третього віку» запропоновано збільшити прогнозований обсяг коштів на фінансування даного проекту.        У зв'язку з відкриттям в Енергодарі відділення гемодіалізу запропоновано зменшити обсяг коштів, передбачених програмою соціальної допомоги на перевезення осіб, хворих на ниркову недостатність, до обласної лікарні.        Також змінами передбачено виділення коштів для придбання обладнання для організації автоматизованої оплати проїзду під час перевезення пасажирів пільгових категорій. Сюди входять витрати на придбання терміналу валідації, облаштування центру обліку ...
  Опубліковано·16 серп. 2018 р., 23:27 Відділ інформації
Відображаються 1 - 5 із 1550 записів. Переглянути більше »